Drużynowe Mistrzostwa Województw w Pływaniu Młodzików 12-letnich - Lista wyników


Nr  1  50m motylkowy  Kobiet  Meisjes Junioren 1
Nr  2  50m motylkowy  Mężczyzn  Jongens Junioren 1
Nr  3  200m dowolny  Kobiet  Meisjes Junioren 1
Nr  4  200m dowolny  Mężczyzn  Jongens Junioren 1
Nr  5  100m klasyczny  Kobiet  Meisjes Junioren 1
Nr  6  100m klasyczny  Mężczyzn  Jongens Junioren 1
Nr  7  100m grzbietowy  Kobiet  Meisjes Junioren 1
Nr  8  100m grzbietowy  Mężczyzn  Jongens Junioren 1
Nr  9  100m zmienny  Kobiet  Meisjes Junioren 1
Nr  10  100m zmienny  Mężczyzn  Jongens Junioren 1
Nr  11  4 x 50m Sztafeta Dow.  Kobiet  Meisjes Junioren 1
Nr  12  4 x 50m Sztafeta Dow.  Mężczyzn  Jongens Junioren 1
Nr  13  4 x 50m Sztafeta Zm.  Kobiet  Meisjes Junioren 1
Nr  14  4 x 50m Sztafeta Zm.  Mężczyzn  Jongens Junioren 1
Nr  15  50m dowolny  Kobiet  Meisjes Junioren 1
Nr  16  50m dowolny  Mężczyzn  Jongens Junioren 1
Nr  17  200m klasyczny  Kobiet  Meisjes Junioren 1
Nr  18  200m klasyczny  Mężczyzn  Jongens Junioren 1
Nr  19  200m grzbietowy  Kobiet  Meisjes Junioren 1
Nr  20  200m grzbietowy  Mężczyzn  Jongens Junioren 1
Nr  21  400m dowolny  Kobiet  Meisjes Junioren 1
Nr  22  400m dowolny  Mężczyzn  Jongens Junioren 1
Nr  23  4 x 100m Sztafeta Zm.  Kobiet  Meisjes Junioren 1
Nr  24  4 x 100m Sztafeta Zm.  Mężczyzn  Jongens Junioren 1
Nr  25  100m dowolny  Kobiet  Meisjes Junioren 1
Nr  26  100m dowolny  Mężczyzn  Jongens Junioren 1
Nr  27  100m motylkowy  Kobiet  Meisjes Junioren 1
Nr  28  100m motylkowy  Mężczyzn  Jongens Junioren 1
Nr  29  200m zmienny  Kobiet  Meisjes Junioren 1
Nr  30  200m zmienny  Mężczyzn  Jongens Junioren 1
Nr  31  800m dowolny  Kobiet  Meisjes Junioren 1
Nr  32  800m dowolny  Mężczyzn  Jongens Junioren 1
Nr  33  4 x 100m Sztafeta Dow.  Kobiet  Meisjes Junioren 1
Nr  34  4 x 100m Sztafeta Dow.  Mężczyzn  Jongens Junioren 1


Nr  1
2008-04-11
50m motylkowy  Kobiet

Meisjes Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.
1.SOKOŁOWSKA Diana96JUVBŁ31.33572
2.ŁOBODA Alicja96ATP34.89414
3.SADOWSKA Zuzanna96BATSOK34.90413
4.KURYŁO Katarzyna96MOS E35.10406
5.ALEKSANDROWICZ Arleta96MUKS35.82382
6.ORŁOWSKA Angelika96MUKS36.97348
7.KLIMCZUK Anna96WODNIK37.56332
8.RYBIŃSKA Olga96BATSOK38.19316
9.CHWASTEK Anita96DELFIN39.02296
10.SOLARSKA Agnieszka96POLKS39.57284
11.MIK Martyna96MOS E39.85278
12.AKIMOWICZ Zuzanna96BATSOK40.17271
13.TOMASZUK Alicja96JUVBŁ40.50265
14.LEOŃCZUK Anita96JUVBŁ40.97256
15.MATOCHA Julita96JUVBŁ44.26203
16.MURACH Klaudia96POLKS56.7196


