Zawody o Puchar Dyrektora CSiR Augustów 2008 - Lista uczestników w konkurencji
Zawody o Puchar Dyrektora CSiR Augustów 2008 - Lista uczestników w konkurencji


Nr  1  100m dowolny  Kobiet  1 lat i starsi
Nr  2  50m dowolny  Mężczyzn  1 lat i starsi
Nr  3  50m grzbietowy  Kobiet  1 lat i starsi
Nr  4  200m klasyczny  Mężczyzn  1 lat i starsi
Nr  5  100m klasyczny  Kobiet  1 lat i starsi
Nr  6  100m motylkowy  Mężczyzn  1 lat i starsi
Nr  7  50m motylkowy  Kobiet  1 lat i starsi
Nr  8  200m dowolny  Mężczyzn  1 lat i starsi
Nr  9  200m grzbietowy  Kobiet  1 lat i starsi
Nr  10  100m grzbietowy  Mężczyzn  1 lat i starsi
Nr  11  100m zmienny  Kobiet  1 lat i starsi
Nr  12  50m klasyczny  Mężczyzn  1 lat i starsi
Nr  13  400m dowolny  Kobiet  Dames Senioren Open
Nr  14  200m zmienny  Mężczyzn  Heren Senioren Open
Nr  15  4 x 50m Sztafeta Zm.  Kobiet  1 - 16 lat
Nr  16  4 x 50m Sztafeta Dow.  Mężczyzn  1 - 16 lat
Nr  17  100m dowolny  Mężczyzn  1 lat i starsi
Nr  18  50m dowolny  Kobiet  1 lat i starsi
Nr  19  50m grzbietowy  Mężczyzn  1 lat i starsi
Nr  20  200m klasyczny  Kobiet  1 lat i starsi
Nr  21  100m klasyczny  Mężczyzn  1 lat i starsi
Nr  22  100m motylkowy  Kobiet  1 lat i starsi
Nr  23  50m motylkowy  Mężczyzn  1 lat i starsi
Nr  24  200m dowolny  Kobiet  1 lat i starsi
Nr  25  200m grzbietowy  Mężczyzn  1 lat i starsi
Nr  26  100m grzbietowy  Kobiet  1 lat i starsi
Nr  27  100m zmienny  Mężczyzn  1 lat i starsi
Nr  28  50m klasyczny  Kobiet  1 lat i starsi
Nr  29  400m dowolny  Mężczyzn  Heren Senioren Open
Nr  30  200m zmienny  Kobiet  Dames Senioren Open
Nr  31  4 x 50m Sztafeta Zm.  Mężczyzn  1 - 16 lat
Nr  32  4 x 50m Sztafeta Dow.  Kobiet  1 - 16 lat


Nr  1
2008-04-04
100m dowolny  Kobiet

1 lat i starsi
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
KARZEŁEK Lena
ŁACH Marta
POPŁAWSKA Justyna
GRZESIUK Magdalena
GNIEDZIEJKO Patrycja
ZAKRZEWSKA Katarzyna
ZALEWSKA Agnieszka
HUSZCZA Katarzyna
TUCHOLSKA Alicja
GRANACKA Iwona
SALIK Martyna
CHWASTEK Wioletta
KOZON Dominika
WOJCIECHOWSKA Kamila
OLSZAK Angelika
ALEKSANDROWICZ Arleta
JURGIEL Oliwia
CHWASTEK Anita
WONDOŁOWSKA Anita
GŁĄBIEŃ Daria
KANIA Martyna
KOZON Kaja
MIELCZARCZYK Ania
STASIEWICZ Eliza
SADOWSKA Julia
ZYZAŁO Kinga
BIEDRZYCKA Iga
RUTKOWSKA Zuzanna
UZDOWSKA Agata
SIEDLECKA Paulina
SADOWSKA Natalia
DANILCZYK Marta
WALENDZEWICZ Monika
KARWEL Paula
ROSTKOWSKA Klaudia
ZMUDA Aleksandra
ZACKIEWICZ Kamila
WIELGAT Paulina
ZĘBALA Aleksandra
OKRĄGŁA Karolina
KELLER Kinga
SKOWROŃSKA Monika
PIETRZYKOWSKA Paulina
FUS Justyna
KŁOS Agnieszka
NIEDŹWIECKA Karolina
DANOWSKA Izabela
WNOROWSKA Antonina
KARPIO Monika
WYGRYZ Anita
KOTARSKA Anna
PATRUŚ Anna
SUCHENEK Alicja
GORCZYŃSKA Marcelina
KUCHARSKA Małgorzata
BRĘK Joanna
FRĄCZKOWSKA Paulina
LASOTA Izabela
SIEŃKO Gabriela
OKUNIEWSKA Patrycja
OJDANA Katarzyna
WORONOWICZ Aleksandra
DZIENISZEWSKA Kinga
MIRKOWICZ Izabela
OLSZEWSKA Gabriela


92
92
92
94
93
92
92
91
92
92
93
95
93
94
96
96
92
96
96
95
96
96
95
94
94
96
97
97
96
97
97
95
97
97
95
96
92
95
97
96
97
96
97
96
96
96
96
98
98
97
98
95
97
97
98
97
95
97
98
98
97
97
97
97
97
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
Ełcki Klub Sportowy Delfin
Ełcki Klub Sportowy Delfin
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
UKS MEDUZA WARSZAWA
ATP
ATP
Ełcki Klub Sportowy Delfin
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
Ełcki Klub Sportowy Delfin
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS Juvenia Białystok
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
UKS BATORY
ATP
MKS "Ros" Pisz
MKS "Ros" Pisz
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
UKS MEDUZA WARSZAWA
ATP
ATP
ATP
ATP
MKS Juvenia Białystok
ATP
MKS Juvenia Białystok
ATP
ATP
ATP
EKS DELFIN EŁK
UKS ZSS ZIHART
UKS ZSS ZIHART
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS ZSS ZIHART
EKS DELFIN EŁK
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS ZSS ZIHART
ATP
EKS DELFIN EŁK
MKS Juvenia Białystok
UKS ZSS ZIHART
UKS ZSS ZIHART
EKS DELFIN EŁK
EKS DELFIN EŁK
ATP
EKS DELFIN EŁK
EKS DELFIN EŁK
1:01.00
1:01.00
1:02.34
1:04.00
1:05.00
1:05.00
1:07.00
1:07.90
1:08.95
1:09.90
1:09.90
1:10.00
1:10.00
1:10.50
1:11.00
1:12.00
1:12.00
1:13.00
1:13.00
1:13.56
1:13.90
1:14.00
1:14.00
1:14.10
1:14.44
1:15.20
1:17.08
1:18.92
1:19.00
1:19.50
1:20.00
1:20.70
1:21.00
1:21.42
1:23.11
1:24.00
1:24.00
1:24.11
1:24.90
1:25.00
1:26.04
1:26.10
1:26.90
1:27.00
1:27.00
1:28.00
1:30.00
1:31.00
1:32.00
1:33.00
1:33.00
1:34.00
1:35.00
1:36.00
1:36.00
1:36.45
1:37.00
1:37.10
1:39.00
1:45.00
1:45.00
1:46.00
1:46.08
2:01.00
2:20.00
<< TOP >>
Nr  2
2008-04-04
50m dowolny  Mêżczyzn

1 lat i starsi
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
BOGDAŃSKI Łukasz
DOMŻAŁA Tomasz
MACIEJEWSKI Kacper
DENERT Adam
CZERKLAŃSKI Mateusz
GRZYBOWSKI Damian
STOKARSKI Marek
GIERDA Mateusz
SZCZUKA Paweł
RUTKOWSKI Konrad
ŁOBODA Łukasz
MIKICIN Rafal
DOMAŃSKI Maciej
KUKLIK Janusz
GRZYB Patryk
SUCHENEK Adam
CHABASIŃSKI Paweł
BOGUS Paweł
SUTOWSKI Bartłomiej
DUDA Jakub
OSTROWSKI Maciej
KARŁOWICZ Bartosz
IŁENDO Piotr
SZESZKO Marcin
GREŚ Krystian
MAKAREWICZ Artur
RAKUS Mateusz
ADAMSKI Rafał
WOŁEJKO Maciej
DĄBROWSKI Kacper
ŚLESIK Mateusz
SĘDROWSKI Filip
ZĘBALA Bartosz
KURYŁO Jan
CIBOROWSKI Bastian
TWAROWSKI Marek
KOWALEWSKI Marcin
ŻULEWSKI Jakub
JUC Aleksander
JASZEWSKI Marcin
ARTEMIUK Joachim
ŻACZEK Jeremi
KARBOWSKI Cezary
TRUCHEL Mikołaj
WASILEWSKI Robert
REGULSKI Bartosz
WASILEWSKI Patryk
MARCHEL Adrian
KOWALEWSKI Maciej
DĄBROWSKI Filip
WANDZIOCH Krzysztof
ŚWIERZBIN Marek
CZAJKOWSKI Karol
ŻUKOWSKI Cezary
UZDOWSKI Maksym
WASILKO Maciej
SEMBORSKI Daniel
FIEDOROWICZ Patryk
KASZTELAN Mareusz
TARASIUK Rafał
KUPREWICZ Michał
KRAKOWSKI Mateusz
PACHOŁEK Tomasz
SZYDŁOWSKI Artur
KWIATKOWSKI Kamil
JAKUBOWSKI Tomasz
SŁABIŃSKI Kamil
ROSZKO Michał
PIRSZTUK Filip
WIZGO Damian
DANILCZYK Hubert
KRYNICKI Bartosz
GALICKI Patryk
STRZELCZYK Michał
GOŁĘBIEWSKI Karol
JASTRZĘBSKI Bartosz
TRACZYK Adam
ŻACZEK Jan
DĄBROWSKI Patryk
JARZĄBSKI Bartosz
PIETRYCH Paweł
WIŚNIEWSKI Kamil
ŻOGO Mateusz
BOROWSKI Karol
IWAŃSKI Piotr
MILLER Albert
CHOJNOWSKI Paweł
KARP Michał
CIBOROWSKI Natan
PACZYŃSKI Oliwer
BRZUCHALSKI Jakub
MICHNOWICZ Paweł
GRZYBOWSKI Maksym
KULBACKI Karol
SZEROKI Rafał
MORUSIEWICZ Paweł
LESZCZYŃSKI Mateusz
SAŁASIŃSKI Michał
ZAKRZEWSKI Jacek
BAŁON Kewin
WAWRYCA Szymon
JARMOSZKO Piotr
MATEUSZUK Rafał
TARNOWSKI Rafał
JABLONSKI Patryk
OBUCHOWSKI Jakub
ŁEBSKI Mateusz
MIECZKOWSKI Maciej
MARZOCH Błażej
PODGÓRSKI Antoni
OSIŃSKI Wojtek
JAKUĆ Sebastian
SZWED Wojciech
CIMOCHOWSKI Jakub
CZYGIER Tomasz
JURGIEL Maciej
SZTUK Jakub
WARPECHOWSKI Konrad
JAREMISZYN Krzysztof
CZARNIECKI Wojciech
GRZYBOWSKI Patryk
JABŁOŃSKI Jacek
SZCZYTKO Jakub
TUROWSKI Michał
JAKUBOWSKI Patryk
WINIARSKI Michał
DYGDAŁA Marcin
ZALEWSKI Michał
DUCZYŃSKI Mateusz
JURGIELEWICZ Fryderyk
KASPRZAK Filip
PIECIUL Kacper
DRĄŻEK Tomasz
SOWA Hubert
PROSTKO Eryk
DANISZEWSKA Paulina
WOŁPIUK Adrian
CHABASIŃSKI Rafał
RYBAŁKO Jakub
SŁOMSKI Adam
DANILCZYK Kamil
PACZYŃSKI Kornel
JASTRZĘBSKI Szymon
KOSZOREK Szymon
MŁODZIANOWSKI Maciej
MASŁOWSKI Sebastian
MATOSZKO Maciej
GRĘŚ Adrian


