Zawody o Puchar Dyrektora CSiR Augustów 2008 - Lista wyników


Nr  1  100m dowolny  Kobiet  1 lat i starsi
Nr  2  50m dowolny  Mężczyzn  1 lat i starsi
Nr  3  50m grzbietowy  Kobiet  1 lat i starsi
Nr  4  200m klasyczny  Mężczyzn  1 lat i starsi
Nr  5  100m klasyczny  Kobiet  1 lat i starsi
Nr  6  100m motylkowy  Mężczyzn  1 lat i starsi
Nr  7  50m motylkowy  Kobiet  1 lat i starsi
Nr  8  200m dowolny  Mężczyzn  1 lat i starsi
Nr  9  200m grzbietowy  Kobiet  1 lat i starsi
Nr  10  100m grzbietowy  Mężczyzn  1 lat i starsi
Nr  11  100m zmienny  Kobiet  1 lat i starsi
Nr  12  50m klasyczny  Mężczyzn  1 lat i starsi
Nr  13  400m dowolny  Kobiet  Dames Senioren Open
Nr  14  200m zmienny  Mężczyzn  Heren Senioren Open
Nr  15  4 x 50m Sztafeta Zm.  Kobiet  1 - 16 lat
Nr  16  4 x 50m Sztafeta Dow.  Mężczyzn  1 - 16 lat
Nr  17  100m dowolny  Mężczyzn  1 lat i starsi
Nr  18  50m dowolny  Kobiet  1 lat i starsi
Nr  19  50m grzbietowy  Mężczyzn  1 lat i starsi
Nr  20  200m klasyczny  Kobiet  1 lat i starsi
Nr  21  100m klasyczny  Mężczyzn  1 lat i starsi
Nr  22  100m motylkowy  Kobiet  1 lat i starsi
Nr  23  50m motylkowy  Mężczyzn  1 lat i starsi
Nr  24  200m dowolny  Kobiet  1 lat i starsi
Nr  25  200m grzbietowy  Mężczyzn  1 lat i starsi
Nr  26  100m grzbietowy  Kobiet  1 lat i starsi
Nr  27  100m zmienny  Mężczyzn  1 lat i starsi
Nr  28  50m klasyczny  Kobiet  1 lat i starsi
Nr  29  400m dowolny  Mężczyzn  Heren Senioren Open
Nr  30  200m zmienny  Kobiet  Dames Senioren Open
Nr  31  4 x 50m Sztafeta Zm.  Mężczyzn  1 - 16 lat
Nr  32  4 x 50m Sztafeta Dow.  Kobiet  1 - 16 lat


Nr  1
2008-04-04
100m dowolny  Kobiet

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

r.KodCzasPkt.50m100m
1.ŁACH Marta92POLONE1:02.09615
2.KONWERSKA Natalia93PŁ MŁA1:02.92591
3.KARZEŁEK Lena92POLONE1:04.23556
4.POPŁAWSKA Justyna92JUVBIA1:04.92538
5.ZAKRZEWSKA Katarzyna92MUKS O1:05.74518
6.DOŁĘGIEWICZ Paulina94ATP1:07.94469
7.GNIEDZIEJKO Patrycja93DELFIN1:08.47459
8.OSTROWSKA Małgorzata92DELFIN1:09.38441
9.JARZĄBEK Paulina93DELFIN1:09.46439
10.WOJCIECHOWSKA Kamila94JUVBIA1:09.63436
11.TUCHOLSKA Alicja92MEWAR1:10.06428
12.ZALEWSKA Agnieszka92MUKS O1:10.49420
13.SADOWSKA Julia94BATSOK1:12.88380
14.KOZON Dominika93POLONE1:13.16376
15.GRANACKA Iwona92ATP1:14.72353
16.ZACKIEWICZ Kamila92ATP1:19.83289


Meisjes Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.50m100m
1.SZCZYTKO Natalia95MUKS O1:04.98536
2.BARTOSZEWICZ Ewelina95MUKS O1:06.28506
3.DERDA Natalia95MUKS O1:07.17486
4.PILAT Gabriela95MUKS O1:09.78433
5.ALEKSANDROWICZ Arleta96MUKS O1:11.00411
6.CHWASTEK Wioletta95DELFIN1:12.62384
7.WONDOŁOWSKA Anita96MUKS O1:12.96379
8.OLSZAK Angelika96MUKS O1:13.65368
9.GŁĄBIEŃ Daria95JUVBIA1:13.86365
10.CHWASTEK Anita96DELFIN1:14.35358
11.KANIA Martyna96POLONE1:14.67354
12.KOZON Kaja96POLONE1:17.97311
13.UZDOWSKA Agata96POLONE1:18.08309
14.ZYZAŁO Kinga96ATP 31:18.62303
15.DANILCZYK Marta95ATP 31:19.90289
16.KULIK Natalia96MOS EŁ1:20.91278
17.WIELGAT Paulina95ATP 31:22.72260
18.ROSTKOWSKA Klaudia95ATP 31:23.44253
19.SKOWROŃSKA Monika96ATP 31:24.66243
20.DANOWSKA Izabela96EKS1:26.72226
21.FRĄCZKOWSKA Paulina95EKS1:30.87196
22.ZMUDA Aleksandra96MEWAR1:31.32193


1 - 11 lat

r.KodCzasPkt.50m100m
1.BIEDRZYCKA Iga97ROPIS1:12.94379
2.RYNIEWICZ Natalia97ATP1:13.76367
3.RUTKOWSKA Zuzanna97ROPIS1:16.04335
4.SIEDLECKA Paulina97MUKS O1:19.85289
5.KELLER Kinga97JUVBIA1:19.94288
6.WIERZCHOWSKA Kinga97MOS EŁ1:20.05287
7.SADOWSKA Natalia97MUKS O1:20.26285
8.WALENDZEWICZ Monika97MUKS O1:21.79269
9.KARWEL Paula97MUKS O1:25.00240
10.PIETRZYKOWSKA Paulina97JUVBIA1:25.08239
11.ZĘBALA Aleksandra97ATP1:31.04195
12.WYGRYZ Anita97POLONE1:31.48192
13.BRĘK Joanna97ATP1:31.82190
14.KARPIO Monika98ZIHART1:32.20188
15.GORCZYŃSKA Marcelina97POLONE1:32.66185
16.KOTARSKA Anna98ZIHART1:33.35181
17.WNOROWSKA Antonina98ZIHART1:33.65179
18.JURCZYKOWSKA Maja97DELFIN1:33.88178
19.SUCHENEK Alicja97POLONE1:35.74168
20.BACKIEL Magdalena97MOS EŁ1:35.86167
21.LASOTA Izabela97JUVBIA1:35.92167
22.DANISZEWSKA Magdalena99MOS EŁ1:37.80157
23.WORONOWICZ Aleksandra97EKS1:41.54141
24.DZIENISZEWSKA Kinga97ATP1:41.64140
25.SIEŃKO Gabriela98ZIHART1:42.18138
26.OJDANA Katarzyna97EKS1:43.08134
27.LEWCZUK Martyna99MOS EŁ1:43.61132
28.WOJCIECHOWSKA Agata97DELFIN1:44.07131
29.DANISZEWSKA Paulina97DELFIN1:45.09127
30.MIRKOWICZ Izabela97EKS1:48.17116
31.SZCZAWIŃSKA Olga99MOS EŁ1:54.5098
32.OKUNIEWSKA Patrycja98ZIHART2:18.0856
33.OLSZEWSKA Gabriela97EKS2:25.1748


r.KodCzasPkt.50m100m
PKGAŁA� Joanna90ATP1:16.33230


<< TOP >>
Nr  2
2008-04-04
50m dowolny  Mêżczyzn

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

r.KodCzasPkt.
1.DOMŻAŁA Tomasz92POLONE24.44660

2.GRZYBOWSKI Damian93POLONE26.2053620.KARŁOWICZ Bartosz93POLONE28.88400
3.CZERKLAŃSKI Mateusz93DELFIN26.2853121.WOŁEJKO Maciej92JUVBIA28.94398
4.DOMAŃSKI Maciej93ATP26.3652622.MAKAREWICZ Artur93ATP29.08392
5.STOKARSKI Marek92POLONE26.5151723.RAKUS Mateusz94ATP29.17388
6.SZCZUKA Paweł92DELFIN26.5651424.ZĘBALA Bartosz94ATP29.33382
7.MIKICIN Rafal94ROPIS26.7250525.GRE� Krystian92BATSOK29.38380
8.CHABASIŃSKI Paweł94ATP26.9449326.�LESIK Mateusz93POLONE29.59372
9.GIERDA Mateusz93JUVBIA27.0448727.SĘDROWSKI Filip94MEWAR29.80364
10.KUKLIK Janusz93JUVBIA27.1148428.TWAROWSKI Marek94JUVBIA30.29347
11.SUCHENEK Adam93POLONE27.2847529.ŻULEWSKI Jakub92PŁ MŁA30.39343
12.IŁENDO Piotr93JUVBIA27.2947430.WASILEWSKI Robert92ATP31.22317
13.SUTOWSKI Bartłomiej93MEWAR27.5845931.TARASIUK Rafał94JUVBIA31.29315
14.DUDA Jakub93DELFIN28.1843132.WANDZIOCH Krzysztof92MUKS O31.34313
15.BOGUS Paweł93JUVBIA28.2242933.OSTATKOWICZ Maciej94MEWAR32.16290
GRZYB Patryk94ATP28.2242934.PIEŃCZUK Damian94JUVBIA32.40283
17.KOWALEWSKI Marcin93MUKS O28.4641835.ARTEMIUK Joachim94JUVBIA32.42283
18.SZESZKO Marcin94MUKS O28.7340636.PIEŃCZUK Eryk94POLONE32.62278
19.OSTROWSKI Maciej93DELFIN28.7940437.STRZELCZYK Michał94MEWAR32.79273


Jongens Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.BEREZECKI Mateusz95MUKS O27.56460

2.JASZEWSKI Marcin96POLONE29.6936825.KWIATKOWSKI Kamil96POLONE33.82249
3.NIEWODOWSKI Hubert96MOS EŁ30.2334926.SZYDŁOWSKI Artur96MEWAR34.16242
4.GRZYBOWSKI Rafał95POLONE30.5233927.PACHOŁEK Tomasz96MEWAR34.22240
5.RACZKOWSKI Piotr96MUKS O30.5533828.ROSZKO Michał95ATP 334.33238
6.CIBOROWSKI Bastian95ROPIS30.7533129.JAKUBOWSKI Tomasz96ATP 334.54234
7.DĄBROWSKI Filip95EKS30.9232630.KUPREWICZ Michał96ATP 334.55234
ŻACZEK Jeremi96OSWAW30.9232631.GALICKI Patryk96ATP 334.69231
9.MARCHEL Adrian95JUVBIA31.1731832.IWAŃSKI Piotr96EKS35.18221
10.FIEDOROWICZ Karol95MUKS O31.4331033.WIZGO Damian96MUKS O35.36218
11.UZDOWSKI Maksym95POLONE31.4431034.PIRSZTUK Filip96ATP 335.46216
12.FALACIŃSKI Maciej96MOS EŁ31.6230535.JARZĄBSKI Bartosz95ATP 335.59214
13.ŻUKOWSKI Cezary96ATP31.6330536.KULBACKI Karol96ATP35.85209
14.KOWALEWSKI Maciej95JUVBIA31.7330237.BRZUCHALSKI Jakub96EKS35.93208
15.KARBOWSKI Cezary95ATP 332.0129438.TARNOWSKI Rafał96ATP 337.96176
16.TRUCHEL Mikołaj95POLONE32.0429339.MICHNOWICZ Paweł96ATP 338.41170
17.WASILKO Maciej95JUVBIA32.3628440.MIECZKOWSKI Maciej96ATP 339.14161
WASILEWSKI Patryk96ATP 332.3628441.GRADKOWSKI Marcin96ATP 340.90141
19.�WIERZBIN Marek96MUKS O32.4728142.JARMOSZKO Piotr95ATP42.82123
20.WARAKOMSKI Miłosz95MUKS O32.6527743.CIMOCHOWSKI Jakub96DELFIN42.87122
21.SEMBORSKI Daniel95JUVBIA32.7427544.CZYGIER Tomasz96DELFIN43.26119
22.REGULSKI Bartosz96OSWAW33.3426045.MATEUSZUK Rafał95ATP43.77115
23.ŁOJKO Piotr95MUKS O33.5225646.PIECIUL Kacper96ATP45.72101
24.SŁABIŃSKI Kamil96MUKS O33.81249