<< TOP >>
Nr  2
2008-04-11
50m motylkowy  Mêżczyzn

Jongens Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.
1.NIEWODOWSKI Hubert96MOS E32.33358
2.TOCHMAN Daniel96JUVBŁ32.43354
3.OLECHNO Piotr96BATSOK34.56293
4.RADZISZEWSKI Jakub96WODNIK35.89261
5.SŁABIŃSKI Kamil96MUKS37.19235
6.ŻUKOWSKI Cezary96ATP37.65226
7.PERKOWSKI Dawid96JUVBŁ37.96221
8.MILLER Albert96MUKS42.08162
9.JAMRÓZ Marcin96MUKS42.24160
10.BANCEREK Jakub96POLKS42.76155
11.BOBORYKO Bartosz96POLKS42.96152
12.KORSAK Juliusz96JUVBŁ45.53128
13.MICHNOWICZ Paweł96ATP47.54113
DYSKW.BORYS Emil96BATSOK


<< TOP >>
Nr  3
2008-04-11
200m dowolny  Kobiet

Meisjes Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.100m200m
1.SOKOŁOWSKA Diana96JUVBŁ2:19.74558
2.ALEKSANDROWICZ Arleta96MUKS2:30.17449
3.OLSZAK Angelika96MUKS2:36.14400
4.CHANCEWICZ Zuzanna96BATSOK2:37.90387
5.WONDOŁOWSKA Anita96MUKS2:37.96386
6.CHWASTEK Anita96DELFIN2:42.32356
7.WICHROW Martyna96POLKS2:43.65347
8.NOWICKA Magdalena96JUVBŁ2:45.67335
9.ZYZAŁO Kinga96ATP2:50.07309
10.DUDARYK Kamila96JUVBŁ3:00.21260
11.TALAREK Magda96POLKS3:29.75165


<< TOP >>
Nr  4
2008-04-11
200m dowolny  Mêżczyzn

Jongens Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.100m200m
1.RACZKOWSKI Piotr96MUKS2:27.06346
2.FALACIŃSKI Maciej96MOS E2:30.62322
3.�WIERZBIN Marek96MUKS2:32.90308
4.SŁABIŃSKI Kamil96MUKS2:33.40305
5.NOWICKI Norbert96ROPIS2:36.01290
6.REPUCHO Michał96BATSOK2:36.20289
7.KUPREWICZ Michał96ATP2:36.31288
8.WASILEWSKI Patryk96ATP2:36.50287
9.JAKUBOWSKI Tomasz96ATP2:39.76270
10.OLECHNO Piotr96BATSOK2:39.84270
11.GALICKI Patryk96ATP2:48.94228
12.CHWIERO� Paweł96JUVBŁ2:52.03216
13.BANCEREK Jakub96POLKS3:18.94140


<< TOP >>
Nr  5
2008-04-11
100m klasyczny  Kobiet

Meisjes Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m
1.WYSOCKA Joanna96MUKS1:27.01425
2.WARCIŃSKA Anita96ATP1:29.48391
3.BORKOWSKA Aleksandra96MUKS1:29.80387
4.BŁU� Katarzyna96MUKS1:32.22357
5.NIMIEROWICZ Anna96JUVBŁ1:32.43355
6.MOLENDA Magdalena96ATP1:32.77351
7.ZAGÓRSKA Anna96ATP1:34.29334
8.KORONKIEWICZ Gabriela96MUKS1:36.27314
9.TOMASZUK Alicja96JUVBŁ1:37.75300
10.AMIELAŃCZYK Daria96BATSOK1:38.44294
11.LEOŃCZUK Anita96JUVBŁ1:38.70291
12.MATOCHA Julita96JUVBŁ1:39.89281
13.MOJSA Marta96JUVBŁ1:39.94281
14.KULIK Natalia96MOS E1:40.54276
15.ZUBOWICZ Sara96JUVBŁ1:42.27262
16.CZERKLAŃSKA Anna96MOS E1:42.69259
17.SOLARSKA Agnieszka96POLKS1:43.32254
18.MURACH Klaudia96POLKS2:07.60135


<< TOP >>
Nr  6
2008-04-11
100m klasyczny  Mêżczyzn

Jongens Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m
1.KONECKO Daniel96JUVBŁ1:33.93238
2.NOWICKI Michał96JUVBŁ1:38.53206
3.LASKOWSKI Kacper96JUVBŁ1:39.60200
4.KARCZEWSKI Marek96ATP1:42.16185
5.ŁOCHOWSKI Jakub96JUVBŁ1:43.43178
6.JAMRÓZ Marcin96MUKS1:43.87176
7.KORSAK Juliusz96JUVBŁ1:52.69138