90
92
92
91
93
93
92
93
92
92
89
94
93
93
94
93
94
93
93
93
93
93
93
94
92
93
94
94
92
92
93
94
94
94
95
94
93
92
97
96
94
96
95
95
92
96
96
95
95
95
92
96
94
96
95
95
95
97
98
94
96
94
96
96
96
96
96
95
96
96
97
97
96
94
97
97
97
98
97
95
97
97
97
97
96
96
97
97
98
97
96
96
96
96
97
97
98
98
97
97
98
95
95
96
98
97
98
96
97
97
97
96
97
96
96
98
97
97
97
98
98
98
98
98
97
97
98
98
98
98
97
96
98
97
97
97
97
98
98
98
98
98
98
99
99
99
97
97
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
Ełcki Klub Sportowy Delfin
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
Ełcki Klub Sportowy Delfin
MKS Juvenia Białystok
ATP
MKS "Ros" Pisz
ATP
MKS Juvenia Białystok
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
MKS Juvenia Białystok
UKS MEDUZA WARSZAWA
Ełcki Klub Sportowy Delfin
Ełcki Klub Sportowy Delfin
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS BATORY
ATP
ATP
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS MEDUZA WARSZAWA
ATP
ATP
MKS "Ros" Pisz
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
Płetwal Mława
UKS MEDUZA WARSZAWA
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
UKS OSTROBRAMSKA
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
UKS OSTROBRAMSKA
ATP
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
EKS DELFIN EŁK
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
EKS DELFIN EŁK
MKS Juvenia Białystok
ATP
UKS MEDUZA WARSZAWA
UKS MEDUZA WARSZAWA
UKS MEDUZA WARSZAWA
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS Juvenia Białystok
ATP
UKS MEDUZA WARSZAWA
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS OSTROBRAMSKA
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
UKS BATORY
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS Juvenia Białystok
EKS DELFIN EŁK
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI

ATP
MKS "Ros" Pisz
ATP
EKS DELFIN EŁK
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS MEDUZA WARSZAWA
UKS MEDUZA WARSZAWA
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
ATP
ATP
ATP
MKS "Ros" Pisz
MKS Juvenia Białystok
UKS ZSS ZIHART
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
MKS Juvenia Białystok
Ełcki Klub Sportowy Delfin
Ełcki Klub Sportowy Delfin
ATP
ATP
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
UKS ZSS ZIHART
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS ZSS ZIHART
UKS ZSS ZIHART
UKS ZSS ZIHART
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS ZSS ZIHART
UKS ZSS ZIHART
ATP
UKS ZSS ZIHART
EKS DELFIN EŁK
ATP
UKS ZSS ZIHART
ATP
ATP
Ełcki Klub Sportowy Delfin
ATP
ATP
Ełcki Klub Sportowy Delfin
UKS ZSS ZIHART
ATP
ATP
UKS ZSS ZIHART
EKS DELFIN EŁK
ATP
ATP
EKS DELFIN EŁK
ATP
24.20
24.40
24.50
25.50
25.91
26.00
26.00
26.23
26.50
26.50
26.70
26.78
26.80
26.88
27.20
27.30
27.30
27.55
27.90
28.00
28.00
28.00
28.30
28.45
28.50
28.70
28.90
29.00
29.00
29.00
29.00
29.10
29.39
29.40
29.89
30.00
30.00
30.00
30.07
30.60
31.00
31.00
31.00
31.00
31.00
31.20
31.40
31.47
31.69
32.00
32.00
32.00
32.00
32.22
32.30
32.56
32.67
32.80
33.00
33.00
33.05
33.12
33.12
33.53
33.57
33.80
34.00
34.11
34.30
34.40
34.85
34.98
35.00
35.00
35.00
35.00
35.00
35.11
35.40
35.40
35.55
35.74
35.89
35.90
36.00
36.00
36.08
36.20
36.61
36.66
37.00
37.00
37.00
37.00
37.20
37.20
37.45
37.84
37.90
38.00
38.00
38.00
38.00
38.10
38.11
38.80
38.96
39.00
39.00
39.00
39.80
40.00
40.90
41.00
41.00
41.00
41.46
41.50
41.60
42.00
43.00
44.00
44.00
44.00
44.34
45.00
45.00
45.00
45.00
46.00
46.00
46.00
47.00
47.16
47.59
48.00
48.09
48.33
49.00
49.00
51.21
52.20
53.00
53.00
54.32
56.00
58.00
59.98
<< TOP >>
Nr  3
2008-04-04
50m grzbietowy  Kobiet

1 lat i starsi
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
RUDNIK Aleksandra
BABYNKO Justyna
HALICKA Kamila
KOPICZKO Karina
SZCZESNA Sylwia
ŁUKUĆ Natalia
CYL Martyna
DOŁĘGIEWICZ Paulina
PRUS Alicja
ŁUKUĆ Anna
SZUTKIEWICZ Anna
SADOWSKA Julia
OSTROWSKA Małgorzata
RYZINSKA Martyna
SUROWIEC Małgorzata
JARZĄBEK Paulina
DRUĆ Anna
KOZON Dominika
KACZMARCZYK Kaja
KAROLEWSKA Sandra
GLEBOWICZ Urszula
CHEŁMIŃSKA Agata
SZYMAŃSKA Weronika
KNIZA Paulina
KOWALSKA Aleksandra
UZDOWSKA Magdalena
KŁOCZKO Kamila
DYCZEWSKA Paulina
NOWICKA Marta
OKRĄGŁA Martyna
JABŁOŃSKA Żaneta
RUTKOWSKA Małgorzata
DANOWSKA Izabela
CYL Ewelina
JASZCZUK Anna
GLAZER Magdalena
ZĘBALA Aleksandra
KARWOWSKA Zuzanna
KARZEŁEK Nina
KOZON Kaja
STELMASZEK Kinga
NOWICKA Iga
MIELESZKO Paulina
KARWEL Paula
RYZINSKA Daria
KRAWCZAK Justyna
KACZMARCZYK Justyna
SIEŃKO Gabriela
OKUNIEWSKA Patrycja
KULBACKA Dorota
MIRKOWICZ Izabela
WASILEWSKA Aleksandra
KOZŁOWSKA Sylwia
GLINIECKA Agata
OLSZEWSKA Gabriela


92
93
94
94
93
94
92
94
92
96
92
94
92
94
94
93
95
93
93
96
95
95
96
96
97
97
95
95
95
97
97
95
96
97
97
97
97
97
98
96
97
97
97
97
98
98
97
98
98
98
97
99
97
98
97
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS BATORY
MKS Juvenia Białystok
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS Juvenia Białystok
UKS BATORY
Ełcki Klub Sportowy Delfin
MKS "Ros" Pisz
MKS Juvenia Białystok
Ełcki Klub Sportowy Delfin
UKS BATORY
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS MEDUZA WARSZAWA
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
ATP
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
EKS DELFIN EŁK
ATP
ATP
ATP
ATP
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS "Ros" Pisz
ATP
MKS Juvenia Białystok
UKS ZSS ZIHART
UKS ZSS ZIHART
ATP
EKS DELFIN EŁK
ATP
ATP
UKS ZSS ZIHART
EKS DELFIN EŁK
30.00
32.15
32.50
32.70
33.00
33.00
34.44
34.90
35.00
35.00
35.50
35.55
36.00
36.25
36.80
37.00
37.77
38.00
38.25
38.90
39.25
40.01
40.67
41.00
41.00
41.00
41.22
41.30
41.38
41.80
42.12
42.12
43.00
43.08
43.40
44.00
44.70
44.74
45.00
45.00
45.20
46.00
46.20
48.00
48.53
48.80
50.00
52.00
53.00
53.00
55.00
55.96
58.40
1:00.00
1:03.00
<< TOP >>
Nr  4
2008-04-04
200m klasyczny  Mêżczyzn

1 lat i starsi
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
ZARZECKI Bartosz
CIEĆKA Patryk
JANKOWSKI Bartosz
PERKOWSKI Rafał
NIEWIŃSKI Juliusz
CHARYŁO Dominik
KUŹMICKI Łukasz
KRAWIEC Michał
SZMAJDA Michał
KLEPACKA Urszula
JAMRÓZ Marcin
SOSNOWSKI Adam
KARCZEWSKI Marek
SULEWSKI Marek
MASŁOWSKI Damian
DĄBROWSKI Jakub
93
93
92
93
95
95
95
96
97
94
96
97
96
95
97
98
ATP
Ełcki Klub Sportowy Delfin
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
UKS BATORY
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
EKS DELFIN EŁK
ATP
EKS DELFIN EŁK


2:29.80
2:32.00
2:40.00
2:50.00
2:55.49
2:59.00
3:06.85
3:10.30
3:15.50
3:16.80
3:32.00
3:33.00
3:34.00
3:36.00
3:48.21
3:59.00
<< TOP >>
Nr  5
2008-04-04
100m klasyczny  Kobiet

1 lat i starsi
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
JAGIELSKA Marika
BORKOWSKA Paulina
GRZESIUK Magdalena
WYSOCKA Joanna
KARBOWSKA Karolina
OSTROWSKA Izabela
STELMACHOWSKA Joanna
TROCKA Marta
BORKOWSKA Aleksandra
MOLENDA Magdalena
WARCIŃSKA Anita
ZAGÓRSKA Anna
BŁUŚ Katarzyna
ŁUKASZEWICZ Zuzanna
RYTWIŃSKA Agata
RUTKOWSKA Zuzanna
MAJKUSIAK Maria
BŁUŚ Barbara
KORONKIEWICZ Gabriela
ŚNIADAŁA Karolina
BARWICKA Izabela
KAWKO Sylwia
KOPICZKO Marlena
SMERECZYŃSKA Zuzia
SIENKIEWICZ Klaudia
NOWICKA Iga
WYGRYZ Anita
SUCHENEK Alicja
GORCZYŃSKA Marcelina
KOWALSKA Aleksandra
BONDAR Dominika
KOŁACZYK Katarzyna
OSKROBA Gabriela
BRĘK Joanna
KLEPACKA Sylwia
WORONOWICZ Aleksandra
OJDANA Katarzyna
93
92
94
96
94
95
93
94
96
96
96
96
96
97
94
97
96
98
96
96
92
97
95
97
97
97
97
97
97
97
97
97
97
97
97
97
97
MKS Juvenia Białystok
UKS POLONEZ WYSZKÓW
Ełcki Klub Sportowy Delfin
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
MKS Juvenia Białystok
UKS MEDUZA WARSZAWA
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
ATP
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS "Ros" Pisz
UKS MEDUZA WARSZAWA
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS Juvenia Białystok
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
ATP
ATP
ATP
EKS DELFIN EŁK
EKS DELFIN EŁK