1 - 11 lat

r.KodCzasPkt.
1.JUC Aleksander97MEWAR29.98358

2.FIEDOROWICZ Patryk97MUKS O32.7227533.JABLONSKI Patryk98ROPIS40.49145
3.GNIEDZIEJKO Kamil97MOS EŁ33.8025034.CHABASIŃSKI Rafał98ATP41.00140
4.KASZTELAN Mareusz98EKS34.1324235.JAREMISZYN Krzysztof97JUVBIA41.14138
5.KRYNICKI Bartosz97JUVBIA34.6423236.GRZYBOWSKI Patryk98POLONE41.25137
6.DANILCZYK Hubert97MUKS O34.9122637.SZWED Wojciech97JUVBIA41.49135
7.WI�NIEWSKI Kamil97ATP35.2821938.CZARNIECKI Wojciech98ZIHART41.58134
8.CIBOROWSKI Natan98ROPIS35.3621839.SZTUK Jakub97ATP41.87131
9.SZEROKI Rafał97JUVBIA35.5121540.JABŁOŃSKI Jacek98ZIHART42.16129
10.ŻOGO Mateusz97MUKS O35.9820741.SOWA Hubert97ATP42.26128
11.GOŁĘBIEWSKI Karol97POLONE36.1520442.DUCZYŃSKI Mateusz98ATP42.41126
12.DĄBROWSKI Patryk97MUKS O36.1820343.DRĄŻEK Tomasz98ZIHART42.52125
13.JAKUBCZEL Mateusz97MOS EŁ36.4919844.BUDUKIEWICZ Konrad98MOS EŁ43.44118
14.JASTRZĘBSKI Bartosz97POLONE36.5819745.SZCZYTKO Jakub98ZIHART43.51117
15.CHOJNOWSKI Paweł97ATP, 336.6219646.KASPRZAK Filip97EKS44.07113
PACZYŃSKI Oliwer97ATP36.6219647.JAKUBOWSKI Patryk97ATP44.11112
17.LESZCZYŃSKI Mateusz98MEWAR36.7419448.TUROWSKI Michał98ZIHART44.26111
18.TRACZYK Adam97POLONE36.8519349.PROSTKO Eryk97ATP45.45103
19.PIETRYCH Paweł97BATSOK37.1618850.DYGDAŁA Marcin98ZIHART45.9399
20.LEOŃCZUK David97MOS EŁ37.1918751.SŁOMSKI Adam98ZIHART46.6795
21.DRACEWICZ Rafał98MOS EŁ37.6118152.JURGIELEWICZ Fryderyk98ZIHART46.6995
22.SAŁASIŃSKI Michał98MEWAR37.7317953.PACZYŃSKI Kornel98ATP47.6689
23.MORUSIEWICZ Paweł97MUKS O37.8217854.ZALEWSKI Michał98ZIHART48.5684
24.MARZOCH Błażej97POLONE37.8917755.RYBAŁKO Jakub98DELFIN50.3276
25.WAWRYCA Szymon98JUVBIA38.1017456.MŁODZIANOWSKI Maciej99ATP51.2871
26.BAŁON Kewin97JUVBIA38.3417157.GRĘ� Adrian97ATP52.8865
27.ZAKRZEWSKI Jacek97MUKS O38.4117058.DANILCZYK Kamil98ATP53.5563
28.OSIŃSKI Wojtek97MUKS O38.5916859.JASTRZĘBSKI Szymon98ZIHART56.7753
29.PODGÓRSKI Antoni97POLONE38.7116660.MATOSZKO Maciej97EKS58.3049
30.JURGIEL Maciej98ATP39.1916061.MASŁOWSKI Sebastian99ATP1:05.2235
31.WARPECHOWSKI Konrad97JUVBIA39.41157DYSKW.KARP Michał97ATP
32.ŁEBSKI Mateusz98ZIHART40.32147


PKDANISZEWSKA Paulina97DELFINPKDENERT Adam91ATP25.76564
PKŁOBODA Łukasz89ATPNie uk.KOLAJ Witold90PŁ MŁA
PKBOGDAŃSKI Łukasz90ATP24.66643


<< TOP >>
Nr  3
2008-04-04
50m grzbietowy  Kobiet

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

r.KodCzasPkt.
1.SZCZESNA Sylwia93POLONE32.38595

2.HALICKA Kamila94JUVBIA32.405949.SZUTKIEWICZ Anna92JUVBIA35.05469
3.ŁUKUĆ Natalia94MUKS O33.1855310.SADOWSKA Julia94BATSOK36.91402
4.KOPICZKO Karina94ATP33.2555011.KACZMARCZYK Kaja93MEWAR37.21392
5.DOŁĘGIEWICZ Paulina94ATP33.8951912.RYZINSKA Martyna94ROPIS37.32389
6.BABYNKO Justyna93BATSOK34.1950613.OSTROWSKA Małgorzata92DELFIN38.16364
7.CYL Martyna92ATP34.2450414.KOZON Dominika93POLONE40.25310
8.PRUS Alicja92MUKS O34.36498


Meisjes Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.ŁUKUĆ Anna96MUKS O35.05469

2.GLEBOWICZ Urszula95JUVBIA38.173637.MIK Martyna96MOS EŁ41.19289
3.KAROLEWSKA Sandra96POLONE38.453568.DANOWSKA Izabela96EKS43.20251
4.DYCZEWSKA Paulina95ATP 338.573529.KOZON Kaja96POLONE43.27249
5.KNIZA Paulina96MUKS O39.1533710.GÓRKA Gabriela96ATP44.13235
6.DRUĆ Anna95BATSOK40.07314


1 - 11 lat

r.KodCzasPkt.
1.OKRĄGŁA Martyna97MUKS O40.92295

2.JASZCZUK Anna97ATP41.6128116.KACZMARCZYK Justyna97JUVBIA49.07171
3.CYL Ewelina97ATP41.7327817.KOWALSKA Aleksandra97POLONE49.92162
4.KARWOWSKA Zuzanna97ATP42.84257LEWCZUK Martyna99MOS EŁ49.92162
5.UZDOWSKA Magdalena97POLONE43.4624619.NICZYPORUK Natalia97JUVBIA51.12151
6.JABŁOŃSKA Żaneta97MUKS O43.6624320.MIRKOWICZ Izabela97EKS53.85129
7.STELMASZEK Kinga97ATP44.1823421.KOZŁOWSKA Sylwia97ATP54.41125
8.KARWEL Paula97MUKS O44.5122922.SIEŃKO Gabriela98ZIHART54.51125
9.NOWICKA Iga97POLONE45.6021323.DANISZEWSKA Paulina97DELFIN54.61124
10.MIELESZKO Paulina97JUVBIA45.6621224.GLINIECKA Agata98ZIHART56.63111
11.KRAWCZAK Justyna98ATP46.8219725.OKUNIEWSKA Patrycja98ZIHART57.21108
12.RYZINSKA Daria98ROPIS47.0719426.WASILEWSKA Aleksandra99ATP59.3697
13.GLAZER Magdalena97ATP48.2418027.OLSZEWSKA Gabriela97EKS1:04.5875
14.ZĘBALA Aleksandra97ATP48.62176DYSKW.KULBACKA Dorota98ATP
15.KARZEŁEK Nina98POLONE48.72175


<< TOP >>
Nr  4
2008-04-04
200m klasyczny  Mêżczyzn

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

r.KodCzasPkt.100m200m
1.ZARZECKI Bartosz93ATP2:29.29605
2.CIEĆKA Patryk93DELFIN2:29.30605
3.JANKOWSKI Bartosz92POLONE2:35.73533
4.RUTKOWSKI Konrad92JUVBIA2:46.63435
5.APTEWICZ Arkadiusz93PŁ MŁA2:47.44429


Jongens Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.100m200m
1.NIEWIŃSKI Juliusz95JUVBIA2:52.38393
2.CHARYŁO Dominik95JUVBIA2:56.06369
3.RUTKOWSKI Mariusz95MUKS O3:02.40332
4.KU�MICKI Łukasz95JUVBIA3:03.34326
5.SULEWSKI Marek95EKS3:24.74234
6.JAMRÓZ Marcin96MUKS O3:34.41204
7.KARCZEWSKI Marek96ATP 33:58.79148


1 - 11 lat

r.KodCzasPkt.100m200m
1.SZMAJDA Michał97MUKS O3:10.40291
2.KRAWIEL Michał97BATSOK3:11.58286
3.SPYCHALSKI Szymon97MOS EŁ3:25.00234
4.MASŁOWSKI Damian97ATP3:44.06179
5.SOSNOWSKI Adam97POLONE3:46.42173
6.DĄBROWSKI Jakub98EKS3:54.31156


<< TOP >>
Nr  5
2008-04-04
100m klasyczny  Kobiet

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

r.KodCzasPkt.50m100m
1.JAGIELSKA Marika93JUVBIA1:18.38582
2.BORKOWSKA Paulina92POLONE1:21.21523
3.KARBOWSKA Karolina94ATP1:26.40434
4.RYTWIŃSKA Agata94MUKS O1:28.78400
5.TROCKA Marta94ATP1:29.16395
6.STELMACHOWSKA Joanna93MEWAR1:31.88361
7.BARWICKA Izabela92MUKS O1:34.42333
8.KLEPACKA Urszula94ATP1:38.02298


Meisjes Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.50m100m
1.SZCZYTKO Alicja95MUKS O1:23.62479
2.WARCIŃSKA Anita96ATP 31:26.88427
3.WYSOCKA Joanna96MUKS O1:27.61417
4.BORKOWSKA Aleksandra96MUKS O1:27.87413
5.PONIATOWSKA Iga95MUKS O1:27.93412
6.OSTROWSKA Izabela95JUVBIA1:29.94385
7.MOLENDA Magdalena96ATP 31:31.08371
8.BŁU� Katarzyna96MUKS O1:31.20369
9.KURYŁO Katarzyna96MOS EŁ1:31.59365
10.ZAGÓRSKA Anna96ATP 31:32.91349
11.�NIADAŁA Karolina96POLONE1:33.08348
12.KORONKIEWICZ Gabriela96MUKS O1:34.51332
13.KOPICZKO Marlena95ATP 31:36.91308
14.MAJKUSIAK Maria96MEWAR1:38.64292
15.CZERKIAŃSKA Anna96MOS EŁ1:40.29278
16.KULIK Natalia96MOS EŁ1:43.46253


1 - 11 lat

r.KodCzasPkt.50m100m
1.ŁUKASZEWICZ Zuzanna97ATP1:28.41406
2.RUTKOWSKA Zuzanna97ROPIS1:38.16296
3.BŁU� Barbara98MUKS O1:39.68283
4.SIENKIEWICZ Klaudia97JUVBIA1:39.81282
5.KAWKO Sylwia97MUKS O1:40.51276
6.SMERECZYŃSKA Zuzia97MUKS O1:43.29254
7.BONDAR Dominika97JUVBIA1:44.40246
8.JURCZYKOWSKA Maja97DELFIN1:47.82224
9.NOWICKA Iga97POLONE1:48.23221
10.WYGRYZ Anita97POLONE1:51.54202
11.SUCHENEK Alicja97POLONE1:53.28193
12.GORCZYŃSKA Marcelina97POLONE1:55.04184
13.BRĘK Joanna97ATP1:55.65181
14.KOWALSKA Aleksandra97POLONE1:57.15174
15.KLEPACKA Sylwia97ATP1:57.18174
16.WORONOWICZ Aleksandra97EKS1:59.00166
17.DANISZEWSKA Magdalena99MOS EŁ1:59.44164
18.OSKROBA Gabriela97ATP2:03.98147
19.SZCZAWIŃSKA Olga99MOS EŁ2:05.25143
20.OJDANA Katarzyna97EKS2:07.78134
21.WOJCIECHOWSKA Agata97DELFIN2:08.46132