<< TOP >>
Nr  7
2008-04-11
100m grzbietowy  Kobiet

Meisjes Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m
1.ŁUKUĆ Anna96MUKS1:18.24413
2.AKIMOWICZ Zuzanna96BATSOK1:20.46380
3.BŁU� Katarzyna96MUKS1:21.63364
4.KNIZA Paulina96MUKS1:22.93347
5.WYSOCKA Karolina96JUVBŁ1:24.40329
6.RYBIŃSKA Olga96BATSOK1:26.33308
7.WICHROW Martyna96POLKS1:29.22279
8.KULIK Natalia96MOS E1:32.73248
9.SKOWROŃSKA Monika96ATP1:37.32215
10.MOJSA Marta96JUVBŁ1:38.45207
11.TALAREK Magda96POLKS1:40.15197


<< TOP >>
Nr  8
2008-04-11
100m grzbietowy  Mêżczyzn

Jongens Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m
1.TOCHMAN Daniel96JUVBŁ1:12.26354
2.RACZKOWSKI Piotr96MUKS1:14.90318
3.NIEWODOWSKI Hubert96MOS E1:17.08292
4.NOWICKI Norbert96ROPIS1:19.48266
5.FALACIŃSKI Maciej96MOS E1:21.12251
6.REPUCHO Michał96BATSOK1:25.58213
7.JAKUBOWSKI Tomasz96ATP1:26.45207
8.PERKOWSKI Dawid96JUVBŁ1:27.98196
9.PIRSZTUK Filip96ATP1:28.27194
10.BUŃKOWSKI Adam96JUVBŁ1:29.38187
11.NOWICKI Michał96JUVBŁ1:29.74185
12.BORYS Emil96BATSOK1:30.88178
13.GRADKOWSKI Marcin96ATP1:32.53169
14.LASKOWSKI Kacper96JUVBŁ1:39.39136


<< TOP >>
Nr  9
2008-04-11
100m zmienny  Kobiet

Meisjes Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m
1.KURYŁO Katarzyna96MOS E1:20.82413
2.ŁOBODA Alicja96ATP1:21.33406
3.OLSZAK Angelika96MUKS1:21.36405
4.ŁUKUĆ Anna96MUKS1:21.51403
5.SADOWSKA Zuzanna96BATSOK1:21.54402
6.BORKOWSKA Aleksandra96MUKS1:22.86383
7.WYSOCKA Joanna96MUKS1:23.26378
8.KLIMCZUK Anna96WODNIK1:24.25365
WARCIŃSKA Anita96ATP1:24.25365
10.ORŁOWSKA Angelika96MUKS1:24.73359
11.WONDOŁOWSKA Anita96MUKS1:25.38351
12.NIMIEROWICZ Anna96JUVBŁ1:26.35339
13.WYSOCKA Karolina96JUVBŁ1:27.54325
14.MIK Martyna96MOS E1:27.56325
15.CHANCEWICZ Zuzanna96BATSOK1:28.76312
16.ZAGÓRSKA Anna96ATP1:28.94310
17.NOWICKA Magdalena96JUVBŁ1:29.15308
18.PANIUTYCZ Julia96WODNIK1:29.43305
19.KNIZA Paulina96MUKS1:30.34296
20.ZYZAŁO Kinga96ATP1:31.56284
21.CZERKLAŃSKA Anna96MOS E1:33.98263
22.ZUBOWICZ Sara96JUVBŁ1:34.91255
23.KORONKIEWICZ Gabriela96MUKS1:35.07254
24.MOLENDA Magdalena96ATP1:37.84233
25.AMIELAŃCZYK Daria96BATSOK1:37.87233
DYSKW.DUDARYK Kamila96JUVBŁ


<< TOP >>
Nr  10
2008-04-11
100m zmienny  Mêżczyzn

Jongens Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m
1.RADZISZEWSKI Jakub96WODNIK1:21.59279
2.ŻUKOWSKI Cezary96ATP1:22.61269
3.�WIERZBIN Marek96MUKS1:24.63250
4.KUPREWICZ Michał96ATP1:28.05222
5.KONECKO Daniel96JUVBŁ1:28.41219
6.GALICKI Patryk96ATP1:29.11214
7.BOBORYKO Bartosz96POLKS1:30.17207
8.CHWIERO� Paweł96JUVBŁ1:34.68179
9.BUŃKOWSKI Adam96JUVBŁ1:37.29165
10.MICHNOWICZ Paweł96ATP1:38.80157
11.MILLER Albert96MUKS1:39.74153
12.ŁOCHOWSKI Jakub96JUVBŁ1:43.46137