1:15.98
1:19.00
1:20.00
1:26.00
1:26.70
1:27.53
1:28.00
1:28.90
1:29.00
1:30.00
1:30.00
1:30.00
1:30.00
1:30.01
1:30.97
1:34.12
1:35.00
1:36.00
1:37.00
1:38.00
1:38.30
1:40.02
1:40.11
1:43.95
1:44.00
1:48.00
1:49.00
1:50.90
1:53.00
1:53.00
1:56.00
1:57.50
1:57.62
1:57.82
1:58.17
2:03.00
2:12.00
<< TOP >>
Nr  6
2008-04-04
100m motylkowy  Mêżczyzn

1 lat i starsi
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
CHABASIŃSKI Paweł
IGNATOWICZ Krystian
WOJTACH Krzysztof
ŁOBODA Łukasz
BUTKIEWICZ Adam
USCIŁKO Michal
MIKICIN Rafal
NOWICKI Filip
WANDZIOCH Krzysztof
JAKUBOWSKI Tomasz
ARTEMIUK Joachim
NIEDZIELKO Wojciech
TARASIUK Rafał
WIERZBICKI Damian
TRUCHEL Mikołaj
SŁABIŃSKI Kamil
SZYDŁOWSKI Artur
SOŁTOWSKI Dominik
WIZGO Damian
MILLER Albert
DĄBROWSKI Patryk
KISIELEWSKI Marcin
WISZNIEWSKI Dominik
ŻOGO Mateusz
KORZIŃSKI Miłosz
IWAŃSKI Piotr
MIECZKOWSKI Maciej
JURGIEL Maciej
94
94
94
89
94
95
94
93
92
96
94
95
94
92
95
96
96
98
96
96
97
97
97
97
97
96
96
98
ATP
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS BATORY
MKS "Ros" Pisz
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS MEDUZA WARSZAWA
EKS DELFIN EŁK
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS Juvenia Białystok
EKS DELFIN EŁK
ATP
ATP


1:03.20
1:04.50
1:04.50
1:07.90
1:09.00
1:09.99
1:10.03
1:11.23
1:14.00
1:14.50
1:16.00
1:16.47
1:17.00
1:18.00
1:20.00
1:24.00
1:25.00
1:32.00
1:33.00
1:34.00
1:35.08
1:35.84
1:36.31
1:37.00
1:39.50
1:46.00
1:46.00
1:58.00
<< TOP >>
Nr  7
2008-04-04
50m motylkowy  Kobiet

1 lat i starsi
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
KARZEŁEK Lena
GOLAK Karolina
SZYMAŃSKA Marlena
MAKUŚ Anna
RUDNIK Aleksandra
ŁUKUĆ Natalia
JAKUBOWSKA Karolina
ŁACH Marta
GNIEDZIEJKO Patrycja
CYL Martyna
ŁOBODA Alicja
JARZĄBEK Paulina
PIOTROWSKA Paulina
KUŻDUB Martyna
OSTROWSKA Małgorzata
ANDRUSZKIEWICZ Monika
JURGIEL Oliwia
SALIK Martyna
ALEKSANDROWICZ Arleta
GLAZER Caroline
STASIEWICZ Eliza
MIELCZARCZYK Ania
CHWASTEK Wioletta
ORŁOWSKA Angelika
WALENDZEWICZ Monika Aleksandra
PÓŁTORZYCKA Magda
CHWASTEK Anita
FUS Justyna
OKRĄGŁA Karolina
KACZMARCZYK Kaja
STELMASZEK Kinga
MIELESZKO Paulina
KŁOS Agnieszka
SMERECZYŃSKA Zuzia
KLEPACKA Sylwia
KARPIO Monika
KOTARSKA Anna
ŚWIDERSKA Angelika
PATRUŚ Anna
WNOROWSKA Antonina
LASOTA Izabela
92
94
92
92
92
94
94
92
93
92
96
93
92
95
92
95
92
93
96
95
94
95
95
96
97
94
96
96
96
93
97
97
96
97
97
98
98
98
95
98
97
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS Juvenia Białystok
UKS POLONEZ WYSZKÓW
Ełcki Klub Sportowy Delfin
ATP
ATP
Ełcki Klub Sportowy Delfin
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
Ełcki Klub Sportowy Delfin
ATP
ATP
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
MKS Juvenia Białystok
UKS POLONEZ WYSZKÓW
Ełcki Klub Sportowy Delfin
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS BATORY
Ełcki Klub Sportowy Delfin
ATP
ATP
UKS MEDUZA WARSZAWA
ATP
MKS Juvenia Białystok
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
UKS ZSS ZIHART
UKS ZSS ZIHART
UKS ZSS ZIHART
EKS DELFIN EŁK
UKS ZSS ZIHART
MKS Juvenia Białystok


29.00
30.00
30.60
31.00
31.00
31.10
31.40
32.00
33.00
33.80
33.90
34.00
34.00
34.87
35.00
35.00
35.00
35.90
36.00
36.00
36.50
37.00
38.00
38.00
38.12
38.55
39.00
40.00
41.00
41.75
44.30
45.20
46.00
48.00
49.80
51.00
52.00
55.00
57.00
58.00
58.50
<< TOP >>
Nr  8
2008-04-04
200m dowolny  Mêżczyzn

1 lat i starsi
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
DOMŻAŁA Tomasz
STOKARSKI Marek
DENERT Adam
CZERKLAŃSKI Mateusz
GIERDA Mateusz
SUCHENEK Adam
IŁENDO Piotr
USCIŁKO Michal
GRZYB Patryk
ZĘBALA Bartosz
RAKUS Mateusz
KURYŁO Jan
BOGUS Paweł
MARCHEL Adrian
JURA Maciej
WASILEWSKI Patryk
KOWALEWSKI Maciej
SZMAJDA Michał
ŚWIERZBIN Marek
ŁAGOCKI Jan
ŻACZEK Jeremi
NOWICKI Norbert
KUPREWICZ Michał
PACHOŁEK Tomasz
UZDOWSKI Maksym
WASILKO Maciej
SEMBORSKI Daniel
KRAKOWSKI Mateusz
GALICKI Patryk
KASZTELAN Mareusz
DANILCZYK Hubert
KRYNICKI Bartosz
MICHNOWICZ Paweł
ŻACZEK Jan
PIETRYCH Paweł
SOŁTOWSKI Dominik
MIECZKOWSKI Maciej
JABLONSKI Patryk
ZAKRZEWSKI Jacek
CZARNIECKI Wojciech
SZTUK Jakub
92
92
91
93
93
93
93
95
94
94
94
94
93
95
96
96
95
97
96
96
96
96
96
96
95
95
95
94
96
98
97
97
96
98
97
98
96
98
97
98
97
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
Ełcki Klub Sportowy Delfin
MKS Juvenia Białystok
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
UKS BATORY
ATP
ATP
ATP
ATP
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
UKS OSTROBRAMSKA
ATP
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS OSTROBRAMSKA
UKS OSTROBRAMSKA
MKS "Ros" Pisz
ATP
UKS MEDUZA WARSZAWA
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
UKS MEDUZA WARSZAWA
ATP
EKS DELFIN EŁK
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS Juvenia Białystok
ATP
UKS OSTROBRAMSKA
UKS BATORY
EKS DELFIN EŁK
ATP
MKS "Ros" Pisz
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS ZSS ZIHART
ATP


1:58.00
1:59.00
1:59.30
2:00.00
2:04.56
2:08.00
2:08.13
2:14.44
2:15.44
2:17.80
2:19.09
2:19.99
2:20.00
2:24.08
2:25.00
2:28.00
2:28.17
2:28.90
2:29.00
2:29.00
2:32.00
2:34.15
2:35.00
2:36.00
2:36.00
2:36.15
2:36.78
2:39.00
2:41.00
2:49.00
2:49.00
2:50.00
2:50.00
2:50.00
2:57.00
3:03.00
3:05.00
3:08.45
3:08.50
3:25.00
3:40.99
<< TOP >>
Nr  9
2008-04-04
200m grzbietowy  Kobiet

1 lat i starsi
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
KOPICZKO Karina
PRUS Alicja
RYTWIŃSKA Agata
SUROWIEC Małgorzata
SZUTKIEWICZ Anna
BABYNKO Justyna
BŁUŚ Katarzyna
DRUĆ Anna
GLEBOWICZ Urszula
UZDOWSKA Magdalena
KAROLEWSKA Sandra
OKRĄGŁA Martyna
SZYMAŃSKA Weronika
KNIZA Paulina
WALENDZEWICZ Monika Aleksandra
SIEDLECKA Paulina
NIEDŹWIECKA Karolina
KARZEŁEK Nina
SKOWROŃSKA Monika
KARWOWSKA Zuzanna
JABŁOŃSKA Żaneta
JASZCZUK Anna
CYL Ewelina
KUCHARSKA Małgorzata
KACZMARCZYK Justyna
94
92
94
94
92
93
96
95
95
97
96
97
96
96
97
97
96
98
96
97
97
97
97
98
97
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
UKS BATORY
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS BATORY
MKS Juvenia Białystok
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
ATP
UKS ZSS ZIHART
MKS Juvenia Białystok


2:29.90
2:37.30
2:49.00
2:50.00
2:50.00
2:50.00
2:55.00
2:56.00
2:57.67
3:00.00
3:01.00
3:02.86
3:05.00
3:06.00
3:07.00
3:18.00
3:19.00
3:20.00
3:21.00
3:21.10
3:22.00
3:24.30
3:25.74
3:35.00
3:51.00
<< TOP >>
Nr  10
2008-04-04
100m grzbietowy  Mêżczyzn