<< TOP >>
Nr  6
2008-04-04
100m motylkowy  Mêżczyzn

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

r.KodCzasPkt.50m100m
1.CHABASIŃSKI Paweł94ATP1:03.81497
2.IGNATOWICZ Krystian94JUVBIA1:04.98471
3.WOJTACH Krzysztof94JUVBIA1:05.20466
4.BUTKIEWICZ Adam94MUKS O1:09.92378
5.MIKICIN Rafal94ROPIS1:13.28328
6.WANDZIOCH Krzysztof92MUKS O1:16.32290
7.ARTEMIUK Joachim94JUVBIA1:17.30279
8.TARASIUK Rafał94JUVBIA1:19.08261
9.WIERZBICKI Damian92ATP1:20.28250


Jongens Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.50m100m
1.NIEDZIELKO Wojciech95JUVBIA1:16.05293
2.TRUCHEL Mikołaj95POLONE1:16.88284
3.FIEDOROWICZ Karol95MUKS O1:18.60266
4.SŁABIŃSKI Kamil96MUKS O1:23.69220
5.SZYDŁOWSKI Artur96MEWAR1:28.77185
6.IWAŃSKI Piotr96EKS1:37.88138
7.WIZGO Damian96MUKS O1:38.14137
8.MIECZKOWSKI Maciej96ATP 31:49.1199


1 - 11 lat

r.KodCzasPkt.50m100m
1.WISZNIEWSKI Dominik97MUKS O1:33.06160
2.SOŁTOWSKI Dominik98EKS1:34.73152
3.DĄBROWSKI Patryk97MUKS O1:37.49139
4.KISIELEWSKI Marcin97JUVBIA1:38.08137
5.KORZIŃSKI Miłosz97JUVBIA1:41.88122
6.ŻOGO Mateusz97MUKS O1:45.42110
7.DRACEWICZ Rafał98MOS EŁ1:45.69109
8.JURGIEL Maciej98ATP1:58.1178


r.KodCzasPkt.50m100m
PKŁOBODA Łukasz89ATP


<< TOP >>
Nr  7
2008-04-04
50m motylkowy  Kobiet

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

r.KodCzasPkt.
1.KONWERSKA Natalia93PŁ MŁA30.38627

2.ŁUKUĆ Natalia94MUKS O32.025359.MAKU� Anna92JUVBIA34.53427
3.ŻUKOWSKA Iza94ATP32.3352010.PIOTROWSKA Paulina92JUVBIA34.67422
4.JAKUBOWSKA Karolina94JUVBIA32.3452011.JARZĄBEK Paulina93DELFIN34.70421
5.KARZEŁEK Lena92POLONE32.7150212.SALIK Martyna93ATP37.43335
6.ŁACH Marta92POLONE32.7650013.PÓŁTORZYCKA Magda94BATSOK37.82325
7.CYL Martyna92ATP34.4243114.OSTROWSKA Małgorzata92DELFIN38.39311
8.GNIEDZIEJKO Patrycja93DELFIN34.4343115.KACZMARCZYK Kaja93MEWAR39.82278


Meisjes Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.KUŻDUB Martyna95JUVBIA34.20439

2.ŁOBODA Alicja96ATP 334.714207.CHWASTEK Anita96DELFIN39.25291
3.ALEKSANDROWICZ Arleta96MUKS O36.503618.GRĘBOSZ Beata95MUKS O39.32289
4.CHWASTEK Wioletta95DELFIN37.933229.GLAZER Caroline95ATP39.46286
5.ANDRUSZKIEWICZ Monika95ATP38.0032010.MIK Martyna96MOS EŁ42.11235
6.ORŁOWSKA Angelika96MUKS O38.13317


1 - 11 lat

r.KodCzasPkt.
1.WALENDZEWICZ Monika Aleksandra97MUKS O39.20292

2.WIERZCHOWSKA Kinga97MOS EŁ41.512468.WNOROWSKA Antonina98ZIHART51.49129
3.STELMASZEK Kinga97ATP45.511869.KARPIO Monika98ZIHART52.19124
4.LEOŃCZUK Sara99MOS EŁ45.6318510.LASOTA Izabela97JUVBIA53.79113
5.SMERECZYŃSKA Zuzia97MUKS O46.3817611.�WIDERSKA Angelika98ZIHART56.1699
6.MIELESZKO Paulina97JUVBIA47.6216312.KLEPACKA Sylwia97ATP58.1190
7.KOTARSKA Anna98ZIHART49.13148


PKSZYMAŃSKA Marlena91POLONE31.78548
PKGAŁA� Joanna90ATP38.18217


<< TOP >>
Nr  8
2008-04-04
200m dowolny  Mêżczyzn

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

r.KodCzasPkt.100m200m
1.DOMŻAŁA Tomasz92POLONE1:58.17668
2.STOKARSKI Marek92POLONE1:59.34648
3.CZERKLAŃSKI Mateusz93DELFIN2:03.86580
4.IŁENDO Piotr93JUVBIA2:05.88552
5.GIERDA Mateusz93JUVBIA2:07.31534
6.SUCHENEK Adam93POLONE2:08.51519
7.BOGUS Paweł93JUVBIA2:22.76379
8.ZĘBALA Bartosz94ATP2:22.91377
9.RAKUS Mateusz94ATP2:28.05339
10.OSTATKOWICZ Maciej94MEWAR2:57.61197


Jongens Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.100m200m
1.BEREZECKI Mateusz95MUKS O2:09.61506
2.USCIŁKO Michal95BATSOK2:13.08467
3.JURA Maciej96OSWAW2:24.16368
4.RACZKOWSKI Piotr96MUKS O2:25.85355
5.MARCHEL Adrian95JUVBIA2:26.04354
6.KOWALEWSKI Maciej95JUVBIA2:26.90348
7.ŁAGOCKI Jan96OSWAW2:28.28338
8.UZDOWSKI Maksym95POLONE2:29.83328
9.�WIERZBIN Marek96MUKS O2:31.02320
10.FALACIŃSKI Maciej96MOS EŁ2:32.46311
11.ŻACZEK Jeremi96OSWAW2:33.39305
12.SEMBORSKI Daniel95JUVBIA2:34.39299
13.NOWICKI Norbert96ROPIS2:36.26289
14.WASILKO Maciej95JUVBIA2:36.89285
15.WASILEWSKI Patryk96ATP 32:40.14268
16.PACHOŁEK Tomasz96MEWAR2:40.88265
17.KUPREWICZ Michał96ATP 32:41.00264
18.ŻUKOWSKI Cezary96ATP2:43.52252
19.GALICKI Patryk96ATP 32:44.71247
20.MICHNOWICZ Paweł96ATP 33:04.75175
21.MIECZKOWSKI Maciej96ATP 33:06.98169


1 - 11 lat

r.KodCzasPkt.100m200m
1.SZMAJDA Michał97MUKS O2:30.42324
2.GNIEDZIEJKO Kamil97MOS EŁ2:44.55247
3.DANILCZYK Hubert97MUKS O2:47.79233
4.KRYNICKI Bartosz97JUVBIA2:53.37211
5.JAKUBCZEL Mateusz97MOS EŁ2:54.45208
6.SOŁTOWSKI Dominik98EKS3:01.78183
7.ZAKRZEWSKI Jacek97MUKS O3:05.60172
8.PIETRYCH Paweł97BATSOK3:10.40160
9.CZARNIECKI Wojciech98ZIHART3:19.28139
10.JABLONSKI Patryk98ROPIS3:22.36133
Nie uk.KASZTELAN Mareusz98EKS
Nie uk.SZTUK Jakub97ATP


r.KodCzasPkt.100m200m
PKDENERT Adam91ATP2:00.43631


<< TOP >>
Nr  9
2008-04-04
200m grzbietowy  Kobiet

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

r.KodCzasPkt.100m200m
1.KOPICZKO Karina94ATP2:27.47607
2.PRUS Alicja92MUKS O2:39.26482
3.SZUTKIEWICZ Anna92JUVBIA2:41.17465
4.BABYNKO Justyna93BATSOK2:44.52437
5.RYTWIŃSKA Agata94MUKS O3:02.72319


Meisjes Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.100m200m
1.SZCZYTKO Alicja95MUKS O2:36.95504
2.DRUCIS Iga95MUKS O2:44.45438
3.KAROLEWSKA Sandra96POLONE2:54.13369
4.GLEBOWICZ Urszula95JUVBIA3:00.77330
5.KNIZA Paulina96MUKS O3:01.41326
6.BŁU� Katarzyna96MUKS O3:01.67325
7.DRUĆ Anna95BATSOK3:04.56310
8.CZERKIAŃSKA Anna96MOS EŁ3:17.28254
9.SKOWROŃSKA Monika96ATP 33:20.05243


1 - 11 lat

r.KodCzasPkt.100m200m
1.OKRĄGŁA Martyna97MUKS O3:04.49310
2.WALENDZEWICZ Monika Aleksandra97MUKS O3:08.06293
3.SIEDLECKA Paulina97MUKS O3:16.17258
4.JABŁOŃSKA Żaneta97MUKS O3:20.60241
5.CYL Ewelina97ATP3:25.04226
6.KACZMARCZYK Justyna97JUVBIA3:31.79205
7.KARZEŁEK Nina98POLONE3:47.67165
DYSKW.UZDOWSKA Magdalena97POLONE
Nie uk.JASZCZUK Anna97ATP
Nie uk.KARWOWSKA Zuzanna97ATP


<< TOP >>
Nr  10
2008-04-04
100m grzbietowy  Mêżczyzn

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

r.KodCzasPkt.50m100m
1.KUKLIK Janusz93JUVBIA1:07.70431
2.WOJTACH Krzysztof94JUVBIA1:09.43400
3.DUDA Jakub93DELFIN1:10.08389
4.KOWALEWSKI Marcin93MUKS O1:10.45383
5.RURAK Jakub92MUKS O1:10.64379
6.OSTROWSKI Maciej93DELFIN1:13.48337
7.TWAROWSKI Marek94JUVBIA1:14.70321
8.GRE� Krystian92BATSOK1:16.56298
9.PERKOWSKI Rafał93JUVBIA1:16.98293
10.PIEŃCZUK Damian94JUVBIA1:17.31289
11.SZESZKO Marcin94MUKS O1:17.77284
12.WIERZBICKI Damian92ATP1:20.70254
13.OSTATKOWICZ Maciej94MEWAR1:21.52247
14.DENERT Jan94ATP1:37.14146


Jongens Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.50m100m
1.WORONOWICZ Paweł95JUVBIA1:12.23355
2.NIEWIŃSKI Juliusz95JUVBIA1:19.97262
3.MICHALAK Piotr96OSWAW1:20.09260
4.NOWICKI Norbert96ROPIS1:20.41257
5.KWIATKOWSKI Kamil96POLONE1:20.66255
6.REGULSKI Bartosz96OSWAW1:24.07225
7.PIRSZTUK Filip96ATP 31:24.39223
8.JAKUBOWSKI Tomasz96ATP 31:25.58213
9.ŁOJKO Piotr95MUKS O1:26.41207
10.GRADKOWSKI Marcin96ATP 31:32.06171
11.STOKARSKI Paweł96POLONE1:34.33159