<< TOP >>
Nr  11
2008-04-11
4 x 50m Sztafeta Dow.  Kobiet

Meisjes Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
KodCzasPkt.
1.MUKSMUKS2:10.05436
2.UKS BATORY 1BATSOK2:12.86409
3.JUVENIA BIAŁYSTOK 1JUVBŁ2:13.87400
4.MUKSMUKS2:14.06398
5.Policyjny Klub Sportowy w Szcz 1POLKS2:37.34246


<< TOP >>
Nr  12
2008-04-11
4 x 50m Sztafeta Dow.  Mêżczyzn

Jongens Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
KodCzasPkt.
1.MUKSMUKS2:10.81281
2.JUVENIA BIAŁYSTOK 1JUVBŁ2:12.83268
3.ATP 1ATP2:15.28254


<< TOP >>
Nr  13
2008-04-11
4 x 50m Sztafeta Zm.  Kobiet

Meisjes Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
KodCzasPkt.
1.MUKSMUKS2:26.53416
2.JUVENIA BIAŁYSTOK 1JUVBŁ2:29.18395
3.MUKSMUKS2:31.07380
4.UKS BATORY 1BATSOK2:35.92346
5.UKS MOS EłkMOS E2:41.35312
6.Policyjny Klub Sportowy w Szcz 1POLKS2:56.51238


<< TOP >>
Nr  14
2008-04-11
4 x 50m Sztafeta Zm.  Mêżczyzn

Jongens Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
KodCzasPkt.
1.JUVENIA BIAŁYSTOK 1JUVBŁ2:28.72262
2.MUKSMUKS2:29.06261
3.ATP 1ATP2:41.31206


<< TOP >>
Nr  15
2008-04-11
50m dowolny  KobietMeisjes Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.
1.SOKOŁOWSKA Diana96JUVBŁ28.93585
2.BORKOWSKA Aleksandra96MUKS31.94434
3.OLSZAK Angelika96MUKS32.06430
4.ŁUKUĆ Anna96MUKS32.26422
5.KURYŁO Katarzyna96MOS E32.36418
6.SADOWSKA Zuzanna96BATSOK32.41416
7.ALEKSANDROWICZ Arleta96MUKS32.49413
8.CHWASTEK Anita96DELFIN33.06392
9.CHANCEWICZ Zuzanna96BATSOK33.27384
10.KLIMCZUK Anna96WODNIK33.46378
11.ORŁOWSKA Angelika96MUKS33.50377
12.RYBIŃSKA Olga96BATSOK33.78367
13.WONDOŁOWSKA Anita96MUKS33.99360
14.NIMIEROWICZ Anna96JUVBŁ34.02360
15.AKIMOWICZ Zuzanna96BATSOK34.03359
16.MIK Martyna96MOS E34.59342
17.NOWICKA Magdalena96JUVBŁ35.42319
18.LEOŃCZUK Anita96JUVBŁ35.44318
19.KULIK Natalia96MOS E35.53316
20.WYSOCKA Karolina96JUVBŁ35.71311
21.ZYZAŁO Kinga96ATP36.35295
22.WICHROW Martyna96POLKS36.39294
23.SOLARSKA Agnieszka96POLKS36.43293
24.KNIZA Paulina96MUKS36.81284
25.PANIUTYCZ Julia96WODNIK37.07278
26.KORONKIEWICZ Gabriela96MUKS37.76263
27.CZERKLAŃSKA Anna96MOS E37.92260
28.MATOCHA Julita96JUVBŁ38.16255
29.TALAREK Magda96POLKS38.54247
30.SKOWROŃSKA Monika96ATP38.87241
31.DUDARYK Kamila96JUVBŁ38.92240
32.AMIELAŃCZYK Daria96BATSOK39.20235
33.MOJSA Marta96JUVBŁ39.23234
34.ZUBOWICZ Sara96JUVBŁ39.43231
35.KALINOWSKA Martyna96JUVBŁ39.81224
36.MURACH Klaudia96POLKS41.94192