1 lat i starsi
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
KUKLIK Janusz
DUDA Jakub
OSTROWSKI Maciej
WOJTACH Krzysztof
TWAROWSKI Marek
KOWALEWSKI Marcin
RURAK Jakub
CZAJKOWSKI Karol
WORONOWICZ Paweł
SZESZKO Marcin
GREŚ Krystian
JUC Aleksander
KWIATKOWSKI Kamil
WIERZBICKI Damian
NIEWIŃSKI Juliusz
DZIARNOWSKI Artur
NOWICKI Norbert
PIRSZTUK Filip
MICHALAK Piotr
REGULSKI Bartosz
KARP Michał
ŻUKOWSKI Cezary
JAKUBOWSKI Tomasz
TUROWSKI Albert
MORUSIEWICZ Paweł
SAŁASIŃSKI Michał
WISZNIEWSKI Dominik
SZEROKI Rafał
LESZCZYŃSKI Mateusz
TRACZYK Adam
BOROWSKI Karol
DENERT Jan
WIŚNIEWSKI Kamil
OSIŃSKI Wojtek
WAWRYCA Szymon
JAREMISZYN Krzysztof
OBUCHOWSKI Jakub
KORZIŃSKI Miłosz
STOKARSKI Paweł
TUROWSKI Michał
ŁEBSKI Mateusz
WARPECHOWSKI Konrad
SŁOMSKI Adam
WNOROWSKI Kacper
KASPRZAK Filip
KOSZOREK Szymon
93
93
93
94
94
93
92
94
95
94
92
97
96
92
95
95
96
96
96
96
97
96
96
96
97
98
97
97
98
97
97
94
97
97
98
97
97
97
96
98
98
97
98
98
97
99
MKS Juvenia Białystok
Ełcki Klub Sportowy Delfin
Ełcki Klub Sportowy Delfin
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS BATORY
UKS MEDUZA WARSZAWA
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
MKS Juvenia Białystok
ATP
MKS "Ros" Pisz
ATP
UKS OSTROBRAMSKA
UKS OSTROBRAMSKA
ATP
ATP
ATP
UKS MEDUZA WARSZAWA
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS MEDUZA WARSZAWA
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS Juvenia Białystok
UKS MEDUZA WARSZAWA
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
ATP
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS ZSS ZIHART
UKS ZSS ZIHART
MKS Juvenia Białystok
UKS ZSS ZIHART
UKS ZSS ZIHART
EKS DELFIN EŁK
EKS DELFIN EŁK


1:06.80
1:10.00
1:10.00
1:10.00
1:11.00
1:11.45
1:12.00
1:12.00
1:13.25
1:13.65
1:14.44
1:16.25
1:20.00
1:20.00
1:21.00
1:21.13
1:23.03
1:23.10
1:23.50
1:24.00
1:25.00
1:26.76
1:27.50
1:29.00
1:29.17
1:30.00
1:30.52
1:31.50
1:33.00
1:33.60
1:36.00
1:36.00
1:36.75
1:38.00
1:39.00
1:43.00
1:43.50
1:45.90
1:46.00
1:47.00
1:49.00
1:50.00
1:50.00
1:50.00
1:55.00
2:14.00
<< TOP >>
Nr  11
2008-04-04
100m zmienny  Kobiet

1 lat i starsi
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
SZYMAŃSKA Marlena
HALICKA Kamila
JAGIELSKA Marika
BORKOWSKA Paulina
GOLAK Karolina
PIOTROWSKA Paulina
ŁUKUĆ Anna
OLSZAK Angelika
ŁOBODA Alicja
KUŻDUB Martyna
TUCHOLSKA Alicja
ŁUKASZEWICZ Zuzanna
RUTKOWSKA Małgorzata
OSTROWSKA Izabela
DOŁĘGIEWICZ Paulina
BORKOWSKA Aleksandra
ORŁOWSKA Angelika
WARCIŃSKA Anita
BIEDRZYCKA Iga
STELMACHOWSKA Joanna
GŁĄBIEŃ Daria
MOLENDA Magdalena
GLAZER Caroline
ŚNIADAŁA Karolina
KOPICZKO Marlena
ZAGÓRSKA Anna
KORONKIEWICZ Gabriela
PÓŁTORZYCKA Magda
ANDRUSZKIEWICZ Monika
MAJKUSIAK Maria
RYZINSKA Daria
CHEŁMIŃSKA Agata
WALENDZEWICZ Monika
SADOWSKA Natalia
SIENKIEWICZ Klaudia
UZDOWSKA Agata
KELLER Kinga
ZMUDA Aleksandra
ZACKIEWICZ Kamila
KŁOCZKO Kamila
DANILCZYK Marta
DYCZEWSKA Paulina
ROSTKOWSKA Klaudia
WIELGAT Paulina
KAWKO Sylwia
FIODOROW Ewelina
FRĄCZKOWSKA Paulina
PIETRZYKOWSKA Paulina
BŁUŚ Barbara
NOWICKA Marta
BONDAR Dominika
MARCINKIEWICZ Kinga
ŚWIDERSKA Angelika
KOŁACZYK Katarzyna


92
94
93
92
94
92
96
96
96
95
92
97
95
95
94
96
96
96
97
93
95
96
95
96
95
96
96
94
95
96
98
95
97
97
97
96
97
96
92
95
95
95
95
95
97
95
95
97
98
95
97
95
98
97
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
MKS Juvenia Białystok
UKS MEDUZA WARSZAWA
ATP
ATP
MKS Juvenia Białystok
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
MKS "Ros" Pisz
UKS MEDUZA WARSZAWA
MKS Juvenia Białystok
ATP
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS BATORY
ATP
UKS MEDUZA WARSZAWA
MKS "Ros" Pisz
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS Juvenia Białystok
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
UKS MEDUZA WARSZAWA
ATP
ATP
ATP
ATP
ATP
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
EKS DELFIN EŁK
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
MKS Juvenia Białystok
ATP
UKS ZSS ZIHART
MKS Juvenia Białystok
1:11.50
1:12.00
1:12.00
1:12.00
1:14.00
1:19.00
1:19.00
1:20.00
1:20.40
1:20.42
1:22.00
1:22.22
1:22.36
1:22.82
1:22.90
1:23.00
1:23.00
1:24.00
1:24.47
1:25.00
1:25.09
1:27.00
1:27.00
1:28.00
1:28.01
1:29.00
1:30.00
1:30.00
1:30.00
1:33.00
1:33.11
1:33.14
1:33.56
1:34.00
1:34.30
1:35.33
1:35.60
1:36.00
1:36.00
1:36.01
1:38.00
1:38.00
1:39.11
1:39.11
1:39.98
1:40.41
1:41.00
1:41.00
1:41.00
1:41.36
1:43.00
1:46.62
1:49.00
1:54.70
<< TOP >>
Nr  12
2008-04-04
50m klasyczny  Mêżczyzn

1 lat i starsi
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
ZARZECKI Bartosz
DOMAŃSKI Maciej
RUTKOWSKI Konrad
CIEĆKA Patryk
SZCZUKA Paweł
MACIEJEWSKI Kacper
MAKAREWICZ Artur
BOGDAŃSKI Łukasz
SĘDROWSKI Filip
JANKOWSKI Bartosz
PERKOWSKI Rafał
GRZYBOWSKI Damian
KARŁOWICZ Bartosz
WOŁEJKO Maciej
WASILEWSKI Robert
ŻULEWSKI Jakub
KUŹMICKI Łukasz
KLEPACKA Urszula
ŁAGOCKI Jan
KARBOWSKI Cezary
JASZEWSKI Marcin
BRĘK Piotr
JARZĄBSKI Bartosz
DĄBROWSKI Filip
DENERT Jan
KRAWIEC Michał
SULEWSKI Marek
PODGÓRSKI Antoni
JASTRZĘBSKI Bartosz
JAMRÓZ Marcin
PACZYŃSKI Oliwer
TUROWSKI Albert
FIEDOROWICZ Patryk
JARMOSZKO Piotr
MICHALAK Piotr
KISIELEWSKI Marcin
KARCZEWSKI Marek
JAKUĆ Sebastian
STRZELCZYK Michał
DUCZYŃSKI Mateusz
TARNOWSKI Rafał
WINIARSKI Michał
DENERT Piotr
MATEUSZUK Rafał
MASŁOWSKI Damian
CIBOROWSKI Natan
SOSNOWSKI Adam
STOKARSKI Paweł
CHABASIŃSKI Rafał
BAŁON Kewin
JAGLEWICZ Krzysztof
CHOJNOWSKI Paweł
DRĄŻEK Tomasz
DĄBROWSKI Jakub
SZCZYTKO Jakub
PIECIUL Kacper
PROSTKO Eryk
CZYGIER Tomasz
MARZOCH Błażej
GAWINOWICZ Bartłomiej
JURGIELEWICZ Fryderyk
ZALEWSKI Michał
DANILCZYK Kamil
BRZUCHALSKI Jakub
DYGDAŁA Marcin
PACZYŃSKI Kornel
MŁODZIANOWSKI Maciej
SZWED Wojciech
JAKUBOWSKI Patryk
DANISZEWSKA Paulina
RYBAŁKO Jakub
WNOROWSKI Kacper
MATOSZKO Maciej
MASŁOWSKI Sebastian
JASTRZĘBSKI Szymon
GRĘŚ Adrian


93
93
92
93
92
92
93
90
94
92
93
93
93
92
92
92
95
94
96
95
96
95
95
95
94
96
95
97
97
96
97
96
97
95
96
97
96
96
94
98
96
97
95
95
97
98
97
96
98
97
97
97
98
98
98
96
97
96
97
98
98
98
98
96
98
98
99
97
97
97
98
98
97
99
98
97
ATP
ATP
MKS Juvenia Białystok
Ełcki Klub Sportowy Delfin
Ełcki Klub Sportowy Delfin
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
ATP
UKS MEDUZA WARSZAWA
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
ATP
Płetwal Mława
MKS Juvenia Białystok
ATP
UKS OSTROBRAMSKA
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
ATP
EKS DELFIN EŁK
ATP
UKS BATORY
EKS DELFIN EŁK
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
UKS MEDUZA WARSZAWA
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
UKS OSTROBRAMSKA
MKS Juvenia Białystok
ATP
ATP
UKS MEDUZA WARSZAWA
ATP
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
ATP
ATP
MKS "Ros" Pisz
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
MKS Juvenia Białystok
ATP

UKS ZSS ZIHART
EKS DELFIN EŁK
UKS ZSS ZIHART
ATP
ATP
Ełcki Klub Sportowy Delfin
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS ZSS ZIHART
UKS ZSS ZIHART
UKS ZSS ZIHART
ATP
EKS DELFIN EŁK
UKS ZSS ZIHART
ATP
ATP
MKS Juvenia Białystok
ATP
Ełcki Klub Sportowy Delfin
Ełcki Klub Sportowy Delfin
UKS ZSS ZIHART
EKS DELFIN EŁK
ATP
UKS ZSS ZIHART
ATP
31.40
31.50
31.78
32.00
32.00
33.00
33.40
33.47
33.50
34.00
35.00
35.00
36.00
38.00
38.00
39.00
40.21
40.30
40.56
42.00
42.00
42.32
42.80
43.00
43.00
43.10
44.00
44.00
45.00
45.44
45.45
46.00
46.00
46.00
46.22
46.50
46.50
47.00
47.00
47.00
48.00
48.00
48.00
48.00
48.15
48.54
49.00
49.00
49.20
50.90
51.06
51.20
52.00
52.18
53.00
53.00
54.66
55.00
55.00
55.00
55.00
55.00
55.30
56.00
56.00
56.10
56.70
57.00
57.85
58.00
59.00
59.00
59.00
59.00
1:00.00
1:06.56
<< TOP >>
Nr  13
2008-04-04
400m dowolny  KobietDames Senioren Open
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
POPŁAWSKA Justyna
ZAKRZEWSKA Katarzyna
SZCZESNA Sylwia
WOJCIECHOWSKA Kamila
WONDOŁOWSKA Anita
RYZINSKA Martyna
WYSOCKA Joanna
92
92
93
94
96
94
96
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS "Ros" Pisz
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI


4:36.98
4:53.51
5:00.00
5:10.00
5:15.00
5:17.43
5:30.00
<< TOP >>
Nr  14
2008-04-04
200m zmienny  Mêżczyzn

Heren Senioren Open
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
JURA Maciej
NOWICKI Filip
USCIŁKO Michal
IGNATOWICZ Krystian
WORONOWICZ Paweł
BUTKIEWICZ Adam
CIBOROWSKI Bastian
NIEDZIELKO Wojciech
ADAMSKI Rafał
DZIARNOWSKI Artur
CHARYŁO Dominik
ROSZKO Michał
96
93
95
94
95
94
95
95
94
95
95
95
UKS OSTROBRAMSKA
MKS Juvenia Białystok
UKS BATORY
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS "Ros" Pisz
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
ATP
MKS Juvenia Białystok
ATP


2:32.00
2:32.15
2:32.22
2:40.00
2:40.19
2:42.00
2:42.56
2:44.50
2:45.00
2:50.11
2:56.09
3:00.99
<< TOP >>
Nr  15
2008-04-04
4 x 50m Sztafeta Zm.  Kobiet

1 - 16 lat
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
MKS Juvenia Białystok 1
MKS Juvenia Białystok 2
Ełcki Klub Sportowy Delfin 1
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 1
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 1
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 1
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 1
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 2
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 2
MKS Juvenia Białystok 1
MKS "Ros" Pisz 1
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 1
MKS Juvenia Białystok 1
ATP 1
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 2
UKS POLONEZ WYSZKÓW 2
UKS POLONEZ WYSZKÓW 1


MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
Ełcki Klub Sportowy Delfin
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS Juvenia Białystok
MKS "Ros" Pisz
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS Juvenia Białystok
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
2:10.00
2:15.00
2:22.00
2:23.00
2:23.00
2:23.00
2:23.00
2:27.00
2:27.00
2:30.00
2:33.67
2:44.00
2:47.00
2:57.80
2:58.00
NT
NT
<< TOP >>
Nr  16
2008-04-04
4 x 50m Sztafeta Dow.  Mêżczyzn

1 - 16 lat
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Ełcki Klub Sportowy Delfin 1
MKS Juvenia Białystok 2
MKS Juvenia Białystok 1
MKS "Ros" Pisz 1
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 1
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 1
UKS OSTROBRAMSKA 1
MKS Juvenia Białystok 1
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 1
ATP 1
EKS DELFIN EŁK 1
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 2
UKS POLONEZ WYSZKÓW 1
UKS POLONEZ WYSZKÓW 1


Ełcki Klub Sportowy Delfin
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
MKS "Ros" Pisz
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS OSTROBRAMSKA
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
EKS DELFIN EŁK
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
1:46.00
1:52.00
1:53.00
2:02.87
2:05.00
2:05.00
2:10.00
2:22.00
2:22.50
2:33.23
2:36.00
2:40.00
NT
NT
<< TOP >>
Nr  17
2008-04-05
100m dowolny  Mêżczyzn

1 lat i starsi
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
DOMŻAŁA Tomasz
DENERT Adam
BOGDAŃSKI Łukasz
CZERKLAŃSKI Mateusz
SZCZUKA Paweł
GIERDA Mateusz
ŁOBODA Łukasz
MIKICIN Rafal
CHABASIŃSKI Paweł
DUDA Jakub
OSTROWSKI Maciej
GRZYBOWSKI Damian
SUCHENEK Adam
BOGUS Paweł
SUTOWSKI Bartłomiej
USCIŁKO Michal
NOWICKI Filip
GRZYB Patryk
ZĘBALA Bartosz
RAKUS Mateusz
DĄBROWSKI Kacper
GREŚ Krystian
SZESZKO Marcin
WIERZBICKI Damian
JUC Aleksander
KURYŁO Jan
CIBOROWSKI Bastian
MARCHEL Adrian
JURA Maciej
DZIARNOWSKI Artur
JASZEWSKI Marcin
ŻULEWSKI Jakub
ŁAGOCKI Jan
TRUCHEL Mikołaj
SZMAJDA Michał
ŚWIERZBIN Marek
NOWICKI Norbert
KOWALEWSKI Maciej
UZDOWSKI Maksym
WASILEWSKI Patryk
SEMBORSKI Daniel
PACHOŁEK Tomasz
SZYDŁOWSKI Artur
WASILEWSKI Robert
REGULSKI Bartosz
WASILKO Maciej
KUPREWICZ Michał
SŁABIŃSKI Kamil
PIRSZTUK Filip
KASZTELAN Mareusz
KISIELEWSKI Marcin
ROSZKO Michał
WIZGO Damian
KRYNICKI Bartosz
DĄBROWSKI Filip
GALICKI Patryk
KRAKOWSKI Mateusz
DANILCZYK Hubert
DĄBROWSKI Patryk
BRZUCHALSKI Jakub
ŻACZEK Jan
CIBOROWSKI Natan
GOŁĘBIEWSKI Karol
JASTRZĘBSKI Bartosz
TRACZYK Adam
STRZELCZYK Michał
MILLER Albert
ŻOGO Mateusz
MICHNOWICZ Paweł
IWAŃSKI Piotr
KARCZEWSKI Marek
GRZYBOWSKI Maksym
CHOJNOWSKI Paweł
LESZCZYŃSKI Mateusz
MARZOCH Błażej
PIETRYCH Paweł
ZAKRZEWSKI Jacek
ANIŚKO Damian
KULBACKI Karol
BOROWSKI Karol
MIECZKOWSKI Maciej
PODGÓRSKI Antoni
JABLONSKI Patryk
SZWED Wojciech
KUDASZEWICZ Kamil
PANASEWICZ Filip
BAŁON Kewin
CZYGIER Tomasz
SZTUK Jakub
WINIARSKI Michał
KASPRZAK Filip
CIMOCHOWSKI Jakub
DANISZEWSKA Paulina
RYBAŁKO Jakub
GRZYBOWSKI Patryk
PIECIUL Kacper
JAKUBOWSKI Patryk
JURGIEL Maciej
KOSZOREK Szymon
MATOSZKO Maciej
ŻACZEK Jeremi
92
91
90
93
92
93
89
94
94
93
93
93
93
93
93
95
93
94
94
94
92
92
94
92
97
94
95
95
96
95
96
92
96
95
97
96
96
95
95
96
95
96
96
92
96
95
96
96
96
98
97
95
96
97
95
96
94
97
97
96
98
98
97
97
97
94
96
97
96
96
96
96
97
98
97
97
97
97
96
97
96
97
98
97
97
97
97
96
97
97
97
96
97
98
98
96
97
98
99
97
96
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
ATP
Ełcki Klub Sportowy Delfin
Ełcki Klub Sportowy Delfin
MKS Juvenia Białystok
ATP
MKS "Ros" Pisz
ATP
Ełcki Klub Sportowy Delfin
Ełcki Klub Sportowy Delfin
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
UKS MEDUZA WARSZAWA
UKS BATORY
MKS Juvenia Białystok
ATP
ATP
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS BATORY
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
UKS MEDUZA WARSZAWA
ATP
MKS "Ros" Pisz
MKS Juvenia Białystok
UKS OSTROBRAMSKA
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
Płetwal Mława
UKS OSTROBRAMSKA
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS "Ros" Pisz
MKS Juvenia Białystok
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
MKS Juvenia Białystok
UKS MEDUZA WARSZAWA
UKS MEDUZA WARSZAWA
ATP
UKS OSTROBRAMSKA
MKS Juvenia Białystok
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
EKS DELFIN EŁK
MKS Juvenia Białystok
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS Juvenia Białystok
EKS DELFIN EŁK
ATP
UKS MEDUZA WARSZAWA
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
EKS DELFIN EŁK
UKS OSTROBRAMSKA
MKS "Ros" Pisz
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS MEDUZA WARSZAWA
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
EKS DELFIN EŁK
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW

UKS MEDUZA WARSZAWA
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS BATORY
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS BATORY
ATP
MKS Juvenia Białystok
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS "Ros" Pisz
MKS Juvenia Białystok
UKS BATORY
UKS BATORY
MKS Juvenia Białystok
Ełcki Klub Sportowy Delfin
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
EKS DELFIN EŁK
Ełcki Klub Sportowy Delfin
Ełcki Klub Sportowy Delfin
Ełcki Klub Sportowy Delfin
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
ATP
ATP
EKS DELFIN EŁK
EKS DELFIN EŁK
UKS OSTROBRAMSKA


53.00
54.60
54.70
56.00
56.00
57.56
58.20
58.41
58.90
59.00
59.00
59.00
59.30
1:01.22
1:02.00
1:02.00
1:02.15
1:02.90
1:03.70
1:03.80
1:04.00
1:04.44
1:05.00
1:05.00
1:05.10
1:05.40
1:06.73
1:06.89
1:07.00
1:07.70
1:08.00
1:08.00
1:09.00
1:09.00
1:09.46
1:10.00
1:10.72
1:11.00
1:11.00
1:11.20
1:11.64
1:11.90
1:12.00
1:12.00
1:12.36
1:12.92
1:13.10
1:14.00
1:15.00
1:16.00
1:16.00
1:16.00
1:16.46
1:16.50
1:17.00
1:17.00
1:17.00
1:17.37
1:18.16
1:19.00
1:19.00
1:19.79
1:19.89
1:20.00
1:20.00
1:21.00
1:22.00
1:22.00
1:22.50
1:23.00
1:23.00
1:23.00
1:23.55
1:24.00
1:24.00
1:24.44
1:24.80
1:25.00
1:25.00
1:26.10
1:27.00
1:29.00
1:29.00
1:30.00
1:30.00
1:32.20
1:36.00
1:37.00
1:41.33
1:44.00
1:44.00
1:45.00
1:45.00
1:45.00
1:45.00
1:45.00
1:46.05
1:48.00
1:52.00
2:05.00
2:20.00
<< TOP >>
Nr  18
2008-04-05
50m dowolny  Kobiet