1 - 11 lat

r.KodCzasPkt.50m100m
1.JUC Aleksander97MEWAR1:18.76274
2.SPYCHALSKI Szymon97MOS EŁ1:25.51214
3.WI�NIEWSKI Kamil97ATP1:27.27201
4.WISZNIEWSKI Dominik97MUKS O1:28.30194
5.SZEROKI Rafał97JUVBIA1:29.48187
6.MORUSIEWICZ Paweł97MUKS O1:29.72185
7.LEOŃCZUK David97MOS EŁ1:30.35181
8.TRACZYK Adam97POLONE1:30.82179
9.LESZCZYŃSKI Mateusz98MEWAR1:33.11166
10.KARP Michał97ATP1:33.50164
11.WAWRYCA Szymon98JUVBIA1:35.93152
12.SAŁASIŃSKI Michał98MEWAR1:38.13142
13.OSIŃSKI Wojtek97MUKS O1:39.17137
14.KORZIŃSKI Miłosz97JUVBIA1:42.82123
15.WARPECHOWSKI Konrad97JUVBIA1:44.99116
16.JAREMISZYN Krzysztof97JUVBIA1:45.82113
17.TUROWSKI Michał98ZIHART1:47.22109
18.ŁEBSKI Mateusz98ZIHART1:50.06100
19.KASPRZAK Filip97EKS1:51.2397
20.BUDUKIEWICZ Konrad98MOS EŁ1:53.8291
21.SŁOMSKI Adam98ZIHART1:56.4985
22.WNOROWSKI Kacper98ZIHART1:57.0983


r.KodCzasPkt.50m100m
PKKOLAJ Witold90PŁ MŁA1:11.93359


<< TOP >>
Nr  11
2008-04-04
100m zmienny  Kobiet

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

r.KodCzasPkt.50m100m
1.HALICKA Kamila94JUVBIA1:13.17557
2.JAGIELSKA Marika93JUVBIA1:14.70523
3.BORKOWSKA Paulina92POLONE1:15.28511
4.TUCHOLSKA Alicja92MEWAR1:24.72359
5.PÓŁTORZYCKA Magda94BATSOK1:24.96356
6.STELMACHOWSKA Joanna93MEWAR1:31.24287
7.ZACKIEWICZ Kamila92ATP1:35.52250


Meisjes Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.50m100m
1.SZCZYTKO Natalia95MUKS O1:16.61485
2.KUŻDUB Martyna95JUVBIA1:18.18457
3.PONIATOWSKA Iga95MUKS O1:19.66432
4.ŁOBODA Alicja96ATP 31:20.60417
5.ŁUKUĆ Anna96MUKS O1:20.85413
6.OLSZAK Angelika96MUKS O1:20.92412
7.BORKOWSKA Aleksandra96MUKS O1:21.12409
8.GŁĄBIEŃ Daria95JUVBIA1:22.79384
9.OSTROWSKA Izabela95JUVBIA1:22.99382
10.WARCIŃSKA Anita96ATP 31:23.04381
11.ORŁOWSKA Angelika96MUKS O1:26.34339
12.�NIADAŁA Karolina96POLONE1:27.11330
13.ZAGÓRSKA Anna96ATP 31:28.11319
14.GLAZER Caroline95ATP1:28.66313
15.DYCZEWSKA Paulina95ATP 31:29.82301
16.KOPICZKO Marlena95ATP 31:30.04299
17.DANILCZYK Marta95ATP 31:30.09298
18.GRĘBOSZ Beata95MUKS O1:31.02289
19.UZDOWSKA Agata96POLONE1:31.65283
20.ANDRUSZKIEWICZ Monika95ATP1:31.79282
21.KORONKIEWICZ Gabriela96MUKS O1:32.03280
22.MOLENDA Magdalena96ATP 31:32.04280
23.MAJKUSIAK Maria96MEWAR1:33.03271
24.ROSTKOWSKA Klaudia95ATP 31:35.74249
25.WIELGAT Paulina95ATP 31:37.22237
26.ZMUDA Aleksandra96MEWAR1:40.64214
27.FRĄCZKOWSKA Paulina95EKS1:42.04205
DYSKW.KURYŁO Katarzyna96MOS EŁ


1 - 11 lat

r.KodCzasPkt.50m100m
1.ŁUKASZEWICZ Zuzanna97ATP1:22.93383
2.BIEDRZYCKA Iga97ROPIS1:24.81358
3.KELLER Kinga97JUVBIA1:31.16288
4.WALENDZEWICZ Monika97MUKS O1:31.52285
5.SADOWSKA Natalia97MUKS O1:32.13279
6.KAWKO Sylwia97MUKS O1:32.56275
7.BŁU� Barbara98MUKS O1:32.73274
8.SIENKIEWICZ Klaudia97JUVBIA1:34.45259
9.LEOŃCZUK Sara99MOS EŁ1:36.98239
10.RYZINSKA Daria98ROPIS1:37.73234
11.BONDAR Dominika97JUVBIA1:38.12231
12.PIETRZYKOWSKA Paulina97JUVBIA1:40.13217
13.BACKIEL Magdalena97MOS EŁ1:47.08178
14.�WIDERSKA Angelika98ZIHART1:52.81152
DYSKW.RYNIEWICZ Natalia97ATP


r.KodCzasPkt.50m100m
PKSZYMAŃSKA Marlena91POLONE1:12.76566


<< TOP >>
Nr  12
2008-04-04
50m klasyczny  Mêżczyzn

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

r.KodCzasPkt.
1.ZARZECKI Bartosz93ATP31.46612

2.RUTKOWSKI Konrad92JUVBIA31.586059.WOŁEJKO Maciej92JUVBIA36.06406
3.CIEĆKA Patryk93DELFIN31.7559510.SĘDROWSKI Filip94MEWAR36.20402
4.DOMAŃSKI Maciej93ATP32.2057111.MAKAREWICZ Artur93ATP36.62388
5.SZCZUKA Paweł92DELFIN33.0352912.KARŁOWICZ Bartosz93POLONE37.00376
6.JANKOWSKI Bartosz92POLONE33.0852613.ŻULEWSKI Jakub92PŁ MŁA39.31314
7.GRZYBOWSKI Damian93POLONE35.0244414.DENERT Jan94ATP43.40233
8.APTEWICZ Arkadiusz93PŁ MŁA35.9641015.STRZELCZYK Michał94MEWAR44.67214


Jongens Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.KU�MICKI Łukasz95JUVBIA40.38289

2.RUTKOWSKI Mariusz95MUKS O41.0927512.MICHALAK Piotr96OSWAW46.30192
3.KARBOWSKI Cezary95ATP 341.1427413.TARNOWSKI Rafał96ATP 346.70187
4.ŁAGOCKI Jan96OSWAW41.4726714.JAMRÓZ Marcin96MUKS O46.84185
5.JASZEWSKI Marcin96POLONE43.0024015.STOKARSKI Paweł96POLONE46.92184
6.DĄBROWSKI Filip95EKS43.2323616.BRZUCHALSKI Jakub96EKS47.02183
7.WARAKOMSKI Miłosz95MUKS O43.4523217.MATEUSZUK Rafał95ATP48.08171
8.BRĘK Piotr95ATP 343.7622718.DENERT Piotr95ATP48.89163
9.JARZĄBSKI Bartosz95ATP 343.9822419.KARCZEWSKI Marek96ATP 350.48148
10.SULEWSKI Marek95EKS44.3221920.CZYGIER Tomasz96DELFIN53.88122
11.JARMOSZKO Piotr95ATP45.3820421.PIECIUL Kacper96ATP55.71110


1 - 11 lat

r.KodCzasPkt.
1.KRAWIEL Michał97BATSOK41.60265

2.KISIELEWSKI Marcin97JUVBIA43.5923019.SZCZYTKO Jakub98ZIHART54.36119
3.PACZYŃSKI Oliwer97ATP46.5418920.PACZYŃSKI Kornel98ATP54.45118
4.FIEDOROWICZ Patryk97MUKS O46.6818721.SZWED Wojciech97JUVBIA54.94115
5.CHOJNOWSKI Paweł97ATP, 347.5417722.MATOSZKO Maciej97EKS55.02114
6.BAŁON Kewin97JUVBIA47.6617623.PROSTKO Eryk97ATP55.92109
7.MASŁOWSKI Damian97ATP47.9417324.JAKUBOWSKI Patryk97ATP57.64100
8.CIBOROWSKI Natan98ROPIS48.0217225.GAWINOWICZ Bartłomiej98ZIHART58.2496
9.MARZOCH Błażej97POLONE48.3616826.ZALEWSKI Michał98ZIHART58.7094
10.CHABASIŃSKI Rafał98ATP48.8916327.DYGDAŁA Marcin98ZIHART59.4391
11.PODGÓRSKI Antoni97POLONE49.0316228.JURGIELEWICZ Fryderyk98ZIHART59.9688
12.JAGLEWICZ Krzysztof97ATP49.4115829.WNOROWSKI Kacper98ZIHART1:00.6885
13.JASTRZĘBSKI Bartosz97POLONE50.1415130.JASTRZĘBSKI Szymon98ZIHART1:00.7985
14.DUCZYŃSKI Mateusz98ATP50.1715131.GRĘ� Adrian97ATP1:01.5682
15.DRĄŻEK Tomasz98ZIHART50.2815032.RYBAŁKO Jakub98DELFIN1:03.6474
16.SOSNOWSKI Adam97POLONE50.7314633.MŁODZIANOWSKI Maciej99ATP1:04.1172
17.DĄBROWSKI Jakub98EKS51.5813934.MASŁOWSKI Sebastian99ATP1:07.7261
18.DANILCZYK Kamil98ATP52.63131


PKDANISZEWSKA Paulina97DELFIN
PKBOGDAŃSKI Łukasz90ATP34.32471


<< TOP >>
Nr  13
2008-04-04
400m dowolny  KobietDames Senioren Open
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

r.KodCzasPkt.100m200m300m400m
1.POPŁAWSKA Justyna92JUVBIA4:49.73577
2.ZAKRZEWSKA Katarzyna92MUKS O4:50.60572
3.SZCZESNA Sylwia93POLONE4:58.32529
4.WOJCIECHOWSKA Kamila94JUVBIA5:17.27440
5.RYZINSKA Martyna94ROPIS5:22.79418


Meisjes Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.100m200m300m400m
1.BARTOSZEWICZ Ewelina95MUKS O4:55.78543
2.DERDA Natalia95MUKS O4:59.17525
3.DRUCIS Iga95MUKS O5:07.63482
4.PILAT Gabriela95MUKS O5:09.38474
5.WONDOŁOWSKA Anita96MUKS O5:18.78434
6.WYSOCKA Joanna96MUKS O5:20.30427
7.ZYZAŁO Kinga96ATP 35:54.84314


<< TOP >>
Nr  14
2008-04-04
200m zmienny  Mêżczyzn

Heren Senioren Open
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

r.KodCzasPkt.100m200m
1.IGNATOWICZ Krystian94JUVBIA2:30.99444
2.BUTKIEWICZ Adam94MUKS O2:39.81375


Jongens Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.100m200m
1.USCIŁKO Michal95BATSOK2:34.39416
2.WORONOWICZ Paweł95JUVBIA2:39.63376
3.JURA Maciej96OSWAW2:40.38371
4.NIEDZIELKO Wojciech95JUVBIA2:41.50363
5.NIEWODOWSKI Hubert96MOS EŁ2:43.50350
6.CIBOROWSKI Bastian95ROPIS2:46.91329
7.CHARYŁO Dominik95JUVBIA2:49.04317
8.ROSZKO Michał95ATP 33:09.89223


<< TOP >>
Nr  15
2008-04-04
4 x 50m Sztafeta Zm.  Kobiet

1 - 16 lat
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

KodCzasPkt.
1.MKS Juvenia Białystok 1JUVBIA2:11.81572

2.UKS POLONEZ WYSZKÓW 2POLONE2:14.065445.Ełcki Klub Sportowy Delfin 1DELFIN2:26.94413
3.ATPATP2:14.885346.MKS Juvenia Białystok 2JUVBIA2:28.07404
4.MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 16/2MUKS O2:17.70502


Meisjes Junioren 1 en 2

KodCzasPkt.
1.MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 13MUKS O2:18.88489

2.MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 12/2MUKS O2:27.364096.UKS POLONEZ WYSZKÓW 1POLONE2:39.55323
3.MKS Juvenia Białystok 1JUVBIA2:29.753907.UKS MOS EŁK 1MOS EŁ2:42.29306
4.MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 12MUKS O2:30.76382PKMUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 13/2MUKS O2:30.80382
5.ATPATP 32:34.47355


1 - 11 lat

KodCzasPkt.
1.ATP 1ATP2:41.75310

2.MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 11MUKS O2:45.712885.UKS MOS EŁK 2MOS EŁ3:19.24166
3.MKS Juvenia Białystok 1JUVBIA2:47.62278PKUKS POLONEZ WYSZKÓW 3POLONE3:07.44199
4.MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 11/3MUKS O2:55.16244