<< TOP >>
Nr  16
2008-04-11
50m dowolny  Mêżczyzn

Jongens Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.
1.RACZKOWSKI Piotr96MUKS30.25348
2.TOCHMAN Daniel96JUVBŁ30.80330
3.NIEWODOWSKI Hubert96MOS E30.93326
4.NOWICKI Norbert96ROPIS31.39312
5.FALACIŃSKI Maciej96MOS E31.60305
6.ŻUKOWSKI Cezary96ATP31.73302
7.OLECHNO Piotr96BATSOK31.87298
8.KONECKO Daniel96JUVBŁ32.09292
9.WASILEWSKI Patryk96ATP32.37284
10.RADZISZEWSKI Jakub96WODNIK32.49281
11.�WIERZBIN Marek96MUKS32.66277
12.KUPREWICZ Michał96ATP33.57255
13.SŁABIŃSKI Kamil96MUKS33.72251
14.PERKOWSKI Dawid96JUVBŁ34.58233
15.JAMRÓZ Marcin96MUKS34.77229
16.GALICKI Patryk96ATP34.89227
17.JAKUBOWSKI Tomasz96ATP34.93226
18.BORYS Emil96BATSOK35.14222
19.NOWICKI Michał96JUVBŁ35.60214
20.CHWIERO� Paweł96JUVBŁ36.71195
21.MILLER Albert96MUKS37.09189
22.LASKOWSKI Kacper96JUVBŁ37.15188
23.BANCEREK Jakub96POLKS37.21187
24.BOBORYKO Bartosz96POLKS37.38185
25.BUŃKOWSKI Adam96JUVBŁ38.01175
26.MICHNOWICZ Paweł96ATP38.17173
27.ŁOCHOWSKI Jakub96JUVBŁ39.52156
28.KORSAK Juliusz96JUVBŁ39.55156
29.GRADKOWSKI Marcin96ATP39.68154


<< TOP >>
Nr  17
2008-04-11
200m klasyczny  Kobiet

Meisjes Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.100m200m
1.WYSOCKA Joanna96MUKS3:07.42420
2.WARCIŃSKA Anita96ATP3:10.60399
3.BORKOWSKA Aleksandra96MUKS3:13.16383
4.BŁU� Katarzyna96MUKS3:14.22377
5.ZAGÓRSKA Anna96ATP3:17.41359
6.KORONKIEWICZ Gabriela96MUKS3:21.66337
7.MOLENDA Magdalena96ATP3:23.34329
8.TOMASZUK Alicja96JUVBŁ3:24.38324
9.AMIELAŃCZYK Daria96BATSOK3:24.89321
10.LEOŃCZUK Anita96JUVBŁ3:26.64313
11.MATOCHA Julita96JUVBŁ3:30.60296
12.CZERKLAŃSKA Anna96MOS E3:36.37273
13.MOJSA Marta96JUVBŁ3:38.63264
14.ZUBOWICZ Sara96JUVBŁ3:44.47244


<< TOP >>
Nr  18
2008-04-11
200m klasyczny  Mêżczyzn

Jongens Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.100m200m
1.KONECKO Daniel96JUVBŁ3:30.32216
2.NOWICKI Michał96JUVBŁ3:32.11211
3.LASKOWSKI Kacper96JUVBŁ3:36.22199
4.JAMRÓZ Marcin96MUKS3:36.76198
5.KARCZEWSKI Marek96ATP3:38.25194
6.ŁOCHOWSKI Jakub96JUVBŁ3:53.34158
7.KORSAK Juliusz96JUVBŁ4:01.35143


<< TOP >>
Nr  19
2008-04-11
200m grzbietowy  Kobiet

Meisjes Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.100m200m
1.ŁUKUĆ Anna96MUKS2:47.79412
2.BŁU� Katarzyna96MUKS2:54.17369
3.KURYŁO Katarzyna96MOS E2:54.71365
4.AKIMOWICZ Zuzanna96BATSOK2:55.76359
5.RYBIŃSKA Olga96BATSOK2:56.58354
6.WYSOCKA Karolina96JUVBŁ2:59.84335
7.KNIZA Paulina96MUKS3:00.88329
8.MIK Martyna96MOS E3:12.25274
9.TOMASZUK Alicja96JUVBŁ3:13.66268
10.KULIK Natalia96MOS E3:18.33250
11.SKOWROŃSKA Monika96ATP3:21.59238
12.SOLARSKA Agnieszka96POLKS3:22.16236
13.DUDARYK Kamila96JUVBŁ3:25.15226