1 lat i starsi
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
KARZEŁEK Lena
SZCZESNA Sylwia
RUDNIK Aleksandra
ŁACH Marta
SZYMAŃSKA Marlena
POPŁAWSKA Justyna
ZAKRZEWSKA Katarzyna
GNIEDZIEJKO Patrycja
HALICKA Kamila
JAKUBOWSKA Karolina
GOLAK Karolina
BABYNKO Justyna
SZUTKIEWICZ Anna
CYL Martyna
JARZĄBEK Paulina
OSTROWSKA Małgorzata
OLSZAK Angelika
ZALEWSKA Agnieszka
HUSZCZA Katarzyna
TUCHOLSKA Alicja
CHWASTEK Anita
CHWASTEK Wioletta
PIOTROWSKA Paulina
ALEKSANDROWICZ Arleta
GLAZER Caroline
JURGIEL Oliwia
ŁUKASZEWICZ Zuzanna
RUTKOWSKA Małgorzata
WOJCIECHOWSKA Kamila
GRANACKA Iwona
SALIK Martyna
ANDRUSZKIEWICZ Monika
KŁOCZKO Kamila
GŁĄBIEŃ Daria
SADOWSKA Julia
STASIEWICZ Eliza
CHEŁMIŃSKA Agata
BIEDRZYCKA Iga
KOZON Dominika
KANIA Martyna
MIELCZARCZYK Ania
GLEBOWICZ Urszula
PÓŁTORZYCKA Magda
ZYZAŁO Kinga
KACZMARCZYK Kaja
KOZON Kaja
NOWICKA Marta
DRUĆ Anna
KOPICZKO Marlena
SZYMAŃSKA Weronika
OKRĄGŁA Karolina
NOWICKA Iga
DANILCZYK Marta
ZACKIEWICZ Kamila
KARWEL Paula
WALENDZEWICZ Monika
KELLER Kinga
ROSTKOWSKA Klaudia
SIEDLECKA Paulina
JASZCZUK Anna
OKRĄGŁA Martyna
FIODOROW Ewelina
UZDOWSKA Agata
KAROLEWSKA Sandra
FUS Justyna
KŁOS Agnieszka
ZMUDA Aleksandra
SIENKIEWICZ Klaudia
PIETRZYKOWSKA Paulina
SKOWROŃSKA Monika
WYGRYZ Anita
CYL Ewelina
WIELGAT Paulina
RYZINSKA Daria
DANOWSKA Izabela
NIEDŹWIECKA Karolina
GORCZYŃSKA Marcelina
SUCHENEK Alicja
STELMASZEK Kinga
FRĄCZKOWSKA Paulina
KNIZA Paulina
KARWOWSKA Zuzanna
GLAZER Magdalena
BRĘK Joanna
PATRUŚ Anna
KACZMARCZYK Justyna
KARZEŁEK Nina
LASOTA Izabela
MARCINKIEWICZ Kinga
OSKROBA Gabriela
WORONOWICZ Aleksandra
OJDANA Katarzyna
KOŁACZYK Katarzyna
KLEPACKA Sylwia
KRAWCZAK Justyna
KULBACKA Dorota
MIRKOWICZ Izabela
WASILEWSKA Aleksandra
OLSZEWSKA Gabriela


92
93
92
92
92
92
92
93
94
94
94
93
92
92
93
92
96
92
91
92
96
95
92
96
95
92
97
95
94
92
93
95
95
95
94
94
95
97
93
96
95
95
94
96
93
96
95
95
95
96
96
97
95
92
97
97
97
95
97
97
97
95
96
96
96
96
96
97
97
96
97
97
95
98
96
96
97
97
97
95
96
97
97
97
95
97
98
97
95
97
97
97
97
97
98
98
97
99
97
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
Ełcki Klub Sportowy Delfin
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS BATORY
MKS Juvenia Białystok
ATP
Ełcki Klub Sportowy Delfin
Ełcki Klub Sportowy Delfin
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
UKS MEDUZA WARSZAWA
Ełcki Klub Sportowy Delfin
Ełcki Klub Sportowy Delfin
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
ATP
ATP
ATP
MKS Juvenia Białystok
ATP
ATP
ATP
ATP
MKS Juvenia Białystok
UKS BATORY
MKS Juvenia Białystok
ATP
MKS "Ros" Pisz
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
UKS BATORY
ATP
UKS MEDUZA WARSZAWA
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
UKS BATORY
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS Juvenia Białystok
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
ATP
UKS MEDUZA WARSZAWA
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
ATP
MKS "Ros" Pisz
EKS DELFIN EŁK
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
EKS DELFIN EŁK
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
ATP
ATP
EKS DELFIN EŁK
MKS Juvenia Białystok
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
ATP
ATP
EKS DELFIN EŁK
EKS DELFIN EŁK
MKS Juvenia Białystok
ATP
ATP
ATP
EKS DELFIN EŁK
ATP
EKS DELFIN EŁK
28.00
28.00
28.00
28.10
28.40
29.90
29.99
30.00
30.00
30.00
30.00
30.00
30.78
30.90
31.00
31.00
31.00
31.00
31.20
31.89
32.00
32.00
32.00
32.00
32.00
32.00
32.40
32.41
32.50
32.70
32.80
33.00
33.01
33.12
33.44
33.50
33.50
33.96
34.00
34.00
34.00
34.28
34.44
34.50
34.60
35.05
35.11
35.15
35.21
35.90
36.00
36.00
36.00
36.00
36.16
36.34
36.40
36.41
36.50
36.55
36.59
36.60
36.66
36.80
37.00
37.00
37.00
37.30
37.90
38.00
38.00
38.00
38.11
38.74
39.00
39.00
39.00
39.00
39.95
40.00
40.00
40.27
42.00
42.77
43.00
43.80
44.00
44.50
45.21
45.34
46.00
47.00
47.10
47.56
47.60
50.00
51.00
54.90
57.00
<< TOP >>
Nr  19
2008-04-05
50m grzbietowy  Mêżczyzn

1 lat i starsi
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
IŁENDO Piotr
WOJTACH Krzysztof
SUCHENEK Adam
KUKLIK Janusz
DUDA Jakub
RURAK Jakub
CZAJKOWSKI Karol
TWAROWSKI Marek
KOWALEWSKI Marcin
GREŚ Krystian
SZESZKO Marcin
ZĘBALA Bartosz
ARTEMIUK Joachim
TARASIUK Rafał
MICHALAK Piotr
TRACZYK Adam
SZEROKI Rafał
KWIATKOWSKI Kamil
FIEDOROWICZ Patryk
TUROWSKI Albert
DZIARNOWSKI Artur
MORUSIEWICZ Paweł
KASZTELAN Mareusz
SULEWSKI Marek
JAMRÓZ Marcin
WISZNIEWSKI Dominik
KARBOWSKI Cezary
SAŁASIŃSKI Michał
OSIŃSKI Wojtek
MARZOCH Błażej
WIŚNIEWSKI Kamil
KRAWIEC Michał
OBUCHOWSKI Jakub
WAWRYCA Szymon
SOWA Hubert
ZAKRZEWSKI Jacek
CHABASIŃSKI Rafał
KORZIŃSKI Miłosz
WARPECHOWSKI Konrad
KUDASZEWICZ Kamil
WASILEWSKI Mateusz
GRZYBOWSKI Patryk
JAREMISZYN Krzysztof
DANISZEWSKA Paulina
KASPRZAK Filip
WOŁPIUK Adrian
DĄBROWSKI Jakub
MŁODZIANOWSKI Maciej
MASŁOWSKI Sebastian
KOSZOREK Szymon
GRĘŚ Adrian
93
94
93
93
93
92
94
94
93
92
94
94
94
94
96
97
97
96
97
96
95
97
98
95
96
97
95
98
97
97
97
96
97
98
97
97
98
97
97
97
97
98
97
97
97
97
98
99
99
99
97
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
Ełcki Klub Sportowy Delfin
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS BATORY
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
UKS OSTROBRAMSKA
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS MEDUZA WARSZAWA
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
EKS DELFIN EŁK
EKS DELFIN EŁK
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
UKS MEDUZA WARSZAWA
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
UKS BATORY
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
UKS BATORY
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
Ełcki Klub Sportowy Delfin
EKS DELFIN EŁK
ATP
EKS DELFIN EŁK
ATP
ATP
EKS DELFIN EŁK
ATP


31.00
31.00
31.00
31.10
32.00
32.00
32.00
33.00
33.07
33.33
33.50
34.80
35.00
36.80
37.00
38.00
38.80
39.00
39.50
40.00
40.05
40.78
41.00
42.00
42.00
42.00
42.05
42.80
43.00
43.00
43.09
43.20
43.71
44.30
45.80
45.90
47.13
47.30
47.55
47.77
48.00
49.00
49.40
50.00
50.00
52.40
54.00
55.43
58.00
1:00.00
1:07.30
<< TOP >>
Nr  20
2008-04-05
200m klasyczny  Kobiet

1 lat i starsi
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
BORKOWSKA Paulina
JAGIELSKA Marika
KARBOWSKA Karolina
RYTWIŃSKA Agata
RUTKOWSKA Zuzanna
TROCKA Marta
WYSOCKA Joanna
BORKOWSKA Aleksandra
BŁUŚ Katarzyna
ŚNIADAŁA Karolina
WARCIŃSKA Anita
MOLENDA Magdalena
ZAGÓRSKA Anna
MAJKUSIAK Maria
BARWICKA Izabela
BŁUŚ Barbara
KORONKIEWICZ Gabriela
GORCZYŃSKA Marcelina
KAWKO Sylwia
SADOWSKA Natalia
OLCHOWIK Weronika
SMERECZYŃSKA Zuzia
BONDAR Dominika
92
93
94
94
97
94
96
96
96
96
96
96
96
96
92
98
96
97
97
97
97
97
97
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS "Ros" Pisz
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
ATP
ATP
UKS MEDUZA WARSZAWA
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS BATORY
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS Juvenia Białystok


2:50.00
2:50.34
3:06.80
3:09.00
3:12.65
3:12.80
3:14.00
3:15.00
3:15.00
3:15.00
3:17.00
3:20.00
3:20.00
3:22.00
3:25.00
3:30.00
3:30.00
3:30.00
3:36.02
3:37.30
3:40.00
3:44.48
4:01.00
<< TOP >>
Nr  21
2008-04-05
100m klasyczny  Mêżczyzn

1 lat i starsi
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
ZARZECKI Bartosz
RUTKOWSKI Konrad
DOMAŃSKI Maciej
JANKOWSKI Bartosz
MAKAREWICZ Artur
PERKOWSKI Rafał
KARŁOWICZ Bartosz
SĘDROWSKI Filip
WOŁEJKO Maciej
ADAMSKI Rafał
NIEWIŃSKI Juliusz
CHARYŁO Dominik
ŻULEWSKI Jakub
KUŹMICKI Łukasz
CIBOROWSKI Bastian
WASILEWSKI Robert
ŁAGOCKI Jan
KLEPACKA Urszula
JAMRÓZ Marcin
DENERT Jan
JARMOSZKO Piotr
SULEWSKI Marek
KARCZEWSKI Marek
STRZELCZYK Michał
STOKARSKI Paweł
DUCZYŃSKI Mateusz
JAKUĆ Sebastian
TARNOWSKI Rafał
JARZĄBSKI Bartosz
DĄBROWSKI Filip
PODGÓRSKI Antoni
PACZYŃSKI Oliwer
BRĘK Piotr
MATEUSZUK Rafał
BRZUCHALSKI Jakub
SOSNOWSKI Adam
BAŁON Kewin
CHABASIŃSKI Rafał
WINIARSKI Michał
DĄBROWSKI Jakub
CZARNOWICZ Maciej
PANASEWICZ Filip
JAGLEWICZ Krzysztof
PACZYŃSKI Kornel
PROSTKO Eryk
CZYGIER Tomasz
DANILCZYK Kamil
RYBAŁKO Jakub
SZTUK Jakub
MATOSZKO Maciej