PKMKS "Ros" Pisz 1ROPIS2:37.71220


<< TOP >>
Nr  16
2008-04-04
4 x 50m Sztafeta Dow.  Mêżczyzn

1 - 16 lat
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

KodCzasPkt.
1.UKS POLONEZ WYSZKÓW 1POLONE1:42.30588

2.Ełcki Klub Sportowy Delfin 1DELFIN1:46.795175.MKS Juvenia Białystok 2JUVBIA1:53.22434
3.MKS Juvenia Białystok 1JUVBIA1:47.115126.MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 16MUKS O1:56.23401
4.ATPATP1:47.66504


Jongens Junioren 1 en 2

KodCzasPkt.
1.MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 13MUKS O2:01.24353

2.MKS Juvenia Białystok 1JUVBIA2:03.073385.EKS DELFIN EŁK 1EKS2:14.72257
3.UKS OSTROBRAMSKA 1OSWAW2:08.592966.ATPATP 32:17.20244
4.UKS MOS EŁK 1MOS EŁ2:11.492777.UKS POLONEZ WYSZKÓW 1POLONE2:33.73173


1 - 11 lat

KodCzasPkt.
1.MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 11MUKS O2:14.80257

2.MKS Juvenia Białystok 1JUVBIA2:21.182245.UKS MOS EŁK 2MOS EŁ2:35.90166
3.ATP 1ATP2:25.33205PKUKS POLONEZ WYSZKÓW 3POLONE2:03.93331
4.MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 11/3MUKS O2:30.26185


PKMKS "Ros" Pisz 1ROPIS2:05.68317


<< TOP >>
Nr  17
2008-04-05
100m dowolny  Mêżczyzn

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

r.KodCzasPkt.50m100m
1.DOMŻAŁA Tomasz92POLONE53.00688
2.CZERKLAŃSKI Mateusz93DELFIN57.36543
3.SZCZUKA Paweł92DELFIN57.49539
4.SUCHENEK Adam93POLONE58.86502
5.CHABASIŃSKI Paweł94ATP58.96500
6.GIERDA Mateusz93JUVBIA59.25492
7.MIKICIN Rafal94ROPIS59.62483
8.BOGUS Paweł93JUVBIA1:02.17426
9.SUTOWSKI Bartłomiej93MEWAR1:02.30424
10.OSTROWSKI Maciej93DELFIN1:02.58418
11.DUDA Jakub93DELFIN1:02.65417
12.ZĘBALA Bartosz94ATP1:03.09408
13.RAKUS Mateusz94ATP1:03.48400
14.GRZYB Patryk94ATP1:03.84394
15.SZESZKO Marcin94MUKS O1:04.03390
16.GRE� Krystian92BATSOK1:04.88375
17.WIERZBICKI Damian92ATP1:06.60347
18.ŻULEWSKI Jakub92PŁ MŁA1:08.71316
19.PIEŃCZUK Eryk94POLONE1:12.29271
20.OSTATKOWICZ Maciej94MEWAR1:12.42270
21.PIEŃCZUK Damian94JUVBIA1:12.71266
22.STRZELCZYK Michał94MEWAR1:13.89254
23.WASILEWSKI Robert92ATP1:15.98234


Jongens Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.50m100m
1.BEREZECKI Mateusz95MUKS O1:01.03451
2.USCIŁKO Michal95BATSOK1:02.29424
3.JASZEWSKI Marcin96POLONE1:05.71361
4.CIBOROWSKI Bastian95ROPIS1:05.76360
5.RACZKOWSKI Piotr96MUKS O1:07.10339
6.JURA Maciej96OSWAW1:07.54332
7.GRZYBOWSKI Rafał95POLONE1:07.78329
8.ŻACZEK Jeremi96OSWAW1:08.18323
9.MARCHEL Adrian95JUVBIA1:08.59317
10.TRUCHEL Mikołaj95POLONE1:08.71316
11.KOWALEWSKI Maciej95JUVBIA1:08.96312
12.UZDOWSKI Maksym95POLONE1:09.51305
13.ŁAGOCKI Jan96OSWAW1:09.79301
14.NOWICKI Norbert96ROPIS1:09.86300
15.SEMBORSKI Daniel95JUVBIA1:10.12297
16.FALACIŃSKI Maciej96MOS EŁ1:10.59291
17.DĄBROWSKI Filip95EKS1:11.33282
18.WASILEWSKI Patryk96ATP 31:11.74277
19.�WIERZBIN Marek96MUKS O1:11.75277
20.ŁOJKO Piotr95MUKS O1:11.76277
21.WASILKO Maciej95JUVBIA1:12.12273
22.REGULSKI Bartosz96OSWAW1:12.94264
23.SŁABIŃSKI Kamil96MUKS O1:13.21261
24.PACHOŁEK Tomasz96MEWAR1:13.85254
25.WARAKOMSKI Miłosz95MUKS O1:14.06252
26.SZYDŁOWSKI Artur96MEWAR1:15.13242
27.KUPREWICZ Michał96ATP 31:15.36239
28.ROSZKO Michał95ATP 31:16.89225
29.GALICKI Patryk96ATP 31:17.04224
30.JAKUBOWSKI Tomasz96ATP 31:18.27214
31.BRZUCHALSKI Jakub96EKS1:18.51212
32.PIRSZTUK Filip96ATP 31:19.69202
33.WIZGO Damian96MUKS O1:19.77202
34.IWAŃSKI Piotr96EKS1:21.72188
35.MICHNOWICZ Paweł96ATP 31:23.99173
36.GRADKOWSKI Marcin96ATP 31:27.35154
37.KULBACKI Karol96ATP1:27.42153
38.MIECZKOWSKI Maciej96ATP 31:29.46143
39.KARCZEWSKI Marek96ATP 31:31.44134
40.CIMOCHOWSKI Jakub96DELFIN1:36.41114
41.CZYGIER Tomasz96DELFIN1:37.47111
Nie uk.PIECIUL Kacper96ATP


1 - 11 lat

r.KodCzasPkt.50m100m
1.JUC Aleksander97MEWAR1:08.27322
2.SZMAJDA Michał97MUKS O1:09.05311
3.KISIELEWSKI Marcin97JUVBIA1:13.64257
4.KASZTELAN Mareusz98EKS1:14.73245
5.GNIEDZIEJKO Kamil97MOS EŁ1:15.48238
6.CIBOROWSKI Natan98ROPIS1:16.54228
7.DANILCZYK Hubert97MUKS O1:16.81226
8.KRYNICKI Bartosz97JUVBIA1:18.61211
9.DRACEWICZ Rafał98MOS EŁ1:19.34205
10.DĄBROWSKI Patryk97MUKS O1:19.57203
11.JAKUBCZEL Mateusz97MOS EŁ1:20.79194
12.TRACZYK Adam97POLONE1:21.38190
13.GOŁĘBIEWSKI Karol97POLONE1:21.44190
14.LEOŃCZUK David97MOS EŁ1:21.52189
15.JASTRZĘBSKI Bartosz97POLONE1:22.73181
16.LESZCZYŃSKI Mateusz98MEWAR1:23.24178
17.CHOJNOWSKI Paweł97ATP, 31:24.38171
18.ZAKRZEWSKI Jacek97MUKS O1:25.42164
19.BAŁON Kewin97JUVBIA1:25.44164
20.MARZOCH Błażej97POLONE1:26.04161
21.PIETRYCH Paweł97BATSOK1:27.98150
22.JABLONSKI Patryk98ROPIS1:28.71147
23.JURGIEL Maciej98ATP1:29.13145
24.PODGÓRSKI Antoni97POLONE1:29.99141
25.ANI�KO Damian97BATSOK1:30.43139
26.SZWED Wojciech97JUVBIA1:32.44130
27.CZARNIECKI Wojciech98ZIHART1:35.54117
28.GRZYBOWSKI Patryk98POLONE1:36.65113
29.SZTUK Jakub97ATP1:38.90106
30.BUDUKIEWICZ Konrad98MOS EŁ1:40.12102
31.JAKUBOWSKI Patryk97ATP1:40.17102
32.ŁEBSKI Mateusz98ZIHART1:41.4198
33.KASPRZAK Filip97EKS1:45.0688
34.JABŁOŃSKI Jacek98ZIHART1:45.2988
35.SŁOMSKI Adam98ZIHART1:45.3688
36.ZALEWSKI Michał98ZIHART1:47.8082
37.RYBAŁKO Jakub98DELFIN1:48.8679
38.DYGDAŁA Marcin98ZIHART1:48.9879
39.KUDASZEWICZ Kamil97BATSOK1:53.8669
40.MATOSZKO Maciej97EKS2:10.2246


r.KodCzasPkt.50m100m
PKDANISZEWSKA Paulina97DELFIN
PKŁOBODA Łukasz89ATP
PKDENERT Adam91ATP54.30640
PKKOLAJ Witold90PŁ MŁA1:04.76377


<< TOP >>
Nr  18
2008-04-05
50m dowolny  Kobiet

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

r.KodCzasPkt.
1.ŁACH Marta92POLONE28.43616

2.KONWERSKA Natalia93PŁ MŁA28.8459015.GNIEDZIEJKO Patrycja93DELFIN31.32461
3.SZCZESNA Sylwia93POLONE29.1557116.PIOTROWSKA Paulina92JUVBIA31.50453
4.KARZEŁEK Lena92POLONE29.2956317.OSTROWSKA Małgorzata92DELFIN31.92435
5.POPŁAWSKA Justyna92JUVBIA29.5155118.JARZĄBEK Paulina93DELFIN32.32419
6.HALICKA Kamila94JUVBIA29.5854719.WOJCIECHOWSKA Kamila94JUVBIA32.41416
7.CYL Martyna92ATP30.2051420.KOZON Dominika93POLONE33.01394
8.ZAKRZEWSKA Katarzyna92MUKS O30.3950421.SADOWSKA Julia94BATSOK33.15389
9.JAKUBOWSKA Karolina94JUVBIA30.4550122.KACZMARCZYK Kaja93MEWAR33.78367
10.DOŁĘGIEWICZ Paulina94ATP30.5149823.GRANACKA Iwona92ATP34.45346
11.SZUTKIEWICZ Anna92JUVBIA30.8648224.PÓŁTORZYCKA Magda94BATSOK34.75337
12.ŻUKOWSKA Iza94ATP30.9048025.SALIK Martyna93ATP34.94332
13.TUCHOLSKA Alicja92MEWAR31.2546426.ZACKIEWICZ Kamila92ATP36.35295
14.ZALEWSKA Agnieszka92MUKS O31.30462


Meisjes Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.SZCZYTKO Natalia95MUKS O29.62545

2.OLSZAK Angelika96MUKS O32.2442215.DANILCZYK Marta95ATP 335.61313
3.CHWASTEK Wioletta95DELFIN32.9239716.KULIK Natalia96MOS EŁ35.62313
GŁĄBIEŃ Daria95JUVBIA32.9239717.UZDOWSKA Agata96POLONE35.65312
5.ALEKSANDROWICZ Arleta96MUKS O32.9739518.ZYZAŁO Kinga96ATP 335.96304
6.CHWASTEK Anita96DELFIN33.0739119.WIELGAT Paulina95ATP 336.11301
7.GLAZER Caroline95ATP33.1638820.GÓRKA Gabriela96ATP36.71286
8.ANDRUSZKIEWICZ Monika95ATP33.8736421.KNIZA Paulina96MUKS O37.16276
9.MIK Martyna96MOS EŁ34.1135722.ZMUDA Aleksandra96MEWAR38.27253
10.KANIA Martyna96POLONE34.2135423.ROSTKOWSKA Klaudia95ATP 338.41250
11.KAROLEWSKA Sandra96POLONE34.4134724.SKOWROŃSKA Monika96ATP 338.89241
KOZON Kaja96POLONE34.4134725.DANOWSKA Izabela96EKS40.07220
13.KOPICZKO Marlena95ATP 335.1032726.FRĄCZKOWSKA Paulina95EKS41.52198
14.DRUĆ Anna95BATSOK35.49317