<< TOP >>
Nr  20
2008-04-11
200m grzbietowy  Mêżczyzn

Jongens Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.100m200m
1.RACZKOWSKI Piotr96MUKS2:37.19361
2.TOCHMAN Daniel96JUVBŁ2:37.87356
3.NIEWODOWSKI Hubert96MOS E2:43.58320
4.FALACIŃSKI Maciej96MOS E2:49.03290
5.NOWICKI Norbert96ROPIS2:52.48273
6.RADZISZEWSKI Jakub96WODNIK2:53.57268
7.REPUCHO Michał96BATSOK2:59.52242
8.JAKUBOWSKI Tomasz96ATP3:03.98225
9.PIRSZTUK Filip96ATP3:04.16225
10.PERKOWSKI Dawid96JUVBŁ3:08.94208
11.BORYS Emil96BATSOK3:12.06198
12.BUŃKOWSKI Adam96JUVBŁ3:15.58187
13.GRADKOWSKI Marcin96ATP3:18.28180
14.BOBORYKO Bartosz96POLKS3:22.34169


<< TOP >>
Nr  21
2008-04-11
400m dowolny  Kobiet

Meisjes Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.100m200m300m400m
1.SOKOŁOWSKA Diana96JUVBŁ4:53.90553
2.ALEKSANDROWICZ Arleta96MUKS5:14.49452
3.WONDOŁOWSKA Anita96MUKS5:24.09413
4.WYSOCKA Joanna96MUKS5:24.24412
5.OLSZAK Angelika96MUKS5:25.62407
6.CHANCEWICZ Zuzanna96BATSOK5:27.21401
7.ORŁOWSKA Angelika96MUKS5:28.34397
8.SADOWSKA Zuzanna96BATSOK5:32.27383
9.WICHROW Martyna96POLKS5:40.65355
10.CHWASTEK Anita96DELFIN5:41.36353
11.KLIMCZUK Anna96WODNIK5:44.95342
12.NIMIEROWICZ Anna96JUVBŁ5:46.19339
13.ZYZAŁO Kinga96ATP5:52.86320
14.NOWICKA Magdalena96JUVBŁ5:57.06309
15.PANIUTYCZ Julia96WODNIK6:03.47292
Nie uk.KALINOWSKA Martyna96JUVBŁ


<< TOP >>
Nr  22
2008-04-11
400m dowolny  Mêżczyzn

Jongens Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.100m200m300m400m
1.�WIERZBIN Marek96MUKS5:18.75325
2.SŁABIŃSKI Kamil96MUKS5:21.91315
3.KUPREWICZ Michał96ATP5:23.98309
4.REPUCHO Michał96BATSOK5:28.11298
5.OLECHNO Piotr96BATSOK5:29.13295
6.CHWIERO� Paweł96JUVBŁ6:08.19211


<< TOP >>
Nr  23
2008-04-11
4 x 100m Sztafeta Zm.  Kobiet

Meisjes Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
KodCzasPkt.
1.MUKSMUKS5:21.83403
2.JUVENIA BIAŁYSTOK 1JUVBŁ5:27.00385
3.MUKSMUKS5:32.61365
4.ATP 1ATP5:38.71346
5.UKS BATORY 1BATSOK5:40.28341
6.UKS MOS EłkMOS E6:06.75273


<< TOP >>
Nr  24
2008-04-11
4 x 100m Sztafeta Zm.  Mêżczyzn

Jongens Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
KodCzasPkt.
1.JUVENIA BIAŁYSTOK 1JUVBŁ5:34.83243
2.MUKSMUKS5:36.33240
3.ATP 1ATP5:54.24206


<< TOP >>
Nr  25
2008-04-12
100m dowolny  Kobiet

Meisjes Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m
1.BORKOWSKA Aleksandra96MUKS1:09.85432
2.KURYŁO Katarzyna96MOS E1:10.92413
3.CHANCEWICZ Zuzanna96BATSOK1:11.07410
4.OLSZAK Angelika96MUKS1:12.09393
5.ŁUKUĆ Anna96MUKS1:12.17392
6.BŁU� Katarzyna96MUKS1:13.06377
7.WONDOŁOWSKA Anita96MUKS1:13.33373
8.NIMIEROWICZ Anna96JUVBŁ1:13.80366
9.CHWASTEK Anita96DELFIN1:13.91365
10.AKIMOWICZ Zuzanna96BATSOK1:14.18361
11.NOWICKA Magdalena96JUVBŁ1:15.04348
12.MROCZKOWSKA Alicja96JUVBŁ1:15.98336
13.WYSOCKA Karolina96JUVBŁ1:17.32318
14.SOLARSKA Agnieszka96POLKS1:17.60315
15.ZYZAŁO Kinga96ATP1:17.93311
16.MIK Martyna96MOS E1:18.74302
17.KULIK Natalia96MOS E1:20.22285
18.KORONKIEWICZ Gabriela96MUKS1:21.63271
19.KNIZA Paulina96MUKS1:22.22265
20.MATOCHA Julita96JUVBŁ1:22.88259
21.CZERKLAŃSKA Anna96MOS E1:23.64252
22.ZUBOWICZ Sara96JUVBŁ1:23.97249
23.TOMASZUK Alicja96JUVBŁ1:24.77242
24.DUDARYK Kamila96JUVBŁ1:26.11231
25.AMIELAŃCZYK Daria96BATSOK1:26.47228
26.SKOWROŃSKA Monika96ATP1:26.53227
27.TALAREK Magda96POLKS1:30.06202
28.KALINOWSKA Martyna96JUVBŁ1:31.60192
29.MOJSA Marta96JUVBŁ1:31.94189
30.MURACH Klaudia96POLKS1:34.94172