93
92
93
92
93
93
93
94
92
94
95
95
92
95
95
92
96
94
96
94
95
95
96
94
96
98
96
96
95
95
97
97
95
95
96
97
97
98
97
98
97
97
97
98
97
96
98
98
97
97
ATP
MKS Juvenia Białystok
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
MKS Juvenia Białystok
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS MEDUZA WARSZAWA
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
Płetwal Mława
MKS Juvenia Białystok
MKS "Ros" Pisz
ATP
UKS OSTROBRAMSKA
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
ATP
EKS DELFIN EŁK
ATP
UKS MEDUZA WARSZAWA
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
ATP
ATP
ATP
EKS DELFIN EŁK
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
ATP
ATP
EKS DELFIN EŁK
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
EKS DELFIN EŁK
UKS BATORY
UKS BATORY
ATP
ATP
ATP
Ełcki Klub Sportowy Delfin
ATP
Ełcki Klub Sportowy Delfin
ATP
EKS DELFIN EŁK
1:07.40
1:08.82
1:09.90
1:14.00
1:15.40
1:16.02
1:18.00
1:19.20
1:20.00
1:22.00
1:22.62
1:23.17
1:25.00
1:28.20
1:28.74
1:29.00
1:30.00
1:31.20
1:37.70
1:38.00
1:38.00
1:39.00
1:39.00
1:40.00
1:40.00
1:40.00
1:41.20
1:42.00
1:42.50
1:43.00
1:44.00
1:44.44
1:45.00
1:45.00
1:46.00
1:49.00
1:49.50
1:49.76
1:52.00
1:54.00
1:54.44
1:55.55
1:57.43
1:58.50
2:00.73
2:01.00
2:02.30
2:05.00
2:05.80
2:32.00
<< TOP >>
Nr  22
2008-04-05
100m motylkowy  Kobiet

1 lat i starsi
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
MAKUŚ Anna
ŁUKUĆ Natalia
JAKUBOWSKA Karolina
GOLAK Karolina
SALIK Martyna
KUŻDUB Martyna
ŁOBODA Alicja
PIOTROWSKA Paulina
JURGIEL Oliwia
ALEKSANDROWICZ Arleta
BIEDRZYCKA Iga
STASIEWICZ Eliza
ORŁOWSKA Angelika
OKRĄGŁA Karolina
WALENDZEWICZ Monika Aleksandra
MIELESZKO Paulina
SMERECZYŃSKA Zuzia
92
94
94
94
93
95
96
92
92
96
97
94
96
96
97
97
97
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS Juvenia Białystok
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
MKS Juvenia Białystok
ATP
MKS Juvenia Białystok
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS "Ros" Pisz
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI


1:09.00
1:09.40
1:10.00
1:10.00
1:16.44
1:17.88
1:18.20
1:20.00
1:20.00
1:22.00
1:22.04
1:22.20
1:26.00
1:29.00
1:36.00
1:46.60
1:47.78
<< TOP >>
Nr  23
2008-04-05
50m motylkowy  Mêżczyzn

1 lat i starsi
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
MACIEJEWSKI Kacper
BOGDAŃSKI Łukasz
CHABASIŃSKI Paweł
ŁOBODA Łukasz
WOJTACH Krzysztof
OSTROWSKI Maciej
ŚLESIK Mateusz
GRZYB Patryk
IGNATOWICZ Krystian
BUTKIEWICZ Adam
SUTOWSKI Bartłomiej
NIEDZIELKO Wojciech
WANDZIOCH Krzysztof
JURA Maciej
SZYDŁOWSKI Artur
KARBOWSKI Cezary
TRUCHEL Mikołaj
SŁABIŃSKI Kamil
REGULSKI Bartosz
FIEDOROWICZ Patryk
KULBACKI Karol
MILLER Albert
CHOJNOWSKI Paweł
WIZGO Damian
IWAŃSKI Piotr
SOŁTOWSKI Dominik
JASTRZĘBSKI Bartosz
KORZIŃSKI Miłosz
DĄBROWSKI Patryk
ŻOGO Mateusz
DANILCZYK Hubert
GOŁĘBIEWSKI Karol
MICHNOWICZ Paweł
JURGIEL Maciej
SZWED Wojciech
92
90
94
89
94
93
93
94
94
94
93
95
92
96
96
95
95
96
96
97
96
96
97
96
96
98
97
97
97
97
97
97
96
98
97
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
ATP
ATP
MKS Juvenia Białystok
Ełcki Klub Sportowy Delfin
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS MEDUZA WARSZAWA
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS OSTROBRAMSKA
UKS MEDUZA WARSZAWA
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS OSTROBRAMSKA
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI

MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
EKS DELFIN EŁK
EKS DELFIN EŁK
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
ATP
MKS Juvenia Białystok


27.00
28.20
28.70
29.10
29.90
30.00
30.00
31.30
31.50
31.61
32.00
32.55
34.30
34.52
34.85
35.00
35.00
37.00
38.00
38.90
39.00
42.00
42.32
42.40
43.00
43.00
43.00
43.10
43.20
44.00
46.00
47.00
48.00
52.00
54.00
<< TOP >>
Nr  24
2008-04-05
200m dowolny  Kobiet

1 lat i starsi
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
POPŁAWSKA Justyna
ZAKRZEWSKA Katarzyna
GNIEDZIEJKO Patrycja
GRZESIUK Magdalena
HUSZCZA Katarzyna
JARZĄBEK Paulina
CHWASTEK Wioletta
GRANACKA Iwona
WOJCIECHOWSKA Kamila
WONDOŁOWSKA Anita
ZALEWSKA Agnieszka
CHWASTEK Anita
ZYZAŁO Kinga
MIELCZARCZYK Ania
RUTKOWSKA Zuzanna
OLSZAK Angelika
KOZON Kaja
KANIA Martyna
SIEDLECKA Paulina
SADOWSKA Natalia
WALENDZEWICZ Monika
RYZINSKA Daria
FUS Justyna
WYGRYZ Anita
UZDOWSKA Agata
KELLER Kinga
KARWEL Paula
92
92
93
94
91
93
95
92
94
96
92
96
96
95
97
96
96
96
97
97
97
98
96
97
96
97
97
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
Ełcki Klub Sportowy Delfin
Ełcki Klub Sportowy Delfin
ATP
Ełcki Klub Sportowy Delfin
Ełcki Klub Sportowy Delfin
ATP
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
Ełcki Klub Sportowy Delfin
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS "Ros" Pisz
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS "Ros" Pisz
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI


2:16.00
2:17.42
2:20.00
2:20.00
2:26.00
2:27.00
2:28.00
2:29.90
2:30.00
2:30.00
2:33.00
2:35.00
2:36.00
2:36.00
2:38.57
2:40.00
2:40.00
2:42.00
2:48.31
2:52.78
2:52.80
2:58.71
3:00.00
3:00.00
3:07.00
3:08.40
3:12.00
<< TOP >>
Nr  25
2008-04-05
200m grzbietowy  Mêżczyzn

1 lat i starsi
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
RURAK Jakub
KOWALEWSKI Marcin
TWAROWSKI Marek
KUKLIK Janusz
WORONOWICZ Paweł
KWIATKOWSKI Kamil
SZMAJDA Michał
PIRSZTUK Filip
NOWICKI Norbert
MICHALAK Piotr
WIŚNIEWSKI Kamil
WISZNIEWSKI Dominik
MORUSIEWICZ Paweł
SAŁASIŃSKI Michał
SZEROKI Rafał
OSIŃSKI Wojtek
JAREMISZYN Krzysztof
92
93
94
93
95
96
97
96
96
96
97
97
97
98
97
97
97
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
MKS "Ros" Pisz
UKS OSTROBRAMSKA
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS MEDUZA WARSZAWA
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS Juvenia Białystok


2:29.00
2:30.45
2:32.00
2:33.00
2:35.83
2:50.00
2:50.80
2:55.00
2:57.68
3:02.00
3:05.17
3:10.00
3:10.44
3:15.00
3:20.00
3:39.20
3:46.00
<< TOP >>
Nr  26
2008-04-05
100m grzbietowy  Kobiet

1 lat i starsi
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
KOPICZKO Karina
HALICKA Kamila
SZUTKIEWICZ Anna
ŁUKUĆ Natalia
BABYNKO Justyna
CYL Martyna
PRUS Alicja
KOZON Dominika
RYZINSKA Martyna
SADOWSKA Julia
SUROWIEC Małgorzata
KACZMARCZYK Kaja
ŁUKUĆ Anna
BŁUŚ Katarzyna
DRUĆ Anna
KAROLEWSKA Sandra
GLEBOWICZ Urszula
KNIZA Paulina
SZYMAŃSKA Weronika
OKRĄGŁA Martyna
CHEŁMIŃSKA Agata
DYCZEWSKA Paulina
WALENDZEWICZ Monika Aleksandra
NIEDŹWIECKA Karolina
KŁOCZKO Kamila
ANDRUSZKIEWICZ Monika
GLAZER Caroline
JASZCZUK Anna
SKOWROŃSKA Monika
UZDOWSKA Magdalena
JABŁOŃSKA Żaneta
MIELESZKO Paulina
CYL Ewelina
KARWOWSKA Zuzanna
KOWALSKA Aleksandra
STELMASZEK Kinga
KARZEŁEK Nina
DANOWSKA Izabela
KACZMARCZYK Justyna
LASOTA Izabela
OJDANA Katarzyna
MIRKOWICZ Izabela
WORONOWICZ Aleksandra


94
94
92
94
93
92
92
93
94
94
94
93
96
96
95
96
95
96
96
97
95
95
97
96
95
95
95
97
96
97
97
97
97
97
97
97
98
96
97
97
97
97
97
ATP
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS BATORY
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS "Ros" Pisz
UKS BATORY
MKS Juvenia Białystok
UKS MEDUZA WARSZAWA
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS BATORY
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
ATP
ATP
ATP
ATP
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS Juvenia Białystok
ATP
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
EKS DELFIN EŁK
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
EKS DELFIN EŁK
EKS DELFIN EŁK
EKS DELFIN EŁK
1:09.90
1:11.50
1:12.00
1:13.60
1:14.44
1:14.59
1:15.00
1:16.00
1:17.12
1:18.88
1:19.00
1:19.00
1:19.00
1:20.00
1:20.00
1:25.06
1:25.24
1:26.00
1:27.07
1:27.56
1:27.80
1:32.20
1:32.88
1:34.00
1:34.00
1:35.00
1:35.00
1:35.90
1:36.00
1:36.00
1:36.40
1:36.60
1:36.69
1:37.69
1:38.00
1:38.94
1:40.00
1:44.00
1:47.90
2:00.00
2:08.00
2:11.00
2:13.00
<< TOP >>
Nr  27
2008-04-05
100m zmienny  Mêżczyzn