1 - 11 lat

r.KodCzasPkt.
1.ŁUKASZEWICZ Zuzanna97ATP32.38417

2.BIEDRZYCKA Iga97ROPIS33.2338626.LASOTA Izabela97JUVBIA42.26188
3.RYNIEWICZ Natalia97ATP33.5037727.KOTARSKA Anna98ZIHART42.53184
4.OKRĄGŁA Martyna97MUKS O33.5637428.BACKIEL Magdalena97MOS EŁ42.80181
5.WIERZCHOWSKA Kinga97MOS EŁ36.0430229.DANISZEWSKA Magdalena99MOS EŁ43.25175
6.PIETRZYKOWSKA Paulina97JUVBIA36.2729730.SUCHENEK Alicja97POLONE43.87168
7.JASZCZUK Anna97ATP36.3129631.OSKROBA Gabriela97ATP44.19164
8.KARWEL Paula97MUKS O36.5429032.MIRKOWICZ Izabela97EKS45.25153
9.SIEDLECKA Paulina97MUKS O36.6328833.KARZEŁEK Nina98POLONE45.61149
10.SIENKIEWICZ Klaudia97JUVBIA37.0627834.SIEŃKO Gabriela98ZIHART46.23143
11.KELLER Kinga97JUVBIA37.1627635.WOJCIECHOWSKA Agata97DELFIN46.67139
12.CYL Ewelina97ATP37.3527236.LEWCZUK Martyna99MOS EŁ47.04136
13.WALENDZEWICZ Monika97MUKS O37.5426837.OJDANA Katarzyna97EKS47.23134
14.RYZINSKA Daria98ROPIS38.4824838.KLEPACKA Sylwia97ATP47.31134
15.NOWICKA Iga97POLONE38.5524739.�WIDERSKA Angelika98ZIHART47.70130
16.STELMASZEK Kinga97ATP39.5422940.DZIENISZEWSKA Kinga97ATP48.84122
17.GLAZER Magdalena97ATP39.6122841.DANISZEWSKA Paulina97DELFIN49.27118
18.LEOŃCZUK Sara99MOS EŁ39.9322242.SZCZAWIŃSKA Olga99MOS EŁ50.33111
19.KARWOWSKA Zuzanna97ATP40.0622043.WASILEWSKA Aleksandra99ATP51.17106
20.KACZMARCZYK Justyna97JUVBIA41.5219844.KULBACKA Dorota98ATP53.0295
21.KARPIO Monika98ZIHART41.5519745.OKUNIEWSKA Patrycja98ZIHART56.0081
22.WYGRYZ Anita97POLONE41.6119646.GLINIECKA Agata98ZIHART1:00.9962
23.GORCZYŃSKA Marcelina97POLONE41.8319347.OLSZEWSKA Gabriela97EKS1:05.2951
24.KRAWCZAK Justyna98ATP42.03191DYSKW.WNOROWSKA Antonina98ZIHART
25.BRĘK Joanna97ATP42.20188


PKGAŁA� Joanna90ATP
PKSZYMAŃSKA Marlena91POLONE29.53550


<< TOP >>
Nr  19
2008-04-05
50m grzbietowy  Mêżczyzn

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

r.KodCzasPkt.
1.IŁENDO Piotr93JUVBIA30.91452

2.KUKLIK Janusz93JUVBIA31.124439.ZĘBALA Bartosz94ATP34.03339
3.SUCHENEK Adam93POLONE31.3643310.TWAROWSKI Marek94JUVBIA34.44327
4.WOJTACH Krzysztof94JUVBIA31.7441811.GRE� Krystian92BATSOK35.50299
5.RURAK Jakub92MUKS O33.0037212.PERKOWSKI Rafał93JUVBIA35.94288
6.KOWALEWSKI Marcin93MUKS O33.1636613.ARTEMIUK Joachim94JUVBIA37.03263
7.DUDA Jakub93DELFIN33.2536414.TARASIUK Rafał94JUVBIA38.47235
8.SZESZKO Marcin94MUKS O33.90343


Jongens Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.MICHALAK Piotr96OSWAW36.90266

2.KWIATKOWSKI Kamil96POLONE37.612514.SULEWSKI Marek95EKS40.88196
3.KARBOWSKI Cezary95ATP 339.082245.GRADKOWSKI Marcin96ATP 343.94158


1 - 11 lat

r.KodCzasPkt.
1.FIEDOROWICZ Patryk97MUKS O37.67250

2.KRAWIEL Michał97BATSOK39.3322019.ŁEBSKI Mateusz98ZIHART50.12106
3.SZEROKI Rafał97JUVBIA39.4721720.GRZYBOWSKI Patryk98POLONE50.64103
4.WISZNIEWSKI Dominik97MUKS O40.4720221.KASPRZAK Filip97EKS51.9196
5.KASZTELAN Mareusz98EKS41.1219222.SOWA Hubert97ATP52.4892
6.WI�NIEWSKI Kamil97ATP41.3718923.DYGDAŁA Marcin98ZIHART52.7791
7.MORUSIEWICZ Paweł97MUKS O41.5718624.JABŁOŃSKI Jacek98ZIHART53.3888
8.TRACZYK Adam97POLONE41.8518225.WNOROWSKI Kacper98ZIHART53.7686
9.OSIŃSKI Wojtek97MUKS O43.4516326.SŁOMSKI Adam98ZIHART54.2384
10.WAWRYCA Szymon98JUVBIA44.0315727.JURGIELEWICZ Fryderyk98ZIHART55.6178
11.DĄBROWSKI Jakub98EKS44.6315028.MŁODZIANOWSKI Maciej99ATP55.8777
12.SAŁASIŃSKI Michał98MEWAR44.9314729.GAWINOWICZ Bartłomiej98ZIHART1:01.0859
13.ZAKRZEWSKI Jacek97MUKS O45.5414130.GR� Adrian97ATP1:03.2053
14.KORZIŃSKI Miłosz97JUVBIA46.5513231.MASŁOWSKI Sebastian99ATP1:11.2037
15.MARZOCH Błażej97POLONE46.8813032.WASILEWSKI Mateusz97ATP1:13.4334
16.JAREMISZYN Krzysztof97JUVBIA48.61116DYSKW.KUDASZEWICZ Kamil97BATSOK
17.WARPECHOWSKI Konrad97JUVBIA48.93114DYSKW.CHABASIŃSKI Rafał98ATP
18.BUDUKIEWICZ Konrad98MOS EŁ49.98107


PKDANISZEWSKA Paulina97DELFIN
PKBOGDAŃSKI Łukasz90ATP29.75507


<< TOP >>
Nr  20
2008-04-05
200m klasyczny  Kobiet

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

r.KodCzasPkt.100m200m
1.JAGIELSKA Marika93JUVBIA2:50.75555
2.BORKOWSKA Paulina92POLONE2:57.05498
3.KARBOWSKA Karolina94ATP3:09.15408
4.RYTWIŃSKA Agata94MUKS O3:13.60381
5.TROCKA Marta94ATP3:16.01367
6.BARWICKA Izabela92MUKS O3:24.25324
7.KLEPACKA Urszula94ATP3:30.04298


Meisjes Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.100m200m
1.SZCZYTKO Alicja95MUKS O2:57.64493
2.WYSOCKA Joanna96MUKS O3:07.93416
3.DERDA Natalia95MUKS O3:08.36413
4.WARCIŃSKA Anita96ATP 33:09.01409
5.PONIATOWSKA Iga95MUKS O3:09.08409
6.BORKOWSKA Aleksandra96MUKS O3:10.11402
7.BŁU� Katarzyna96MUKS O3:11.89391
8.�NIADAŁA Karolina96POLONE3:17.04361
9.KORONKIEWICZ Gabriela96MUKS O3:18.64352
10.ZAGÓRSKA Anna96ATP 33:19.59347
11.MOLENDA Magdalena96ATP 33:22.28334
12.MAJKUSIAK Maria96MEWAR3:31.28293
13.CZERKIAŃSKA Anna96MOS EŁ3:33.15285


1 - 11 lat

r.KodCzasPkt.100m200m
1.RUTKOWSKA Zuzanna97ROPIS3:30.86295
2.SADOWSKA Natalia97MUKS O3:31.62292
3.BONDAR Dominika97JUVBIA3:36.93271
4.BŁU� Barbara98MUKS O3:37.34269
5.SMERECZYŃSKA Zuzia97MUKS O3:38.49265
6.KAWKO Sylwia97MUKS O3:44.60244
7.OLCHOWIK Weronika97BATSOK3:47.42235
8.GORCZYŃSKA Marcelina97POLONE3:52.84219


<< TOP >>
Nr  21
2008-04-05
100m klasyczny  Mêżczyzn

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

r.KodCzasPkt.50m100m
1.ZARZECKI Bartosz93ATP1:07.99627
2.RUTKOWSKI Konrad92JUVBIA1:10.27568
3.DOMAŃSKI Maciej93ATP1:11.61537
4.JANKOWSKI Bartosz92POLONE1:14.14484
5.APTEWICZ Arkadiusz93PŁ MŁA1:17.54423
6.MAKAREWICZ Artur93ATP1:20.20382
7.WOŁEJKO Maciej92JUVBIA1:20.58377
8.SĘDROWSKI Filip94MEWAR1:22.47351
9.ŻULEWSKI Jakub92PŁ MŁA1:26.20308
10.DENERT Jan94ATP1:34.32235
11.WASILEWSKI Robert92ATP1:37.19215
12.STRZELCZYK Michał94MEWAR1:39.08203


Jongens Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.50m100m
1.NIEWIŃSKI Juliusz95JUVBIA1:22.73348
2.CHARYŁO Dominik95JUVBIA1:24.10331
3.RUTKOWSKI Mariusz95MUKS O1:26.97300
4.KU�MICKI Łukasz95JUVBIA1:28.04289
5.CIBOROWSKI Bastian95ROPIS1:29.42276
6.ŁAGOCKI Jan96OSWAW1:30.39267
7.DĄBROWSKI Filip95EKS1:35.73225
8.JARZĄBSKI Bartosz95ATP 31:37.47213
9.SULEWSKI Marek95EKS1:37.63212
10.WARAKOMSKI Miłosz95MUKS O1:37.77211
11.JARMOSZKO Piotr95ATP1:38.44207
12.BRZUCHALSKI Jakub96EKS1:38.75205
13.STOKARSKI Paweł96POLONE1:39.37201
14.BRĘK Piotr95ATP 31:40.47194
15.TARNOWSKI Rafał96ATP 31:45.23169
16.MATEUSZUK Rafał95ATP1:45.28169
17.KARCZEWSKI Marek96ATP 31:51.24143
18.CZYGIER Tomasz96DELFIN2:09.1192


1 - 11 lat

r.KodCzasPkt.50m100m
1.SPYCHALSKI Szymon97MOS EŁ1:38.30208
2.PACZYŃSKI Oliwer97ATP1:43.24179
3.BAŁON Kewin97JUVBIA1:44.88171
4.PODGÓRSKI Antoni97POLONE1:45.63167
5.CHABASIŃSKI Rafał98ATP1:49.26151
6.JAGLEWICZ Krzysztof97ATP1:49.62150
7.SOSNOWSKI Adam97POLONE1:51.05144
8.DUCZYŃSKI Mateusz98ATP1:53.46135
9.DĄBROWSKI Jakub98EKS1:54.11133
10.DANILCZYK Kamil98ATP1:55.43128
11.PACZYŃSKI Kornel98ATP1:58.99117
12.CZARNOWICZ Maciej97BATSOK1:59.35116
13.SZCZYTKO Jakub98ZIHART1:59.84115
14.ZALEWSKI Michał98ZIHART2:01.51110
15.PROSTKO Eryk97ATP2:04.59102
16.MATOSZKO Maciej97EKS2:05.9699
17.SZTUK Jakub97ATP2:09.1092
18.GAWINOWICZ Bartłomiej98ZIHART2:11.3087
19.JASTRZĘBSKI Szymon98ZIHART2:11.5087
20.WNOROWSKI Kacper98ZIHART2:12.9184
21.RYBAŁKO Jakub98DELFIN2:14.4281
22.JURGIELEWICZ Fryderyk98ZIHART2:15.4179
DYSKW.DRĄŻEK Tomasz98ZIHART