<< TOP >>
Nr  26
2008-04-12
100m dowolny  Mêżczyzn

Jongens Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m
1.RACZKOWSKI Piotr96MUKS1:06.08355
2.NOWICKI Norbert96ROPIS1:08.86314
3.FALACIŃSKI Maciej96MOS E1:09.01312
4.NIEWODOWSKI Hubert96MOS E1:09.51305
5.WASILEWSKI Patryk96ATP1:10.08298
6.�WIERZBIN Marek96MUKS1:10.71290
7.KONECKO Daniel96JUVBŁ1:12.29271
8.RADZISZEWSKI Jakub96WODNIK1:13.96253
9.KUPREWICZ Michał96ATP1:14.29250
10.REPUCHO Michał96BATSOK1:14.32250
11.GALICKI Patryk96ATP1:15.71236
12.JAKUBOWSKI Tomasz96ATP1:15.92234
13.BORYS Emil96BATSOK1:17.08224
14.WIZGO Damian96MUKS1:18.79209
15.JAMRÓZ Marcin96MUKS1:18.86209
16.PIRSZTUK Filip96ATP1:19.20206
17.NOWICKI Michał96JUVBŁ1:20.58196
18.CHWIERO� Paweł96JUVBŁ1:20.83194
19.MILLER Albert96MUKS1:23.01179
20.MICHNOWICZ Paweł96ATP1:23.49176
21.BANCEREK Jakub96POLKS1:24.25171
22.BOBORYKO Bartosz96POLKS1:24.26171
23.LASKOWSKI Kacper96JUVBŁ1:25.89162
24.BUŃKOWSKI Adam96JUVBŁ1:27.81151
25.KARCZEWSKI Marek96ATP1:32.00132
DYSKW.ŁOCHOWSKI Jakub96JUVBŁ


<< TOP >>
Nr  27
2008-04-12
100m motylkowy  Kobiet

Meisjes Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m
1.SOKOŁOWSKA Diana96JUVBŁ1:09.78549
2.SADOWSKA Zuzanna96BATSOK1:18.40387
3.ALEKSANDROWICZ Arleta96MUKS1:19.86366
4.ŁOBODA Alicja96ATP1:20.72355
5.ORŁOWSKA Angelika96MUKS1:24.70307
6.CHWASTEK Anita96DELFIN1:26.98284
7.RYBIŃSKA Olga96BATSOK1:29.69259
8.KLIMCZUK Anna96WODNIK1:29.74258
9.MIK Martyna96MOS E1:35.86212
10.MATOCHA Julita96JUVBŁ1:41.06181
11.LEOŃCZUK Anita96JUVBŁ1:41.17180
Nie uk.AKIMOWICZ Zuzanna96BATSOK


<< TOP >>
Nr  28
2008-04-12
100m motylkowy  Mêżczyzn

Jongens Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m
1.TOCHMAN Daniel96JUVBŁ1:14.11317
2.OLECHNO Piotr96BATSOK1:15.60299
3.SŁABIŃSKI Kamil96MUKS1:24.68213
4.PERKOWSKI Dawid96JUVBŁ1:25.10209
5.MILLER Albert96MUKS1:38.21136
6.WIZGO Damian96MUKS1:39.69130
7.BOBORYKO Bartosz96POLKS1:45.58110
8.BANCEREK Jakub96POLKS1:45.97108
9.KORSAK Juliusz96JUVBŁ1:48.24102