1 lat i starsi
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
MACIEJEWSKI Kacper
DENERT Adam
JANKOWSKI Bartosz
DOMAŃSKI Maciej
RUTKOWSKI Konrad
GRZYBOWSKI Damian
NOWICKI Filip
ŚLESIK Mateusz
MIKICIN Rafal
WOŁEJKO Maciej
SĘDROWSKI Filip
ADAMSKI Rafał
KARŁOWICZ Bartosz
BOGUS Paweł
BUTKIEWICZ Adam
PERKOWSKI Rafał
WIERZBICKI Damian
RAKUS Mateusz
NIEWIŃSKI Juliusz
NIEDZIELKO Wojciech
TARASIUK Rafał
JUC Aleksander
CHARYŁO Dominik
ARTEMIUK Joachim
ŻACZEK Jeremi
PACHOŁEK Tomasz
JASZEWSKI Marcin
UZDOWSKI Maksym
KRAWIEC Michał
KOWALEWSKI Maciej
KISIELEWSKI Marcin
ŻACZEK Jan
KUŹMICKI Łukasz
JAKUBOWSKI Tomasz
ROSZKO Michał
KRAKOWSKI Mateusz
GALICKI Patryk
JARZĄBSKI Bartosz
CIBOROWSKI Natan
SOŁTOWSKI Dominik
DENERT Jan
PIETRYCH Paweł
BOROWSKI Karol
LESZCZYŃSKI Mateusz
TUROWSKI Albert
STOKARSKI Paweł
KRYNICKI Bartosz
WAWRYCA Szymon
JABLONSKI Patryk
CZARNOWICZ Maciej
GOŁĘBIEWSKI Karol
OBUCHOWSKI Jakub
ANIŚKO Damian
WARPECHOWSKI Konrad
92
91
92
93
92
93
93
93
94
92
94
94
93
93
94
93
92
94
95
95
94
97
95
94
96
96
96
95
96
95
97
98
95
96
95
94
96
95
98
98
94
97
97
98
96
96
97
98
98
97
97
97
97
97
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
MKS Juvenia Białystok
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS "Ros" Pisz
MKS Juvenia Białystok
UKS MEDUZA WARSZAWA
MKS Juvenia Białystok
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS Juvenia Białystok
ATP
ATP
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
UKS MEDUZA WARSZAWA
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
UKS OSTROBRAMSKA
UKS MEDUZA WARSZAWA
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS BATORY
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
UKS OSTROBRAMSKA
MKS Juvenia Białystok
ATP
ATP
UKS MEDUZA WARSZAWA
ATP
ATP
MKS "Ros" Pisz
EKS DELFIN EŁK
ATP
UKS BATORY
MKS Juvenia Białystok
UKS MEDUZA WARSZAWA
UKS MEDUZA WARSZAWA
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
MKS "Ros" Pisz
UKS BATORY
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
UKS BATORY
MKS Juvenia Białystok


1:00.00
1:02.70
1:06.00
1:06.40
1:06.90
1:08.00
1:08.56
1:10.00
1:10.06
1:12.00
1:12.75
1:13.00
1:14.00
1:15.00
1:15.15
1:16.00
1:16.00
1:16.66
1:17.03
1:17.27
1:20.00
1:21.30
1:22.00
1:22.00
1:22.00
1:24.60
1:25.00
1:25.00
1:26.70
1:28.00
1:28.60
1:29.00
1:30.00
1:30.00
1:31.22
1:32.00
1:33.00
1:33.00
1:33.00
1:34.00
1:34.00
1:34.55
1:35.00
1:35.00
1:35.00
1:36.00
1:36.40
1:37.80
1:41.00
1:42.22
1:43.00
1:45.10
1:45.55
1:48.80
<< TOP >>
Nr  28
2008-04-05
50m klasyczny  Kobiet

1 lat i starsi
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
JAGIELSKA Marika
ŁACH Marta
KARBOWSKA Karolina
STELMACHOWSKA Joanna
TROCKA Marta
GRZESIUK Magdalena
OSTROWSKA Małgorzata
ŁUKASZEWICZ Zuzanna
WONDOŁOWSKA Anita
ŚNIADAŁA Karolina
RYTWIŃSKA Agata
MAJKUSIAK Maria
OSTROWSKA Izabela
BARWICKA Izabela
RUTKOWSKA Małgorzata
SUROWIEC Małgorzata
ZMUDA Aleksandra
BŁUŚ Barbara
PIETRZYKOWSKA Paulina
KORONKIEWICZ Gabriela
KAWKO Sylwia
OLCHOWIK Weronika
DYCZEWSKA Paulina
JABŁOŃSKA Żaneta
SIENKIEWICZ Klaudia
SUCHENEK Alicja
FRĄCZKOWSKA Paulina
NOWICKA Iga
BONDAR Dominika
KOWALSKA Aleksandra
BRĘK Joanna
WIELGAT Paulina
KLEPACKA Sylwia
PATRUŚ Anna
KRAWCZAK Justyna
UZDOWSKA Magdalena
KOŁACZYK Katarzyna
WASILEWSKA Aleksandra
ROSTKOWSKA Klaudia
MARCINKIEWICZ Kinga
OSKROBA Gabriela
OLSZEWSKA Gabriela


93
92
94
93
94
94
92
97
96
96
94
96
95
92
95
94
96
98
97
96
97
97
95
97
97
97
95
97
97
97
97
95
97
95
98
97
97
99
95
95
97
97
MKS Juvenia Białystok
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
UKS MEDUZA WARSZAWA
ATP
Ełcki Klub Sportowy Delfin
Ełcki Klub Sportowy Delfin
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS MEDUZA WARSZAWA
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
MKS Juvenia Białystok
UKS MEDUZA WARSZAWA
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS BATORY
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS Juvenia Białystok
UKS POLONEZ WYSZKÓW
EKS DELFIN EŁK
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
ATP
ATP
EKS DELFIN EŁK
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
MKS Juvenia Białystok
ATP
ATP
ATP
ATP
EKS DELFIN EŁK
35.01
36.90
37.20
37.75
38.70
39.00
40.00
40.20
41.00
42.00
42.06
43.75
43.82
44.46
44.62
45.00
45.00
45.00
46.00
46.00
46.37
47.77
48.14
48.50
48.70
49.00
50.00
50.00
51.30
52.00
52.23
52.51
53.35
55.00
55.00
56.00
56.40
56.43
57.31
59.91
1:01.20
1:09.00
<< TOP >>
Nr  29
2008-04-05
400m dowolny  Mêżczyzn

Heren Senioren Open
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
STOKARSKI Marek
DOMŻAŁA Tomasz
CZERKLAŃSKI Mateusz
SZCZUKA Paweł
GIERDA Mateusz
IŁENDO Piotr
ZARZECKI Bartosz
IGNATOWICZ Krystian
USCIŁKO Michal
WASILKO Maciej
ŚWIERZBIN Marek
SEMBORSKI Daniel
WASILEWSKI Patryk
KUPREWICZ Michał
92
92
93
92
93
93
93
94
95
95
96
95
96
96
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
Ełcki Klub Sportowy Delfin
Ełcki Klub Sportowy Delfin
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
ATP
MKS Juvenia Białystok
UKS BATORY
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS Juvenia Białystok
ATP
ATP


4:13.00
4:15.00
4:18.00
4:18.00
4:19.32
4:22.45
4:25.70
4:35.50
4:37.77
5:23.78
5:24.00
5:24.11
5:36.00
5:48.00
<< TOP >>
Nr  30
2008-04-05
200m zmienny  KobietDames Senioren Open
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
BORKOWSKA Paulina
SZYMAŃSKA Marlena
ŁOBODA Alicja
RYZINSKA Martyna
GŁĄBIEŃ Daria
KUŻDUB Martyna
ŁUKUĆ Anna
BORKOWSKA Aleksandra
KOPICZKO Marlena
WYSOCKA Joanna
PÓŁTORZYCKA Magda
WARCIŃSKA Anita
ORŁOWSKA Angelika
ZAGÓRSKA Anna
MOLENDA Magdalena
SZCZESNA Sylwia
ZYZAŁO Kinga


92
92
96
94
95
95
96
96
95
96
94
96
96
96
96
93
96
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
MKS "Ros" Pisz
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS BATORY
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
ATP
ATP
UKS POLONEZ WYSZKÓW
ATP
2:35.00
2:35.90
2:50.00
2:50.01
2:53.84
2:53.97
2:54.00
2:59.00
3:01.51
3:02.00
3:05.00
3:10.00
3:10.00
3:15.00
3:16.00
3:35.00
6:03.00
<< TOP >>
Nr  31
2008-04-05
4 x 50m Sztafeta Zm.  Mêżczyzn

1 - 16 lat
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Ełcki Klub Sportowy Delfin 1
MKS Juvenia Białystok 2
MKS Juvenia Białystok 1
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 1
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 1
MKS "Ros" Pisz 1
MKS Juvenia Białystok 1
UKS OSTROBRAMSKA 1
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 1
MKS Juvenia Białystok 1
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 2
EKS DELFIN EŁK 2
UKS POLONEZ WYSZKÓW 1
UKS POLONEZ WYSZKÓW 1


Ełcki Klub Sportowy Delfin
MKS Juvenia Białystok
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS "Ros" Pisz
MKS Juvenia Białystok
UKS OSTROBRAMSKA
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS Juvenia Białystok
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
EKS DELFIN EŁK
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
59.00
2:00.00
2:00.00
2:15.00
2:15.00
2:19.53
2:23.76
2:25.00
2:40.00
2:46.00
2:58.00
3:05.00
NT
NT
<< TOP >>
Nr  32
2008-04-05
4 x 50m Sztafeta Dow.  Kobiet

1 - 16 lat
Brak minimum


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
MKS Juvenia Białystok 1
Ełcki Klub Sportowy Delfin 1
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 1
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 1
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 2
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 1
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 2
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 1
MKS "Ros" Pisz 1
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 1
MKS Juvenia Białystok 1
ATP 1
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 2
UKS POLONEZ WYSZKÓW 2
UKS POLONEZ WYSZKÓW 1


MKS Juvenia Białystok
Ełcki Klub Sportowy Delfin
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS "Ros" Pisz
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
MKS Juvenia Białystok
ATP
MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI
UKS POLONEZ WYSZKÓW
UKS POLONEZ WYSZKÓW
2:03.00
2:04.00
2:08.00
2:08.00
2:10.00
2:10.00
2:10.00
2:10.00
2:19.89
2:27.00
2:30.00
2:36.50
2:38.00
NT
NT