<< TOP >>
Nr  22
2008-04-05
100m motylkowy  Kobiet

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

r.KodCzasPkt.50m100m
1.KONWERSKA Natalia93PŁ MŁA1:08.71575
2.ŁUKUĆ Natalia94MUKS O1:09.66552
3.MAKU� Anna92JUVBIA1:11.14518
4.JAKUBOWSKA Karolina94JUVBIA1:11.44512
5.SALIK Martyna93ATP1:22.17336


Meisjes Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.50m100m
1.BARTOSZEWICZ Ewelina95MUKS O1:13.68467
2.KUŻDUB Martyna95JUVBIA1:17.15406
3.ŁOBODA Alicja96ATP 31:18.40387
4.ALEKSANDROWICZ Arleta96MUKS O1:23.58320
5.ORŁOWSKA Angelika96MUKS O1:26.20291
6.GRĘBOSZ Beata95MUKS O1:26.78286
7.MIK Martyna96MOS EŁ1:33.71227


1 - 11 lat

r.KodCzasPkt.50m100m
1.WALENDZEWICZ Monika Aleksandra97MUKS O1:29.30262
2.BIEDRZYCKA Iga97ROPIS1:29.43261
3.MIELESZKO Paulina97JUVBIA1:45.69158
4.SMERECZYŃSKA Zuzia97MUKS O1:46.39155


r.KodCzasPkt.50m100m
PKGAŁA� Joanna90ATP


<< TOP >>
Nr  23
2008-04-05
50m motylkowy  Mêżczyzn

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

r.KodCzasPkt.
1.CHABASIŃSKI Paweł94ATP28.35531

2.WOJTACH Krzysztof94JUVBIA29.794577.�LESIK Mateusz93POLONE31.62382
3.IGNATOWICZ Krystian94JUVBIA30.004488.SUTOWSKI Bartłomiej93MEWAR32.23361
4.GRZYBOWSKI Damian93POLONE30.374329.GRZYB Patryk94ATP32.81342
5.BUTKIEWICZ Adam94MUKS O30.7241710.WANDZIOCH Krzysztof92MUKS O34.24301
6.OSTROWSKI Maciej93DELFIN31.0740311.PERKOWSKI Rafał93JUVBIA34.52294


Jongens Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.NIEWODOWSKI Hubert96MOS EŁ31.84374

2.NIEDZIELKO Wojciech95JUVBIA32.823428.SZYDŁOWSKI Artur96MEWAR37.45230
3.JURA Maciej96OSWAW32.893409.IWAŃSKI Piotr96EKS40.47182
4.TRUCHEL Mikołaj95POLONE34.0630610.REGULSKI Bartosz96OSWAW40.86177
5.FIEDOROWICZ Karol95MUKS O34.2230211.WIZGO Damian96MUKS O41.47169
6.KARBOWSKI Cezary95ATP 336.4025112.KULBACKI Karol96ATP43.89143
7.SŁABIŃSKI Kamil96MUKS O37.2223413.MICHNOWICZ Paweł96ATP 349.9397


1 - 11 lat

r.KodCzasPkt.
1.FIEDOROWICZ Patryk97MUKS O39.19201

2.GNIEDZIEJKO Kamil97MOS EŁ39.881919.CHOJNOWSKI Paweł97ATP, 345.30130
3.SOŁTOWSKI Dominik98EKS41.8816510.JASTRZĘBSKI Bartosz97POLONE45.79126
4.GOŁĘBIEWSKI Karol97POLONE43.7214511.DRACEWICZ Rafał98MOS EŁ45.90125
5.DĄBROWSKI Patryk97MUKS O43.8314412.LEOŃCZUK David97MOS EŁ46.21123
6.ŻOGO Mateusz97MUKS O43.9214313.SZWED Wojciech97JUVBIA49.20101
7.JAKUBCZEL Mateusz97MOS EŁ44.2114014.JURGIEL Maciej98ATP50.2995
8.KORZIŃSKI Miłosz97JUVBIA44.7913515.TUROWSKI Michał98ZIHART57.0865


PKŁOBODA Łukasz89ATP
PKBOGDAŃSKI Łukasz90ATP27.49582
PKKOLAJ Witold90PŁ MŁA32.28359


<< TOP >>
Nr  24
2008-04-05
200m dowolny  Kobiet

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

r.KodCzasPkt.100m200m
1.POPŁAWSKA Justyna92JUVBIA2:17.83581
2.ZAKRZEWSKA Katarzyna92MUKS O2:19.16565
3.GNIEDZIEJKO Patrycja93DELFIN2:26.09488
4.OSTROWSKA Małgorzata92DELFIN2:28.07469
5.JARZĄBEK Paulina93DELFIN2:30.34448
6.WOJCIECHOWSKA Kamila94JUVBIA2:31.30439
7.PIOTROWSKA Paulina92JUVBIA2:33.54420
8.ZALEWSKA Agnieszka92MUKS O2:35.47405


Meisjes Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.100m200m
1.SZCZYTKO Natalia95MUKS O2:19.64559
2.DERDA Natalia95MUKS O2:25.81491
3.CHWASTEK Wioletta95DELFIN2:35.26407
4.WONDOŁOWSKA Anita96MUKS O2:35.30406
5.KURYŁO Katarzyna96MOS EŁ2:37.04393
6.OLSZAK Angelika96MUKS O2:37.29391
7.KANIA Martyna96POLONE2:40.29369
8.CHWASTEK Anita96DELFIN2:41.84359
9.KOZON Kaja96POLONE2:45.62335
10.PILAT Gabriela95MUKS O2:50.30308
11.UZDOWSKA Agata96POLONE2:53.94289
12.ZYZAŁO Kinga96ATP 32:54.28287


1 - 11 lat

r.KodCzasPkt.100m200m
1.RUTKOWSKA Zuzanna97ROPIS2:44.91339
2.RYNIEWICZ Natalia97ATP2:45.65335
3.WIERZCHOWSKA Kinga97MOS EŁ2:49.14314
4.SIEDLECKA Paulina97MUKS O2:52.52296
5.SADOWSKA Natalia97MUKS O2:54.62286
6.RYZINSKA Daria98ROPIS2:55.53281
7.WALENDZEWICZ Monika97MUKS O2:56.00279
8.LEOŃCZUK Sara99MOS EŁ3:01.50255
9.KELLER Kinga97JUVBIA3:01.76253
10.KARWEL Paula97MUKS O3:01.94253
11.KOTARSKA Anna98ZIHART3:19.60191
12.KARPIO Monika98ZIHART3:19.82191
13.WYGRYZ Anita97POLONE3:22.98182
14.WNOROWSKA Antonina98ZIHART3:30.13164


<< TOP >>
Nr  25
2008-04-05
200m grzbietowy  Mêżczyzn

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

r.KodCzasPkt.100m200m
1.KUKLIK Janusz93JUVBIA2:25.67454
2.KOWALEWSKI Marcin93MUKS O2:31.36405
3.RURAK Jakub92MUKS O2:32.33397
4.TWAROWSKI Marek94JUVBIA2:38.25354


Jongens Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.100m200m
1.WORONOWICZ Paweł95JUVBIA2:34.43381
2.RACZKOWSKI Piotr96MUKS O2:40.70338
3.KWIATKOWSKI Kamil96POLONE2:49.93286
4.FALACIŃSKI Maciej96MOS EŁ2:52.17275
5.MICHALAK Piotr96OSWAW2:54.16266
6.NOWICKI Norbert96ROPIS2:56.13257
7.PIRSZTUK Filip96ATP 32:56.80254


1 - 11 lat

r.KodCzasPkt.100m200m
1.SZMAJDA Michał97MUKS O2:50.21284
2.WI�NIEWSKI Kamil97ATP3:03.60227
3.WISZNIEWSKI Dominik97MUKS O3:03.91225
4.SPYCHALSKI Szymon97MOS EŁ3:04.30224
5.MORUSIEWICZ Paweł97MUKS O3:12.12198
6.SZEROKI Rafał97JUVBIA3:14.28191
7.SAŁASIŃSKI Michał98MEWAR3:31.52148
8.OSIŃSKI Wojtek97MUKS O3:32.54146
9.TUROWSKI Michał98ZIHART3:43.68125
10.JAREMISZYN Krzysztof97JUVBIA3:47.90119


<< TOP >>
Nr  26
2008-04-05
100m grzbietowy  Kobiet

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

r.KodCzasPkt.50m100m
1.KOPICZKO Karina94ATP1:09.59587
2.HALICKA Kamila94JUVBIA1:11.21548
3.ŁUKUĆ Natalia94MUKS O1:13.03508
4.PRUS Alicja92MUKS O1:13.25504
5.CYL Martyna92ATP1:15.34463
6.DOŁĘGIEWICZ Paulina94ATP1:15.53459
7.SZUTKIEWICZ Anna92JUVBIA1:16.26446
8.RYZINSKA Martyna94ROPIS1:18.63407
9.KACZMARCZYK Kaja93MEWAR1:19.46395
10.SADOWSKA Julia94BATSOK1:21.04372
11.KOZON Dominika93POLONE1:24.58327


Meisjes Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.50m100m
1.ŁUKUĆ Anna96MUKS O1:18.22414
2.DRUCIS Iga95MUKS O1:19.53394
3.BŁU� Katarzyna96MUKS O1:20.52379
4.KAROLEWSKA Sandra96POLONE1:22.82348
5.DYCZEWSKA Paulina95ATP 31:24.38329
6.DRUĆ Anna95BATSOK1:24.90323
7.KNIZA Paulina96MUKS O1:25.20320
8.KULIK Natalia96MOS EŁ1:30.11271
9.GLAZER Caroline95ATP1:32.21252
10.SKOWROŃSKA Monika96ATP 31:34.48235
11.ANDRUSZKIEWICZ Monika95ATP1:36.48220
12.DANOWSKA Izabela96EKS1:37.09216


1 - 11 lat

r.KodCzasPkt.50m100m
1.WALENDZEWICZ Monika Aleksandra97MUKS O1:26.22309
2.OKRĄGŁA Martyna97MUKS O1:26.96301
3.KARWOWSKA Zuzanna97ATP1:31.31260
4.JASZCZUK Anna97ATP1:33.40243
5.JABŁOŃSKA Żaneta97MUKS O1:36.20222
6.CYL Ewelina97ATP1:36.25222
7.MIELESZKO Paulina97JUVBIA1:37.27215
8.STELMASZEK Kinga97ATP1:38.69206
9.UZDOWSKA Magdalena97POLONE1:40.50195
10.KACZMARCZYK Justyna97JUVBIA1:42.62183
11.KOWALSKA Aleksandra97POLONE1:46.14166
12.KARZEŁEK Nina98POLONE1:46.32165
13.LEWCZUK Martyna99MOS EŁ1:48.20156
14.JURCZYKOWSKA Maja97DELFIN1:48.60155
15.MIRKOWICZ Izabela97EKS1:54.13133
16.SIEŃKO Gabriela98ZIHART1:56.38126
17.LASOTA Izabela97JUVBIA1:56.63125
18.�WIDERSKA Angelika98ZIHART1:59.32117
19.OJDANA Katarzyna97EKS2:01.36111
20.OKUNIEWSKA Patrycja98ZIHART2:03.37105
21.GLINIECKA Agata98ZIHART2:09.5991