<< TOP >>
Nr  29
2008-04-12
200m zmienny  Kobiet

Meisjes Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.100m200m
1.SOKOŁOWSKA Diana96JUVBŁ2:35.54568
2.SADOWSKA Zuzanna96BATSOK2:53.82407
3.KURYŁO Katarzyna96MOS E2:54.63401
4.WYSOCKA Joanna96MUKS2:55.73394
5.RYBIŃSKA Olga96BATSOK2:56.83386
6.ŁUKUĆ Anna96MUKS2:57.15384
7.WARCIŃSKA Anita96ATP2:57.77380
8.BŁU� Katarzyna96MUKS2:59.98367
9.ORŁOWSKA Angelika96MUKS3:00.47364
10.OLSZAK Angelika96MUKS3:06.89327
11.TOMASZUK Alicja96JUVBŁ3:13.60294
12.ZAGÓRSKA Anna96ATP3:13.63294
13.PANIUTYCZ Julia96WODNIK3:13.82293
14.KNIZA Paulina96MUKS3:14.45291
15.KORONKIEWICZ Gabriela96MUKS3:15.28287
16.SOLARSKA Agnieszka96POLKS3:16.09283
17.KULIK Natalia96MOS E3:17.50277
18.LEOŃCZUK Anita96JUVBŁ3:17.81276
19.AMIELAŃCZYK Daria96BATSOK3:21.86260
20.MOLENDA Magdalena96ATP3:22.22258
21.DUDARYK Kamila96JUVBŁ3:24.32251
22.ZUBOWICZ Sara96JUVBŁ3:24.74249
23.CZERKLAŃSKA Anna96MOS E3:27.68239
24.MOJSA Marta96JUVBŁ3:39.87201
25.MURACH Klaudia96POLKS3:58.69157


<< TOP >>
Nr  30
2008-04-12
200m zmienny  Mêżczyzn

Jongens Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.100m200m
1.NIEWODOWSKI Hubert96MOS E2:48.68319
2.FALACIŃSKI Maciej96MOS E2:48.83318
3.OLECHNO Piotr96BATSOK2:56.42279
4.PERKOWSKI Dawid96JUVBŁ3:07.24233
5.NOWICKI Michał96JUVBŁ3:13.88210
6.JAMRÓZ Marcin96MUKS3:18.66195
7.BORYS Emil96BATSOK3:23.66181
8.LASKOWSKI Kacper96JUVBŁ3:25.75176
9.KORSAK Juliusz96JUVBŁ3:34.52155
10.ŁOCHOWSKI Jakub96JUVBŁ3:43.78136


<< TOP >>
Nr  31
2008-04-12
800m dowolny  Kobiet

Meisjes Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.
1.ALEKSANDROWICZ Arleta96MUKS10:45.08456
2.BORKOWSKA Aleksandra96MUKS10:54.82436
3.WONDOŁOWSKA Anita96MUKS10:54.89436
4.WICHROW Martyna96POLKS11:20.50388
5.WYSOCKA Joanna96MUKS11:21.85386
6.WYSOCKA Karolina96JUVBŁ12:39.29280


<< TOP >>
Nr  32
2008-04-12
800m dowolny  Mêżczyzn

Jongens Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.
1.TOCHMAN Daniel96JUVBŁ10:34.78378
2.�WIERZBIN Marek96MUKS10:54.80345
3.SŁABIŃSKI Kamil96MUKS11:05.56328
4.REPUCHO Michał96BATSOK11:28.08297
5.NOWICKI Norbert96ROPIS11:44.43277
6.KONECKO Daniel96JUVBŁ12:17.49241
7.CHWIERO� Paweł96JUVBŁ12:54.38208
8.BUŃKOWSKI Adam96JUVBŁ14:40.74142


<< TOP >>
Nr  33
2008-04-12
4 x 100m Sztafeta Dow.  Kobiet

Meisjes Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
KodCzasPkt.
1.JUVENIA BIAŁYSTOK 1JUVBŁ4:46.35431
2.MUKSMUKS4:48.72421
3.UKS BATORY 1BATSOK4:52.27406
4.MUKSMUKS4:55.11394
5.ATP 1ATP5:15.11324
6.UKS MOS EłkMOS E5:20.63307


<< TOP >>
Nr  34
2008-04-12
4 x 100m Sztafeta Dow.  Mêżczyzn

Jongens Junioren 1
Brak minimum

FINA 2004
KodCzasPkt.
1.MUKSMUKS4:47.96291
2.ATP 1ATP4:51.88279
3.JUVENIA BIAŁYSTOK 1JUVBŁ5:02.73250