<< TOP >>
Nr  27
2008-04-05
100m zmienny  Mêżczyzn

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

r.KodCzasPkt.50m100m
1.DOMAŃSKI Maciej93ATP1:05.44541
2.JANKOWSKI Bartosz92POLONE1:06.12524
3.RUTKOWSKI Konrad92JUVBIA1:07.15500
4.GRZYBOWSKI Damian93POLONE1:08.28476
5.MIKICIN Rafal94ROPIS1:09.63449
6.KARŁOWICZ Bartosz93POLONE1:11.70411
7.WOŁEJKO Maciej92JUVBIA1:12.25402
8.�LESIK Mateusz93POLONE1:13.49382
9.APTEWICZ Arkadiusz93PŁ MŁA1:13.56381
10.BUTKIEWICZ Adam94MUKS O1:14.32369
11.BOGUS Paweł93JUVBIA1:14.63364
12.RAKUS Mateusz94ATP1:14.72363
13.SĘDROWSKI Filip94MEWAR1:16.75335
14.PERKOWSKI Rafał93JUVBIA1:17.25329
15.ARTEMIUK Joachim94JUVBIA1:20.31292
16.TARASIUK Rafał94JUVBIA1:21.10284
17.DENERT Jan94ATP1:30.76203


Jongens Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.50m100m
1.NIEDZIELKO Wojciech95JUVBIA1:15.61351
2.NIEWIŃSKI Juliusz95JUVBIA1:16.49339
3.KOWALEWSKI Maciej95JUVBIA1:18.31315
4.CHARYŁO Dominik95JUVBIA1:19.23305
5.JASZEWSKI Marcin96POLONE1:19.55301
6.FIEDOROWICZ Karol95MUKS O1:20.06295
7.PACHOŁEK Tomasz96MEWAR1:25.20245
8.UZDOWSKI Maksym95POLONE1:25.94239
9.ROSZKO Michał95ATP 31:27.78224
10.KU�MICKI Łukasz95JUVBIA1:27.95223
11.GALICKI Patryk96ATP 31:28.51218
12.JARZĄBSKI Bartosz95ATP 31:29.30213
13.JAKUBOWSKI Tomasz96ATP 31:30.78203
14.STOKARSKI Paweł96POLONE1:31.92195
DYSKW.ŻACZEK Jeremi96OSWAW


1 - 11 lat

r.KodCzasPkt.50m100m
1.JUC Aleksander97MEWAR1:18.86309
2.KRAWIEL Michał97BATSOK1:24.19254
3.KISIELEWSKI Marcin97JUVBIA1:26.11237
4.LESZCZYŃSKI Mateusz98MEWAR1:30.18207
5.CIBOROWSKI Natan98ROPIS1:30.30206
6.KRYNICKI Bartosz97JUVBIA1:30.82202
7.PACZYŃSKI Oliwer97ATP1:31.34199
8.GOŁĘBIEWSKI Karol97POLONE1:33.14188
9.SOŁTOWSKI Dominik98EKS1:35.11176
10.WAWRYCA Szymon98JUVBIA1:35.14176
11.JABLONSKI Patryk98ROPIS1:40.56149
12.PIETRYCH Paweł97BATSOK1:42.03143
13.ANI�KO Damian97BATSOK1:44.44133
14.SZCZYTKO Jakub98ZIHART1:48.24119
15.DRĄŻEK Tomasz98ZIHART1:51.79108
16.CZARNIECKI Wojciech98ZIHART1:52.92105
17.CZARNOWICZ Maciej97BATSOK1:53.59103
DYSKW.WARPECHOWSKI Konrad97JUVBIA


r.KodCzasPkt.50m100m
PKDENERT Adam91ATP1:01.40655
PKBOGDAŃSKI Łukasz90ATP1:06.12524


<< TOP >>
Nr  28
2008-04-05
50m klasyczny  Kobiet

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

r.KodCzasPkt.
1.JAGIELSKA Marika93JUVBIA36.25582

2.ŁACH Marta92POLONE37.235376.RYTWIŃSKA Agata94MUKS O41.76381
3.KARBOWSKA Karolina94ATP40.144297.BARWICKA Izabela92MUKS O42.09372
4.TROCKA Marta94ATP41.024028.OSTROWSKA Małgorzata92DELFIN42.35365
5.STELMACHOWSKA Joanna93MEWAR41.663849.KLEPACKA Urszula94ATP44.58313


Meisjes Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.OSTROWSKA Izabela95JUVBIA41.54387

2.WONDOŁOWSKA Anita96MUKS O41.983758.DYCZEWSKA Paulina95ATP 346.08283
3.�NIADAŁA Karolina96POLONE43.363409.CZERKIAŃSKA Anna96MOS EŁ46.67273
4.MAJKUSIAK Maria96MEWAR43.7233210.FRĄCZKOWSKA Paulina95EKS49.77225
5.KORONKIEWICZ Gabriela96MUKS O44.4231611.WIELGAT Paulina95ATP 350.74212
6.KOPICZKO Marlena95ATP 345.0630312.GÓRKA Gabriela96ATP51.54203
7.ZMUDA Aleksandra96MEWAR45.9128713.ROSTKOWSKA Klaudia95ATP 352.79189


1 - 11 lat

r.KodCzasPkt.
1.ŁUKASZEWICZ Zuzanna97ATP41.81379

2.KAWKO Sylwia97MUKS O45.4029613.KOWALSKA Aleksandra97POLONE53.63180
3.SIENKIEWICZ Klaudia97JUVBIA45.8028914.KLEPACKA Sylwia97ATP54.66170
4.BONDAR Dominika97JUVBIA45.8728715.KRAWCZAK Justyna98ATP54.88168
5.BŁU� Barbara98MUKS O47.4925916.BACKIEL Magdalena97MOS EŁ55.30164
6.PIETRZYKOWSKA Paulina97JUVBIA48.1424917.DANISZEWSKA Magdalena99MOS EŁ55.83159
7.NOWICKA Iga97POLONE49.8022518.DANISZEWSKA Paulina97DELFIN56.28156
8.JABŁOŃSKA Żaneta97MUKS O49.8722419.SZCZAWIŃSKA Olga99MOS EŁ57.60145
9.OLCHOWIK Weronika97BATSOK50.4421620.OSKROBA Gabriela97ATP58.07142
10.SUCHENEK Alicja97POLONE51.5220321.WASILEWSKA Aleksandra99ATP59.21134
11.UZDOWSKA Magdalena97POLONE52.4919222.OLSZEWSKA Gabriela97EKS1:15.9963
12.BRĘK Joanna97ATP52.94187


<< TOP >>
Nr  29
2008-04-05
400m dowolny  Mêżczyzn

Heren Senioren Open
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

r.KodCzasPkt.100m200m300m400m
1.STOKARSKI Marek92POLONE4:16.28625
2.DOMŻAŁA Tomasz92POLONE4:23.18577
3.CZERKLAŃSKI Mateusz93DELFIN4:25.13565
4.IŁENDO Piotr93JUVBIA4:25.42563
5.SZCZUKA Paweł92DELFIN4:26.42556
6.IGNATOWICZ Krystian94JUVBIA4:33.36515
7.ZARZECKI Bartosz93ATP4:33.83513
8.GIERDA Mateusz93JUVBIA4:34.40509


Jongens Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.100m200m300m400m
1.BEREZECKI Mateusz95MUKS O4:35.24505
2.USCIŁKO Michal95BATSOK4:44.70456
3.RUTKOWSKI Mariusz95MUKS O5:11.83347
4.SEMBORSKI Daniel95JUVBIA5:16.35332
5.ŁOJKO Piotr95MUKS O5:17.16330
6.WASILKO Maciej95JUVBIA5:18.78325
7.�WIERZBIN Marek96MUKS O5:19.24323
8.NIEWODOWSKI Hubert96MOS EŁ5:26.16303
9.KUPREWICZ Michał96ATP 35:32.19287
Nie uk.WASILEWSKI Patryk96ATP 3


<< TOP >>
Nr  30
2008-04-05
200m zmienny  KobietDames Senioren Open
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

r.KodCzasPkt.100m200m
1.SZCZESNA Sylwia93POLONE2:38.80534
2.MAKU� Anna92JUVBIA2:44.91476
3.BORKOWSKA Paulina92POLONE2:45.77469
4.RYZINSKA Martyna94ROPIS2:50.68430
5.PÓŁTORZYCKA Magda94BATSOK2:59.74368


Meisjes Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.100m200m
1.SZCZYTKO Alicja95MUKS O2:37.24550
2.BARTOSZEWICZ Ewelina95MUKS O2:42.45498
3.DRUCIS Iga95MUKS O2:46.91460
4.KUŻDUB Martyna95JUVBIA2:47.11458
5.PONIATOWSKA Iga95MUKS O2:51.12426
6.PILAT Gabriela95MUKS O2:51.17426
7.KURYŁO Katarzyna96MOS EŁ2:52.71415
8.ŁUKUĆ Anna96MUKS O2:54.96399
9.WYSOCKA Joanna96MUKS O2:57.12385
10.BORKOWSKA Aleksandra96MUKS O2:57.74381
11.ŁOBODA Alicja96ATP 32:57.99379
12.WARCIŃSKA Anita96ATP 32:58.05379
13.GŁĄBIEŃ Daria95JUVBIA3:01.75356
14.ORŁOWSKA Angelika96MUKS O3:04.81339
15.GRĘBOSZ Beata95MUKS O3:07.59324
16.ZAGÓRSKA Anna96ATP 33:11.66303
17.MOLENDA Magdalena96ATP 33:18.08275


r.KodCzasPkt.100m200m
PKSZYMAŃSKA Marlena91POLONE2:38.81533
PKSZESZKO Marcin94MUKS O2:46.62331


<< TOP >>
Nr  31
2008-04-05
4 x 50m Sztafeta Zm.  Mêżczyzn

1 - 16 lat
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

KodCzasPkt.
1.MKS Juvenia Białystok 1JUVBIA1:59.18510

2.ATPATP2:00.584925.MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 16/2MUKS O2:13.60362
3.Ełcki Klub Sportowy Delfin 1DELFIN2:02.624686.UKS POLONEZ WYSZKÓW 1POLONE2:26.68273
4.MKS Juvenia Białystok 2JUVBIA2:06.82423


Jongens Junioren 1 en 2

KodCzasPkt.
1.UKS POLONEZ WYSZKÓW 1POLONE1:59.54505

2.MKS Juvenia Białystok 1JUVBIA2:16.323415.ATPATP 32:30.15255
3.MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 13MUKS O2:19.103216.UKS MOS EŁK 1MOS EŁ2:33.56238
4.UKS OSTROBRAMSKA 1OSWAW2:22.942967.EKS DELFIN EŁK 2EKS2:39.05215


1 - 11 lat

KodCzasPkt.
1.MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 11/2MUKS O2:39.99211

2.MKS Juvenia Białystok 1JUVBIA2:45.651905.MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 11/4MUKS O2:57.96153
3.ATP 1ATP2:53.071666.UKS MOS EŁK 2MOS EŁ3:06.81132
4.UKS POLONEZ WYSZKÓW 3POLONE2:57.39155


PKMKS "Ros" Pisz 1ROPIS2:24.52286


<< TOP >>
Nr  32
2008-04-05
4 x 50m Sztafeta Dow.  Kobiet

1 - 16 lat
Brak minimum

FINA 2004
14 - 16 lat

KodCzasPkt.
1.UKS POLONEZ WYSZKÓW 2POLONE1:58.16581

2.MKS Juvenia Białystok 1JUVBIA1:58.195815.MKS Juvenia Białystok 2JUVBIA2:06.39475
3.MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 16/2MUKS O2:03.515096.Ełcki Klub Sportowy Delfin 1DELFIN2:08.44453
4.ATPATP2:05.71483


Meisjes Junioren 1 en 2

KodCzasPkt.
1.MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 13MUKS O2:02.91516

2.MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 12/2MUKS O2:10.724295.UKS MOS EŁK 1MOS EŁ2:20.52346
3.MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 12/3MUKS O2:14.673936.ATPATP 32:21.53338
4.MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 13/2MUKS O2:19.443547.UKS POLONEZ WYSZKÓW 1POLONE2:22.72330


1 - 11 lat

KodCzasPkt.
1.ATP 1ATP2:21.74337

2.MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 11/2MUKS O2:27.223015.UKS POLONEZ WYSZKÓW 3POLONE2:49.89196
3.MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 11/4MUKS O2:29.622866.UKS MOS EŁK 2MOS EŁ3:03.99154
4.MKS Juvenia Białystok 1JUVBIA2:29.68286


PKMKS "Ros" Pisz 1ROPIS2:19.28233